Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Benim için ikisi de eşit sayılır ne arabalar gördük motoru uçuk ama tasarım yoksunu SSC da onlardan biri.

Dediğim gibi 400'lara çıkmak için verirsin o arabaya para adamların amacı da bu zaten Supercar = hızdır bir anlamda..Gerçi bende bir Veyron ya da Agera'yı daha öne koyarım beğeni sırasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Neden boyle 60 FPS'ye sabitlemek ugrastıklarını biri acıklayabilir mi? GT5'de 60 FPS'ydi, bu yarıs oyunları icin cok mu onemli? 30 FPS yeterli olmaz mı?

İsteseler 30FPS'de sabitler ve kaliteyi yükseltirler. İlk Forza Motorsport 30FPS'ydi sonuçta.

İste ben de bundan bahsediyorum, neden 60 FPS yapmak icin kasıyorlar bu kadar? Bu kadar ugrastıklarına gore vardır bir nedeni diye dusunuyorum. O neden ne?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

quote:

Neden boyle 60 FPS'ye sabitlemek ugrastıklarını biri acıklayabilir mi? GT5'de 60 FPS'ydi, bu yarıs oyunları icin cok mu onemli? 30 FPS yeterli olmaz mı?

İsteseler 30FPS'de sabitler ve kaliteyi yükseltirler. İlk Forza Motorsport 30FPS'ydi sonuçta.

İste ben de bundan bahsediyorum, neden 60 FPS yapmak icin kasıyorlar bu kadar? Bu kadar ugrastıklarına gore vardır bir nedeni diye dusunuyorum. O neden ne?

BBR'nin mesajı bir önceki sayfanın sonunda açıklıyor nedeni..

• quote:

Hacı şu SSC'nin neresini beğeniyorsun çok çirkin bir araba:)) Bence en iyi supercar arabalar sırasıyla.

1. Koenigsegg Agera R
    2. Pagani Zonda Cinque Roadster
    3. Bugatti Veyron Super Sport

Ferrari, Lambo ve Porsche bir alt segmente girdiği için benim liste de ilk üçe giremezler:))

koenigsegg, pagani başımızın üstünde ama veyron'u oldum olası sevemedim
    handling özürlü bir araç
    avrupai supercar geleneklerine aykırı
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

ya lütfen diğer oyunları oynamamış gibi konuşmayın gözünüzü seviyim. gece isterse 2 araca düşsün geceleri sadece head2head yarışı olsun. piste 16 araç çıkıp 20 fpsde kasıla kasıla oyun oynamak daha mı zevkli olucaktı??? bunu ben gördüğüm için söylüyorum. sim oyununda apexi bi 60fpsde belirlemek var bide 19 fpsde belirleyememek var.

bi sim oyununda önemli olan performanstır. grafik değildir. şuan dünyadaki en iyi, en gelişmiş, en profesyonel uçak veyai araç simulasyonalrına baktığınızda 1 trilyon poligonlu araçlar göremezsiniz, performanslı çalışan bi simulasyon programı görürsünüz...

turn10 da hiçbi şekilde performanstan ödün vermiyor. şu oyunu sabit 60 fpsde takılmadan etmeden oyntamak için xboxın sınırlarını zorluyorlar.

yok gece 16 araç olsun muhteşem grafik olsun ben 20 fpsde kasıla kasıla viraj dönmeye razıyım ben diyen varsa yanlış konsol ve oyun tercih etmiş diğerlerine baksın...

Oncelikle sakin ol. Ben asla oyunun 60 FPS olmaması gerektigini soylemedim, sadece neden 60 FPS'de bu kadar ısrar edildigini, 60 FPS'nin oyuna ne gibi bir yarar saglayacagını merak ettim. Daha once 30 FPS'de calısan yarıs oyunları gorduk, GT5 de 60 FPS'de stabil calısmıyordu, dususler oluyordu, ama bunlar oynanısı etkilemiyordu.

Tamamen iyi niyetle bir soru sordum, neden bu kadar agresif cevaplar verildigini anlayamıyorum. Hâla sorumun cevabını alabilmis de degilim, varsa anlayabilecegim sekilde, duzgun bir uslupla acıklayabilecek olan, acıklasın lutfen.

quote:

BBR'nin mesajı bir önceki sayfanın sonunda açıklıyor nedeni..

Gozumden kacmıs sagolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 1 Ağustos 2011; 21:03:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

quote:

Hacı şu SSC'nin neresini beğeniyorsun çok çirkin bir araba:)) Bence en iyi supercar arabalar sırasıyla.

1. Koenigsegg Agera R

Ferrari, Lambo ve Porsche bir alt segmente girdiği için benim liste de ilk üçe giremezler:))

handling özürlü bir araç

Valla Veyron'un yeri ayrıdır bende 99'daki EB 18/4'ü gördüğümde ilk hayran kalmıştım araca daha ağırdır tasarımı da kabadır biraz ama özel bir araç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 2 Ağustos 2011; 21:15:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

quote:

1. Koenigsegg Agera R

handling özürlü bir araç

Valla Veyron'un yeri ayrıdır bende 99'daki EB 18/4'ü gördüğümde ilk hayran kalmıştım araca daha ağırdır tasarımı da kabadır biraz ama özel bir araç..

geçen prototip halindeki sürat motorunu da görmüştüm veyron'un, onu da beğenmedim
    gerçi benim olsa veyron'dan inip bota binsem fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 1 Ağustos 2011; 21:20:30 >

• Neyse şu aracı ilerde 5'te bekliyorum bakalım, yeni rekortmen SS'i geçecek araç:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi On.E -- 2 Ağustos 2011; 21:33:11 >
  • Forza Motorsport 4 te bugünün açıklanan araçları;

1977 Aston Martin V8 Vantage

2010 Radical SR8 Supersport

2010 Jaguar #33 Jaguar RSR XKR GT.

1977 Aston Martin V8 Vantage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 2 Ağustos 2011; 12:53:10 >

• Jaguar çok güzelmiş.Forza 3'te var mıydı bu araba,bi bakiim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Jaguar çok güzelmiş.Forza 3'te var mıydı bu araba,bi bakiim.

Yok hayır o jaguar değil.

1977 Aston Martin V8 Vantage. Belirtmemişim altta kusura bakma şaşırman normal Daha bi dikkatli baktımda önden Jaguar'a benziyor biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 2 Ağustos 2011; 12:55:30 >
  • yeni listede gene m3 yok off off
  • Forza Motorsport 4 Top Gear Resimleri

http://www.forzacentral.com/forum/content/262-fm4-top-gear-inspired-modes-new-screens-more.html

http://i52.tinypic.com/2ytwtw2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 2 Ağustos 2011; 15:10:11 >

• Gecen Forza 3 de Cadillac CTS denedim, düşünüdüğümden çok öte çıktı, hem motorun sesi, hemde virajlar da ki hakimiyet, takdir ettim. Biraz ayar yapılsa süper olur. Denemeyenlere önerilir.

Forza 4 de cadillac ın coupe modellerini görsek güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mratt

quote:

1977 Aston Martin V8 Vantage. Belirtmemişim altta kusura bakma şaşırman normal Daha bi dikkatli baktımda önden Jaguar'a benziyor biraz

bende 2010 jaguar nasıl böyle eski tipli olabiliyo dedim , daha dikkatli baktım aston amblemini gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: highmetin

quote:

Orijinalden alıntı: mratt

quote:

bende 2010 jaguar nasıl böyle eski tipli olabiliyo dedim , daha dikkatli baktım aston amblemini gördüm

Hiç logoya falan bakanmdan direk önden jaguar'lara benziyo.Bayağı şaşırdım bunun Aston Martin olduğuna.Oruçluyum mazur görün.Kendime bi tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 2 Ağustos 2011; 19:10:35 >

• Çarşamba gününün araç duyurusu da yapıldı. İşte yeni araçalar:

1989 Toyota MR2 SC

1974 Lancia Stratos HF Stradale

2010 Lotus Evora Type 124

NOT: Ortadaki Lancia Stratos 1:43 diecast model araba modelidir. Model araçlara merakımdan koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mratt -- 3 Ağustos 2011; 2:07:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

ya lütfen diğer oyunları oynamamış gibi konuşmayın gözünüzü seviyim. gece isterse 2 araca düşsün geceleri sadece head2head yarışı olsun. piste 16 araç çıkıp 20 fpsde kasıla kasıla oyun oynamak daha mı zevkli olucaktı??? bunu ben gördüğüm için söylüyorum. sim oyununda apexi bi 60fpsde belirlemek var bide 19 fpsde belirleyememek var.

bi sim oyununda önemli olan performanstır. grafik değildir. şuan dünyadaki en iyi, en gelişmiş, en profesyonel uçak veyai araç simulasyonalrına baktığınızda 1 trilyon poligonlu araçlar göremezsiniz, performanslı çalışan bi simulasyon programı görürsünüz...

turn10 da hiçbi şekilde performanstan ödün vermiyor. şu oyunu sabit 60 fpsde takılmadan etmeden oyntamak için xboxın sınırlarını zorluyorlar.

yok gece 16 araç olsun muhteşem grafik olsun ben 20 fpsde kasıla kasıla viraj dönmeye razıyım ben diyen varsa yanlış konsol ve oyun tercih etmiş diğerlerine baksın...

Aklınca laf vurmuş, sen dinamik hava şartlarını ve gece gündüz döngüsünü grafik olarak görüyorsan diyecek laf yok zaten
    Bu arada ne zaman 20 fps oluyor çok merak ettim, eğer ki amacın sim ise LFS oyna Forza morza gelmez sana

• fikrini belirtmis bbr laf sokmamis neresine alindiysaniz artik..
  • Bir durumu gözardı ediyorsunuz .

Diğer konsolun oyununda da gece yarışını 8 araçla yapsalar 60 FPS ile oynanabilirdi. burada anahtar kelime araç sayısı..biri araç sayısından ödün verip 8'e indirmiş.diğeri araç saysını ellememiş FPS düşmüş (ki 20 fps falan değil)
    Neyse... sözün özü diğer konsol da araç sayısını indirse aynı sonucu elde edebilirdi. yapamayacağından değil yapmadığından dolayı laf atmanın manası yok.

Sizin mantıktan yola çıkarak diğer konsolun oyunu yapmış..Xbox'ın oyunu ise diğer oyunun eksi yönlerini görüp ona göre oyun çıkartmış. ( misal : ya biz de 16araç yaparsak konsol kasar.. en iyisi araç sayısını düşürelim..gibi)
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.