Yarbay
19 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 199 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sinema bölümünde Rurouni Kenshin ile ilgili genel bir konu bulamadım o yüzden açmak istedim. İzleme sırasınıda paylaşacağım. Netflix'de görüp beğenerek izlediğim bir seri oldu. Anime uyarlaması olarak gayet hoşuma gitti animesini izleyenlerin daha farklı yorumları olabilir izlemediğim için birşey diyemem. Fakat Dövüş sahneleri inanılmaz hoşuma gitti. Çok beğendiğim daha sonra tekrar izlemek isteyebileceğim bir seri ile tanıştım diyebilirim.


2021 Hikayenin baslangıcı ve sonu çekilerek seriye son verilmiş. Ben bile bu konuyu açarken yeni farkettim Son bölümünü izlememişim  çekim yılları farklılıklar gösteriyor ve izleme sırası biraz karışık.


Tüm seriyi Netflix'de bulabilirsiniz. Rurouni Kenshin izleme sırası şu şekilde.1.Film Rurouni Kenshin: the beginning / Rurouni Kenshin: Başlangıç (2021)

ワーナー ブラザース 公式チャンネルyoutube
Watch the official main trailer for RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING now — in theaters June 4. #RurouniKenshinMovie ----------------- Official Site: http://rurouni-kenshin.jp Official Twitter: https://twitter.com/ruroken_movie Official Instagram: https://www.instagram.com/ruroken_movie/ ----------------- ●ABOUT THE MOVIE A big hit film franchise with its cumulative box office surpassing 12.5 billion yen is finally coming to an end! In 2021, this greatest climax of the series will make history in Japanese cinema! Kenshin’s legend continues and everything about “Rurouni Kenshin” is ultimately disclosed! The Beginning: how Kenshin got his scars. The Final: the stunning series climax.Rurouni Kenshin: Beginning and End in simultaneous release! RUROUNI KENSHIN: THE FINAL TAKERU SATOH EMI TAKEI MACKENYU ARATA MUNETAKA AOKI YU AOI YUSUKE ISEYA TAO TSUCHIYA/RYOSUKE MIURA TAKUMA OTOO SHINGO TSURUMI TAKEO NAKAHARA/ZAZUKI KITAMURA KASUMI ARIMURA YOSUKE EGUCHI RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING TAKERU SATOH KASUMI ARIMURA ISSEY TAKAHASHI NIJIRO MURAKAMI MASANOBU ANDOU KAZUKI KITAMURA YOSUKE EGUCHI DIRECTED BY KEISHI OTOMO Production/Distribution: Warner Brothers Pictures ©Watsuki Nobuhiro/Shueisha ©2020 The Rurouni Kenshin: The Final Film Production Committee
https://www.youtube.com/watch?v=s0vN_2MRR50&ab_channel=%E3%83%AF%E3%83%BC%E3%83%8A%E3%83%BC%E3%83%96%E3%83%A9%E3%82%B6%E3%83%BC%E3%82%B9%E5%85%AC%E5%BC%8F%E3%83%81%E3%83%A3%E3%83%B3%E3%83%8D%E3%83%AB

2.Film Rurouni Kenshin: Kökenler / Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2012)


Warner Bros. UK & Irelandyoutube
In Cinemas October 4th. Ex-assassin Kenshin Himura (Takeru Satô) has made a vow never to kill again. Now a wandering samurai, Kenshin protects those in hope of reparation. Finding a home at a failing dojo run by Miss Kaoru (Emi Takei), he becomes entangled in a string of murders related to a drug ring run by the ruthless Kanryuu (Teruyuki Kagawa). Rurouni Kenshin follows the story of a man avoiding violence -- but will his vow be put to the test when those he loves are threatened by his troubled past?
https://www.youtube.com/watch?v=qxAkcmycgyU&ab_channel=WarnerBros.UK%26Ireland


3.Film Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno / Rurouni Kenshin: Kyoto Cehennemi (2014)

4.Film Rurouni Kenshin: The Legend Ends / Rurouni Kenshin: Efsanenin Sonu (2014)


Bu iki film birbirinin devamı ayrı ayrı trailerını bulamadım tek trailer yapmıslar sanırım.

Movieclips Coming Soonyoutube
Subscribe to TRAILERS: http://bit.ly/sxaw6h Subscribe to COMING SOON: http://bit.ly/H2vZUn Like us on FACEBOOK: http://goo.gl/dHs73 Follow us on TWITTER: http://bit.ly/1ghOWmt Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno UK TRAILER 1 (2014) - Japanese Live Action Movie HD Kenshin Himura goes up against pure evil Makoto Shishio who is attempting to overthrow the Meiji government. The fate of the country hangs in the balance as Kenshin Himura takes up the sword that he vowed to never draw again.
https://www.youtube.com/watch?v=M5JL-L-suEA&ab_channel=MovieclipsComingSoon


5.Film Rurouni Kenshin: Final (2021)


Ben bile konuyu acınca farkettim bu filmi. Son filmi Efsanin Sonu sanıyordum.


ワーナー ブラザース 公式チャンネルyoutube
Watch the official main trailer for RUROUNI KENSHIN: THE FINAL now — in theaters April 23. / RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING in theaters June 4. #RurouniKenshinMovie ----------------- Official Site: http://rurouni-kenshin.jp Official Twitter: https://twitter.com/ruroken_movie Official Instagram: https://www.instagram.com/ruroken_movie/ ----------------- ●ABOUT THE MOVIE A big hit film franchise with its cumulative box office surpassing 12.5 billion yen is finally coming to an end! In 2021, this greatest climax of the series will make history in Japanese cinema! Kenshin’s legend continues and everything about “Rurouni Kenshin” is ultimately disclosed! The Beginning: how Kenshin got his scars. The Final: the stunning series climax.Rurouni Kenshin: Beginning and End in simultaneous release! RUROUNI KENSHIN: THE FINAL TAKERU SATOH EMI TAKEI MACKENYU ARATA MUNETAKA AOKI YU AOI YUSUKE ISEYA TAO TSUCHIYA/RYOSUKE MIURA TAKUMA OTOO SHINGO TSURUMI TAKEO NAKAHARA/ZAZUKI KITAMURA KASUMI ARIMURA YOSUKE EGUCHI RUROUNI KENSHIN: THE BEGINNING TAKERU SATOH KASUMI ARIMURA ISSEY TAKAHASHI NIJIRO MURAKAMI MASANOBU ANDOU KAZUKI KITAMURA YOSUKE EGUCHI DIRECTED BY KEISHI OTOMO Production/Distribution: Warner Brothers Pictures ©Watsuki Nobuhiro/Shueisha ©2020 The Rurouni Kenshin: The Final Film Production Committee
https://www.youtube.com/watch?v=n1iL-DveFUA&ab_channel=%E3%83%AF%E3%83%BC%E3%83%8A%E3%83%BC%E3%83%96%E3%83%A9%E3%82%B6%E3%83%BC%E3%82%B9%E5%85%AC%E5%BC%8F%E3%83%81%E3%83%A3%E3%83%B3%E3%83%8D%E3%83%AB

Arkadaşlar merhaba 4 senedir kullandığım Klavyemin 3 tane tuşu bozulmuştu. Çok aradım fakat sadece tuş satan hiçbir yer bulamadım. Bir kaç kişinin logitechin tuşları yolladığını yazdığını görünce şansımı deneyip logitechle iletişime geçtim canlı sohbetle yaklaşık 1 saat bilgi alışverişinden sonra Hollanda'dan 3 gün içerisinde tuşlar elime ulaştı. Süpriz olan ben sadece istediğim tuşların geliceğini sanıyordum fakat hepsini yollamışlar çok mutlu oldum. Ben ücreti dahilinde almak istiyorum dememe rağmen hiçbir ücret almadılar.


Teşekkürler Logitech


Logitech G710+ Klavye Tuşlarını yolladı
Arkadaslar merhaba oyunda yeniyim 60 saat kadar oynadım henüz. Kıracla konustuktan sonra Hideoutta Kıractan satın alınabilecek tüm maplari alıp girdim ancak kıractan artık map satın alamıyorum. Videolarda anladığım kadarıyla hideoutta Zana dan almam gerekiyor fakat Hideout dekorasyonlar arasında zana npcsi gözükmüyor. Oriatta sağ üst kısımdaki bölmeye gittiğimde orda sadece Kıracla konusabiliyorum videoda zana orda gözüküyor fakat bende gözükmüyor. Şimdi hiçbir şekilde maplara giremiyorum. Ana görevlerin hepsini bitirdim.
Uzun süredir eve geleyim de şu oyunu oynayayım dediğim bir oyun bulamıyorum. Rekabetçi sistemlere dayalı oyunları çok severim single pek sevmem maalesef. Csgo Lol Battlefield serilerini yıllarca oynadım ama sildim komple onlarda kitleden dolayı keyif vermiyorlar.

Şu aralar Forza 4 , witcher 3 arada da f1 2019 oynuyorum ama tutkulu değilim Sanki zorla açıp oynuyorum.

En sonra Frostpunk bu tutkuyu vermişti bana ve oynayanlar bilir fırtınayı atlatmayı kafaya koyduydum işyerinde bile minik planlar yaptım düşünüyordum şöyle yapsam böyle yapsam diye 2-3- gün bana eski oyun tutkumu yaşatmıştı frostpunk.

Anlatmak istediğimi bir nebze olsun anladınız diyerekten

Sizlerin şuanda gerçekten tutkulu bir şekilde oynadığınız oyunlar varmı hangileridir merak ediyorum gerçekten.
Arkadaşlar 2008 yılında falan takildigim MySpace tarzı bir platform vardı bugün aklıma geldi bakıyorum bir türlü bulamiyorum. N ile başlıyordu sanırım adı myspace benzeri kendinize özel bir sayfa olusturuyordunuz fotoğraf paylaşıp albümler yapabiliyordunuz bol bol isterseniz sadece arkadaşlar yada herkes gorebiliyordu profilinizi.
Arkadaşlar bugün ilk kez büyük adaya gittim güzel bir bisiklet turu yaptım. Ancak ada leş gibi tezek kokuyor. Ormanın belli bölgelerinde salıverilmiş ölüme terk edilmiş atlar gördüm.

Merkezde bu atlı faytonlar istasyonu bildiğiniz dırzo dipler bu arabaları sürüyor ve inanın çoğu at işkence görüyor.

Bisiklet sürerken bir kaç kerede laf yedim cekil yoldan diye babasının çiftliği beyfendilerin.

Bu hayvan zulmune ve adadaki tezek kokusuna neden hala izin veriliyor çok merak ediyorum.Rami Malek’in Freddie Mercury’yi canlandırdığı filmde, Ben Hardy, Gwilym Lee ve Joseph Mazzello’yu sonunda diğer Queen üyelerini canlandırırken görüyoruz. Ayrıca Game of Thrones’un Littlefinger’ı Aidan Gillen, Queen‘in 1975 ve 1978 arasından menajeri John Reid, Tom Hollander ise 1978’den sonraki menajer Jim Beach olarak karşımıza çıkıyor. Filmin kilit noktası olacağını tahmin ettiğimiz grubun 1985’te Queen’in Live Aid’deki efsanevi performansını da gördüğümüz trailer son derece heyecan verici ve Freddie Mercurynin mirasına yakışır gözüküyor.

Queen’in yaşayan üyeleri Roger Taylor ve Brian May de filmde müzik prodüktörleri olarak yerlerini alacağı ve Mercury’yi Malek’in canlandırmasının da sonuna kadar arkasında olan ikilinin izlerken duygulanacağı film, 2 Kasım 2018’de vizyona girecek.

Kaynak
Arkadaşlar VMG3312-B10A zyxelin bu modelini kullanıyorum. 2 sene oldu alalı ama son 1 haftadır kablosuz ağ kendini belli bir süre sonra kapatıyor wifi ışığı sönüyor. Arayüze girdiğimde devre dışına alındığını görüyorum kablosuz ağın. Hiç bir ayar vs yapmadım. Bir zamanlaması varmı onuda bulamadım.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Mehmetçik Kut'ül Amare 18 Ocak'ta TRT1'de Fragman Yayınlandı
Fragman

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Osmanlı'nın İngilizlere karşı elde ettiği büyük zaferin anlatılacağı "Mehmetçik Kut'ül Amare" adlı dizi için hazırlıkların tamamlandığını, dizinin ocak ayında izleyiciyle buluşacağını duyurdu.

Bozdağ, Selçuklu Belediyesince düzenlenen "Bir Hadis Bir Film Kısa Film Yarışması Ödül Töreni" için geldiği Konya'da, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Diriliş Ertuğrul dizisi devam ederken yeni bir proje hazırlığında olduklarını belirten Mehmet Bozdağ, "Yaklaşık 2 yıldır gece-gündüz, 'Mehmetçik Kut'ül Amare' projesini hayata geçirmek için çalışıyoruz. Mehmetçik Kut'ül Amare, nasip olursa ocak ayı içerisinde TRT'de yayında olacak. İzleyicinin bugüne kadar görmediği büyüklükte bir prodüksiyon izleyeceğiz." dedi.

Diriliş Ertuğrul dizisiyle Osmanlı'nın kuruluş sürecini anlattıklarını, "Mehmetçik Kut'ül Amare"de daha yakın tarihi ele alacaklarını ifade eden Bozdağ, "Birinci Dünya Savaşı'nda İstanbul'dan yola çıkan kahramanların, çölün kızgın kumlarına yazdığı destanı anlatmaya çalışacağız. İnşallah kahraman Mehmetçik'e layık bir proje çıkarmış oluruz." ifadelerini kullandı.

2 yıl titiz bir hazırlık çalışması yürütüldü
Her detayı ince ince işlenmiş Mehmetçik Kut'ül Amare'nin Türkiye'nin en büyük film platolarından birinde çekileceğini anlatan Bozdağ, "Kut'ül Amare şehrini yeniden kurduk. Dizi için binlerce çadır, tüfek, silah ve mühimmat üretildi. 60-70 kişilik sanat ekibi projenin hayata geçirilmesi için 2 yıldır en ince detaylarıyla çalıştı." diye konuştu.

Yapımcı ve senarist Bozdağ, dizinin hazırlık sürecinde her bölümü için ciddi hazırlık yapılan Diriliş Ertuğrul'un da devam ettiğine dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Oyuncu kadromuz aşağı yukarı 6 aydır gece-gündüz eğitim alıyor. Oyuncularımız Türkiye'nin en iyi askerleri tarafından eğitildi. At binmeden askeri eğitime kadar 19'uncu yüzyılda askerler hangi eğitimi aldıysa oyuncularımız da o eğitimi aldı. Aynı zamanda oyuncu kadrosu, askerimiz çölde hangi sıkıntıyı çektiyse onu da aynen tatbik etti. Diriliş kadar sevilecek mi göreceğiz."

Osmanlı'nın 1916'da İngilizleri bozguna uğrattığı büyük zafer olarak kayıtlara geçen Kut'ül Amare Kuşatması'nın anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda, Serdar Gökhan, Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz ve İlker Aksum gibi isimlerin yer alacağını aktaran Bozdağ, dizinin İstanbul'da çekileceği bilgisini de verdi.

Kaynak
Hakkında
Konum: İstanbul,Pendik
Meslek: Elektronik Tekniker
İlgi Alanları: Basketbol - Sinema-Teknoloji-Elektronik
Forum İmzası:
Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
Hakkımda:
Profili kapalı insanları samimi bulmuyorum . Cevap vermiyorsam nedeni bu olabilir.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Operatör
Turkcell
ISS
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Lyfalco
Dünyadan Futbol
Manchester United FC
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Zotac
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Mesaj Sayısı: 6.397
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11.238
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 240.619 (Bu ay: 106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.141 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.