T

Yarbay
03 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 269 (Bu ay: 23)
Gönderileri
Merhaba, sürekli uzun yol kullanıyorum,ve sıcak bir bölgedeyim aracın normal değerinden bir tık daha kalın yağ kullanmanın (örn 5-30 ise 10-40) bir faydası olur mu, kadeh yatak sesi azalır diyenler var, teşekkürler.
Günde çok km yapıyorum, gaz için avantaj içeren istasyonlar var mı? Nelerdir. Teşekkürler.
Hangisi mantıklı olur
Ttelekomun modemlerinden hangisi daha iyidir.

3 kez kapatıp açtım, her seferinde 0,80 tl kesti, 14 saat oldu, halen etkinleştirme bekleniyor yazıyor. telefonu da kapatıp açtım, nasıl çözülür.
Cihazımı sıfırladım, sıfırlamadan önce iclouddaki her şey açıktı, zincir mesajlar vs, şimdi sıfırladıktan sonra giriş yaptım, mesajlar yok, anahtar zinciri kaybolmuş, sıfır parola mevcut, bu saçmalık neyin nesidir
Arkadaşlar, kameralar hakkında karşılaştırma yapabilecek olan ya da bilen var mı
saçma sapan bir problemle karşı karşıyayım.
Temiz win 7 kurulu. uzantı yok.
Facebook twitter, donanımhaber, her tarayıcı açılışıl kapanışta tekrar giriş yaptırtıyor.
Şifreyi hatırlıyor fakat hep logine basmak zorundayım. böyle bir şey yoktu neyin nesi bu
Mint ve ubuntu'nun son sürümleri, amd a serisi işlemcilerin boost özelliklerini desteklemiyor, işlemci en çok 3100 mhz hızında çalışabiliyor, windows altında 3800 mhzya boost ile çıkabiliyor.
Çözümü nedir, ne yapmalı, hangi dağıtım destekliyor?
Artık yeter.
Yıl 2017 oldu, sizin yaklaşık 3 saat içerisinde halledebileceğiniz konulara halen dokunmamış olmanızı görmek içimi bulandırıyor.
Bunlar çok zor değil, 2017 yılında forum birleştirmek, alt forumları düzenlemek ne kadar zor olabilir?

- Gran Turismo bölümü ta nerde, God of war bölümü ta nerde?
Ben neden GT bölümü için Playstation forumundan çıkıp, onlarca kategori aşağıda olan ufacık görünümlü Gran turismo forumunu bulup tıklamalıyım?
Bunu yaparken ne düşündünüz?
GT bölümü PS alt forumu olarak yapılmalı ve PS bölümüne bakınca GT bölümünü de görebilmeliyiz.

- Forumda unutulmaya yüz tutmuş, artık kullanılmayan, eski popülerliğinde olmayan ve anasayfada bir sürü yer kaplayan gereksiz bölümler var, tespit edilip alt forum haline getirilmeli ya da birleştirilmeliler.

- Forum anasayfasına hiç ortalama bir bilgisayarda bakmayı denedinizmi? Açılmıyor resmen, forum anasayfası inanılmaz uzun.

- Forum kategorileri yeniden düzenlenmeli, ihtiyaca, kullanıma göre sıraya dizilmeli.

- Bölümler çoğaltılmak yerine (bazı özel durumlar hariç) azaltılmalı, kullanıcı bir foruma tıkladığında daha çok bölümden mesaj görmeli

- Forumları dağıtmak zaman israfi haline geliyor.

Eğer yönetici arkadaşlar dilerlerse, bir çok öneride bulunabilirim. Bir çok tespitim var, herhangi bir şey de istemiyorum, yardımcı olmaya hazırım. Yeterki düzelsin şu işler artık.
Basitleşmek yerine zorlaştırdık forumu.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 20.498
İkinci El Bölümü Mesajları: 261
Konularının görüntülenme sayısı: 1.417.504 (Bu ay: 184)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5.479 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.