Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dynamic hava koşullarının olmaması skandal olur.. gran turismo nurburing deki gibi sabah-akşam üstelik aynı anda yağmur dönüşümünü de sağlaması anlamında eşsiz bir deneyim keşke bu tarz pistlerin sayısı artsa ve bu tür oyunlar pc'nin gücünü kullanabilse..

• Şu ATARI2600 oyununda bile dinamik hava şartı + gün dönüşümü var. 4 Seridir Forza'ya gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 8 Ağustos 2011; 4:41:17 >
  • Ne zaman şu tarz eski oyunları görsem duygulanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Değişik zamanlarda yarışlar olacak, güneşli puslu bulutlu vs, ama dinamik olmayacak diyor, yani değişmeyecek, ayrıca bu bir fan yorumuydu forzacentralden, henüz resmi bir açıklama yapılmadı

Bunu şimdimi söylüyorsun haftalardır herkes bunları resmi açıklama sanıp yorum yaptı, yani boşuna bir sürü mesaj ve tartışma teşekkürler çok faydalı oldun

Henüz hiç birşey belli değilmiş, Gamescom fuarında belli olur belki ayrıntılar 17 ağustosda başlıyor
  • bu oyun ne zaman geliyor??

sırf bu oyun için xbox 360 slim aldım.. ps3'üm varken umarım pişman olmam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

bu oyun ne zaman geliyor??

sırf bu oyun için xbox 360 slim aldım.. ps3'üm varken umarım pişman olmam..

Eğer gerçekten dürüst, kendini kandırmayan bi oyuncuysan farkı göreceksin zaten niye pişman olasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Bulutlu,sisli,parlak,açık güneşli vs vs olacak diyor fakat bunlar yarış içerisinde dinamik olmayacak yani açık güneşliyken ne bileyim 3.turda hava kapanmayacak diyor...

Çevresel ışık efektinden kastınız ne artık anlamadım...

Yani çevrede gördüğünüz ışıklandırma dinamik olmayacak, yani bir ağacın gölgesi hiçbir şekilde değişmeyecek

Pardon da ne alaka

Dinamik ne demek onu araştırırsan, braz da aklını kullanırsan çok rahat ne demek istediğimi anlarsın kardeş

• Araçlarda ve yollarda %100 dinamik ışıklandırma zaten var. İsteseler ağaçlarda, dağlarda dinamik ışıklandırma olmadan da dönüşüm yapabilirler. İlla Forza 5'e bir şeyler saklayacaklar ya ondandır Ah şu pazarlama taktikleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 8 Ağustos 2011; 14:15:01 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bulutlu,sisli,parlak,açık güneşli vs vs olacak diyor fakat bunlar yarış içerisinde dinamik olmayacak yani açık güneşliyken ne bileyim 3.turda hava kapanmayacak diyor...

Yani çevrede gördüğünüz ışıklandırma dinamik olmayacak, yani bir ağacın gölgesi hiçbir şekilde değişmeyecek

Pardon da ne alaka

Dinamik ne demek onu araştırırsan, braz da aklını kullanırsan çok rahat ne demek istediğimi anlarsın kardeş

Sen aklını çok fazla kullanmışsın biraz soğut

• alınır oynanır bence
  •  Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 9 Ağustos 2011; 8:45:07 >

• Turn 10, oyunu American Le Mans yarışlarının resmi yarış oyunu yapmak için lisans anlaşmasına vardı. Audi nin o süper modelini sürebilmek, süper ötesi..
  • Arkadaş nfs shift 2 mi yoksa forza 3 ümü alıyım birde sbk 2011 motor siklet yarışi neden x box 360 a çıkmadı artı neden tartışıyorsunuz ps3 xbox tartışması almış gitmiş başını ben diyorumki oyunu oynayın puanını kendiniz verin ama x box ın daha iyi olması için bir 5 senesi var ama forza 4 kim ne derse desin gt5 i geçicek oynanışlık bakımından x box güzel bir konsol birde strateji oyunu lazım bana x boxta
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pardon da ne alaka

Sen aklını çok fazla kullanmışsın biraz soğut

Sende bence ara biraz zorla da en azından biraz ısınsın

• SSler süper,üstteki az ötede bayıl da kurtulalım
  • gt 5 ten baska oyun oynamaz oldum oyun beni son derece sardi ayrica arabalari incelemeye de bayiliyorum. forza 4 icin xbox almayi dusunuyorum arabalari kinect zimbirtisi olmadanda inceleme sansimiz olacak mi? Ayrica bu oyunun gt5 e gore ne aryisi olacak (daha fazla kokpitli arac haric) oyunun temel hatlarini biri bana aciklayabilir mi? Bunun ve gears of war serisi icin xbox almaya deger mi? Ogrenci oldugum icin bu cihaz icin cok sikisacagim oyunlarida orjinal aliyorum yoksa en iyisi ps3 satip almak mi? Yardimlarinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

gt 5 ten baska oyun oynamaz oldum oyun beni son derece sardi ayrica arabalari incelemeye de bayiliyorum. forza 4 icin xbox almayi dusunuyorum arabalari kinect zimbirtisi olmadanda inceleme sansimiz olacak mi? Ayrica bu oyunun gt5 e gore ne aryisi olacak (daha fazla kokpitli arac haric) oyunun temel hatlarini biri bana aciklayabilir mi? Bunun ve gears of war serisi icin xbox almaya deger mi? Ogrenci oldugum icin bu cihaz icin cok sikisacagim oyunlarida orjinal aliyorum yoksa en iyisi ps3 satip almak mi? Yardimlarinizi bekliyorum.

Değer, forza 3 ü oynarsın çıkana kadar, forza 4 zaten olayı aşacak, kinect sadece bi opsiyon, normal kumandadan her şeyi yapabiliyorsunuz.
    GT5 e göre olan artılarını yazamam tartışma çıkar, ama sadece al diyorum 250 liraya bi jasper oyna forzayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

gt 5 ten baska oyun oynamaz oldum oyun beni son derece sardi ayrica arabalari incelemeye de bayiliyorum. forza 4 icin xbox almayi dusunuyorum arabalari kinect zimbirtisi olmadanda inceleme sansimiz olacak mi? Ayrica bu oyunun gt5 e gore ne aryisi olacak (daha fazla kokpitli arac haric) oyunun temel hatlarini biri bana aciklayabilir mi? Bunun ve gears of war serisi icin xbox almaya deger mi? Ogrenci oldugum icin bu cihaz icin cok sikisacagim oyunlarida orjinal aliyorum yoksa en iyisi ps3 satip almak mi? Yardimlarinizi bekliyorum.

Değer, forza 3 ü oynarsın çıkana kadar, forza 4 zaten olayı aşacak, kinect sadece bi opsiyon, normal kumandadan her şeyi yapabiliyorsunuz.
    GT5 e göre olan artılarını yazamam tartışma çıkar, ama sadece al diyorum 250 liraya bi jasper oyna forzayı

rica etsem yazar misinartilari sonucta iki oyunu da oynamis birisin artilari duymamam benim yararima olur ve eksilerinvarsa onlarida yazarsan sevinirim.

• En basitinden oyun içinde sağ analogla arabayı inceleyebilirsin, süspansiyon hareketlerini izleyebilirsin, şuan oynadığın oyunda o yok
    Arabaları incelemeye bayılıyorum demişsin, forza 4 sana göre ozaman. Autovistada arabanın fren disklerinden koltuk dikişlerine kadar işlemişler arabaları, tek tuşla kaputu bagajı kapıları açabiliyosun.
  • Oyun ciktiginda incelemelerine gore kararimi verecegim. Yorumlarin icin cok saol.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.