Şimdi Ara

Forza Horizon 5'in Steam Türkiye fiyatı belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
6.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: swat882

Alıntı: Forza Horizon 5 ayrıca ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine de dahil olacak. 

Dünyanın en kral şirketi MS 

bana yıllar yıllar sonra konsol aldıran en büyük kriter GamePass. umarım uzun yıllar devam eder.

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

ağzı olan konuşuyor boş boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 26 Ağustos 2021; 8:40:16 >
  • Bu oyunu twitch de oynayanları görüyorum da nedense hep dağ bağır çayır ağaçları yıka yıka sürüyorlar normal yoldan araba süren yok hep arazide gta 5 gibi sürüyorlar sebebi ne bunun

• Bu Forza Horizon 5 niye Playstation 5 e çıkmıyor ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Umarım sürüş dinamiklerini biraz daha gerçekçi yapmışlardır. Çünkü benim gibi assetto corsa, iracing gibi sim oynayanlara fh4 oynanışı nfs u2 den farksız geliyordu. Özellikle direksiyonla oynamanın hiçbir zevki olmuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: netstat

Umarım sürüş dinamiklerini biraz daha gerçekçi yapmışlardır. Çünkü benim gibi assetto corsa, iracing gibi sim oynayanlara fh4 oynanışı nfs u2 den farksız geliyordu. Özellikle direksiyonla oynamanın hiçbir zevki olmuyordu.

FH4'ü gamepadla oynuyordum g29 yanda dururken. Ne yazıkki oyun arcade olunca keyfi gamepad ile çıkıyor.

• çare game pass nasıl 4. oyun bir süre sonra sıkıyorsa bu da sıkacak 2 sene oynar geçerim

• Fiyat açıkça XBOX Game Pass’e yönlendiriyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt

Oyunda herşey özgürce yapılabiliyor. Sakince yoldan aracınızi sürebilir veya heryeri yıkıp dağıtabilirsin işte forzayi güzel yapan bu.

Gamepass ile olması mükemmel bir olay satın almaya hiç ama hiç gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox gamepass harbiden candır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. 10 aylık gamepass parası. Benim gibi casual forzacilarin ilacı gamepass

Forzanin hastaları zaten ultimate edition pre order yapmışlardır bile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben bugün videosunu izledim..Grafikler mükemmel.Araçlar da 1000+ olur herhalde.Çünkü FH4'te 750+ araç vardı.Iveco kamyon bile gelecekmiş!!!Oynamasam bile izleyebileceğim için mutluyum.Umarım Playgraund Games daha fazla Horizon serisi çıkarır.

• PC tarafındaki Game Pass'e gelecek mi oyun ?

Steam sürümü, FH4'teki gibi sıkıntılı olmaz umarım.

• FH5'te Ray Tracing olacak mı dostlar? Biraz bakındım ama düzgün bir bilgi bulamadım.

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt

fh4 steamdan oynadım geçen bir sıkıntı yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: netstat

Umarım sürüş dinamiklerini biraz daha gerçekçi yapmışlardır. Çünkü benim gibi assetto corsa, iracing gibi sim oynayanlara fh4 oynanışı nfs u2 den farksız geliyordu. Özellikle direksiyonla oynamanın hiçbir zevki olmuyordu.

forza motosport oynayın hocam o simülasyona daha yakın. Forza motosport 7 şuan %75 indirimde 57 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo41 -- 27 Ağustos 2021; 11:25:30 >
  • Ryo41 kullanıcısına yanıt

En son konusunda epey bir sorundan bahsediyorlardı. Update geldiyse demek ki

• Ryo41 kullanıcısına yanıt

Fiyat iyi güzel de, MS Store'da oyunlarda yedekleme yok. Bu kadar mı zor bir yedekleme sistemi getirmek.

• bir ay gamepass al 30 tl 1 ayda suyu çıkıyor zaten

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.