Şimdi Ara

Forza Motorsport 4 [Ana Konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.344
Cevap
10
Favori
221.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: Yarış/Simülasyon

Yapımcı: Turn 10

Yayıncı: Microsoft Game Studios

Platform: Xbox 360

Anasayfa: http://www.forzamotorsport.net

Çıkış Tarihi: 2011

Görüntüler

Videolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 2 Ocak 2013; 12:41:25 >

• Trailerdan dikkatimi çekenler Gece yarışları, çamur, toprak pistler gibi seçenekler sunacağına dair ipucu içermesi oldu. Ayrıca pist tamamen kar altında olmasa da bir görüntüde yol kenarlarında kar olduğu gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 12 Aralık 2010; 5:11:26 >
  • Ohyşşşşş
  • Sitesinden,forumuna,duyurusundan videosuna kadar herşey bana şu izlenimi verdi; MS sabah Turn 10'u arar "bakın olm akıllı olun bu gece VGA'da bi süprüz yapmalıyız" "hemen Forza 4'ü hazırlayın akşama üç beş bilgi çıksın" demiş gibi.Umarım hayal kırıklığı olmaz zira cilalanmış Forza 3 ile üzerinde çok sıkı çalışılan Shift 2 ve ömrü uzun GT5 ile kolayca yarışamaz.Daha dün beklentilerimizi yazıyorduk bir sürü eksik var.2009'da Forza 3'ün çıktığı gün Forza 4'ün yapımına başlamaları lazımki 2011'de adına yakışır bir oyun gelsin.Sonuçta NFS değil bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 12 Aralık 2010; 5:21:55 >
  • guzel bi oyun olur isallah. zaten forza 3 bitip gold oldugunda turn 10 forza 4 uzerinde calismalara basliyoruz diye aciklama yapmisti.

kinect destegi olucak, videolar sanki gece gunduz ve hava kosullarinin habercisi gibi ama hic belli olmaz. eger olmazsa cok buyuk eksiklik olur. araclari ayrintili inceleme kaputa bagaja kadar acip bakma guzel fakat her aracta olmaz diye umuyorum belli basli unlu markalarin unlu modelleri icin yaparlar diye tahmin ediyorum. ilk videodan simdilik bunlar aklimiza geliyor.

gerisinin nasil olucagi zaten belli. turn 10 kalitesi

ayrica forza 3 ile forza 4 arasindaki farkin, forza 2 - forza 3 farki kadar buyuk olmayacagini dusunuyorum.

forza 3 bile erken cikmis bi oyunken forza 4 unde ayni sure icinde yapilmasi biraz endise veriyor bana. forza 4 u bastan yapmayip, forza 3 un ustune inşa ederlerse (ki boyle olucak %99) daha guzel daha genis capli bi oyun bizi bekliyor demektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 12 Aralık 2010; 5:43:22 >
  • Ya bir süpriz yapsalarda çıkış tarihini erkene alsalar İyice sabırsızlandım yani.
    İnsan traileri izleyince lan hangi görüntü gerçekti acaba diye düşünmüyorda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 12 Aralık 2010; 6:29:12 >
  • Foruma baktımda, Forza 4 de olmasını istediğiniz pistler,arabalar,yenilikleri yazabiliyoruz. OEH!
    Yumulun bir adet modifiye Tofaş Şahin isterik
    http://forums.forzamotorsport.net/forums/thread/4389394.aspx
  • Bu oyun kaç törendir izlediğimiz Forza Kinect değilmi?? yeni isim koymuşlar Forza 4 olmuş... Forza 3 güzeldi ama bence pist sayısı azdı ilk dvdsini oynamışdım 2.dvd de pist varmıydı bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selfroot -- 12 Aralık 2010; 7:51:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

Bu oyun kaç törendir izlediğimiz Forza Kinect değilmi?? yeni isim koymuşlar Forza 4 olmuş... Forza 3 güzeldi ama bence pist sayısı azdı ilk dvdsini oynamışdım 2.dvd de pist varmıydı bilemiyorum

Evet hocam yanlamalık yada driftlik pistler vardı Bende bu oyunun Forza Kinect olduğunu düşünüyorum. Özellikle video sonundaki araç detaylarını incelerken, bu görüntüler Forza Kinect'ten tanıdık gelmişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 12 Aralık 2010; 13:31:28 >
  • beyler kinect ile yarış oyunu oynanmaz diyordum ama aklıma şu geldi.

benim evde dfgt var.kinetic karşısına geçtiğimizde direksiyonu sağa sola çevirdiğimizde kinect algilacak.

oldu sana dfgt uyumluluğu

Bu arada başlığı değiştirin GT KILLER geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This Time -- 12 Aralık 2010; 8:54:11 >
  • Anlamadım neyi geç ki ben çoktandır bekliyordum bu duyuruyuu
    şöyle hesaplayın forza 3 ağustosta bitmişti adamlar yıl sonuna kadar tatil yapsa çok fazla ama yapsın diyelim
    2010 'da başladılar 1 yıl gelecek yılda ağustosta kadar forza 3 ile aynı süre. Sorun ne ?
    Kar falan var beyler süper bide bir an öküz gibi bişi geçiyordu oha ?
    Gece hava kar mar her şey süper forza

TOKAT FORZA 4
  • bundan çok umutluyum acaba GT5den daha iyi bir oyun çıkarabileceklermi çok merak ediyorum,yalnız bunun olayı tamamen Kinect üzerine kurulu anlaşılan ,ön/arka kaputu açma,arabanın kapılarını açıp içini gezme gibi yenilikler olacak şüphesiz,ayrıca 2 yıl az bir süre değil,GT5in 5 yılda yapılması yapımcının biraz da tembelliğine bağlıyorum ,2 yıl ful çalışılırsa ortaya şaheser çıkabilir ,daha önce de Forza 3un 2 senede bir önceki oyundan farkının ne kadar büyük olduğunu gördük,zaten eksikler çok değil eski oyunun üzerinden gidilecek muhakkak ve arabalr daha çok detaylandırılacak vs makiyajlama olacak belliki :

-daha iyi ışıklandırma ve yansıma teknikleri olmalı.
    -arabaların oyun için grafik kalitesi(detay bakımından)photomod ile aynı olmalı.
    -daha iyi bir kokpit gerekli en azından GT5 kalitesinde.
    -yarış içinde rakip sayısı artmalı.
    -daha iyi bir career mode gerekli,sezonluk olmayan!
    -hava koşulları olmalı,olmasa bile Forza 1'de bile olan gece yarışları mutlaka olmalı.(ki olacağı nerdeyse kesinleşti)

bunlar benim ve bir çok kşinin umdukları,ve eğer olmazsa herhalde büyük hayal kırıklığı yaşatır..
  • Budur
    hadi bakalım bu kez senden çok şey bekliyoruz,istanbul park mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeasen

beyler kinect ile yarış oyunu oynanmaz diyordum ama aklıma şu geldi.

benim evde dfgt var.kinetic karşısına geçtiğimizde direksiyonu sağa sola çevirdiğimizde kinect algilacak.

oldu sana dfgt uyumluluğu

Bu arada başlığı değiştirin GT KILLER geliyor

Evet.Anladım. Forza 4 gelince Gt serisi tarihin derin sayfalarına gömülecek. Dalga mı geçiyorsun allah aşkına Forza 4 Gt'in yarısı kadar satsın xbox bölümüne tek mesaj atmam bu kadar eminim.
  • Hayırlı olsun adamlar boş durmuyor

• Beklentilerim çok yüksek bu oyundan her konuda GT5 den üstün olmasını bekliyorum zira Turn10 da bu potansiyel fazlasıyla mevcut.
  • Forza 4 O KADAR neyse büyük konuşmayalım konuşanların hali belli.
  • oyun 1080p mi olacak??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Beklentilerim çok yüksek bu oyundan her konuda GT5 den üstün olmasını bekliyorum zira Turn10 da bu potansiyel fazlasıyla mevcut.

gt5'den kötüde olsa sen bu oyunu gt5'den daha çok seversin
  • Bu sefer verilen hiçbir resme inanmadan oyun çıktığı gibi kalitesinin tadına varacağım.
    Forza, o kadar!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.