Şimdi Ara

Forza Horizon 5'in Steam Türkiye fiyatı belli oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
6.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft'un bu yıl en beklenen oyunlarından olan Forza Horizon 5'in Steam fiyatı nihayet belli oldu. Bugün ön siparişe açılan oyun Türkiye'de 299 TL'den başlayan fiyatlarla oyunculara sunuldu. Microsoft Store'a göre çok daha uygun fiyatlar dikkat çekiyor.

Forza Horizon 5 Steam fiyatı:

• Standard Edition -- 299,00 TL

• Deluxe Edition -- 399,00 TL

• Premium Edition -- 499,00 TL

Forza Horizon 5 Microsoft Store fiyatları ise şöyleydi:

• Standard Edition -- 469,00 TL

• Deluxe Edition -- 535,00 TL

• Premium Edition -- 669,00 TL

Yarış oyunu tutkunlarının heyecanla beklediği Forza Horizon 5'te oyuncular Meksika'nın muhteşem manzaralarla dolu sürekli gelişen açık dünyasını keşfedecek. Ray-tracing ve yeni fotogrametri teknikleri gibi yepyeni grafik teknolojileriyle gelecek olan oyun yarış tutkunlarına tam bir görsel şölen vadediyor.

Forza Horizon 5 ayrıca ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine de dahil olacak. Dolayısıyla oyunu yüksek fiyatları nedeniyle satın almak istemiyorsanız Game Pass'te deneme imkanınız da var. 

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

• İşletim Sistemi: Windows 10 versiyon 15063.0 ya da daha yüksek

• İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz ya da Intel i5 750 @ 2.67Ghz

• Bellek: 8 GB RAM

• Ekran Kartı: NVidia 650TI ya da AMD R7 250x

• DirectX: Sürüm 12

• Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

• Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

• Doku kalitesi arttı, Meksika'da haritanin o bölümünden geçen yerleri drone larla birebir kopyalayıp oyuna entegre ettiler, bir çok arabalara geçtiği araziye göre gerçek arabanın seslerini entegre ettiler, FH4'e göre harita 1,5 kat daha büyük ve isterseler 6 ayda bir oyun çıkarsınlar gamepass'e ilk günden gelmiyor mu bu oyun
  • Şimdi Steam'den alınca yalnızca pc'de, Microsoft Store'dan alınca hem pc, hem de Xbox ( X-S ) konsolunda mı oynayabiliyoruz? O yüzden mi bu fiyat farkı?
  • Fhd 4 steam den almak gibi hata yapmıştım optimizasyon özürlüsü
    game pass de oynadım yağ gibi alıyordu bir daha steam den almak mı tövbe
  • Sinirden gülüyorum...
  • Alıntı: Forza Horizon 5 ayrıca ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine de dahil olacak. 

Dünyanın en kral şirketi MS 

• Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Stutterı düzelten bir update yayınladılar
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Hahah Steam versiyonu Microsoft store'dakinden bin kat daha optimize iki tarafta da 300+ saat oynadım sıfır sıkıntı yaşadım steam versiyonu daha rahat açılıyor
  • AdRenaLime kullanıcısına yanıt
    Doku kalitesi arttı, Meksika'da haritanin o bölümünden geçen yerleri drone larla birebir kopyalayıp oyuna entegre ettiler, bir çok arabalara geçtiği araziye göre gerçek arabanın seslerini entegre ettiler, FH4'e göre harita 1,5 kat daha büyük ve isterseler 6 ayda bir oyun çıkarsınlar gamepass'e ilk günden gelmiyor mu bu oyun
  • Daha 4'ü full ayarlarda açamıyorum 5'e pek gerek yoktu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdRenaLime

Bu mesaj silindi.

1,5 kat fazla harita, yeni modellemeler, yeni ses islemeleri ve bunu isin izleme ile birlestirmisler. sanirim GT serisi ile karistirdin?

• BCRTVKCS kullanıcısına yanıt
    Microsoft Store'den aldım hala oynuyorum sıfır sıkıntı. Fps 1440p'de 70-74 arasında sabit. Şu ana kadar gördüğüm en optimize oyun.
  • AdRenaLime kullanıcısına yanıt
    ?????????????????? Ulan adamlar doları 5ten hesaplayıp AAA oyun satıyor, üzerine bir de game passte var bu oyun zaten BEDAVAYA. Microsoft kadar tüketici dostu tek firma daha yok güncel pazarda
  • beklemedeyim. sonunda direksyon tersde olmadan zevkle oynicam :)) Forza Horizon 5'in Steam Türkiye fiyatı belli oldu
  • O çöp motor sesleriyle Forza 4'ü zevkle oynayabiliyor musun ki, ben sırf o yüzden almayı bile düşünemedim :)
    Ama bunun için 3 ay sonra senelik GamePass alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 25 Ağustos 2021; 18:28:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Alıntı: Forza Horizon 5 ayrıca ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine de dahil olacak. 

Dünyanın en kral şirketi MS 

Kesinlikle 🤗🤗🤗🙏
  • Çok mu iyi oyun bu forza 5 hiç oynamadim açıkçası forza serisini en iyi forza 5 mu yoksa diğerlerinden biri mi
  • Yalnız yeni oyunun haritası öncekinin 2 katı boyutunda.
  • vedkum kullanıcısına yanıt
    Game pass de oynadığım da 4k 60 fps ultra da yağ gibi akıyordu steam den aldım bırak 4k 2k bile kasıla kasıla za zor oynuyordum 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdRenaLime

Bu mesaj silindi.

Herkes keriz, bi akıllı sensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Ağustos 2021; 20:23:29 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.