Şimdi Ara

Forza Horizon 5'in Steam Türkiye fiyatı belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
6.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • steam den premium kaptım. icinden gecicem fh5 in.

• netstat kullanıcısına yanıt

Sim. oyunlarla kıyas edip sonra Arcade geldi diyorsunuz :)

Oyun NFS'ten bir tık üstte oynanış olarak. Simcade modu var zaten. Gamepad ile daha oynanabilir bir oyun FH serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 28 Ağustos 2021; 1:11:21 >
  • TR Genel => Update leri vs. yapılmış stabil versyonu 1 sene sonra %75 indirime girer alırız. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 28 Ağustos 2021; 8:34:6 >
  • Gerek yok zaten bütün motor sesleri aynı gibi gerçekçei deil. Ayrıca sürüşde gerçekçi deil. Bütün arabalar yol yağlıymış gibi Sabun gibi kayıolar yolda.

• netstat kullanıcısına yanıt

arcade oyun ile sim oyunları karşılaştırmak neden niye?  

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt
    İyi de oyunun tarzı bu, similasyon değil arcade. Simülasyon istiyorsan forza motorsport oynayabilirsin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sfgs

• premiumu ön siparişle aldım. forza horizon 4ü de ön siparişle almıştım, forza horizon 3'ü de pcye çıktığı gibi almıştım. sevdiğim bir seri. keyifle oynuyorum.

• Bu kadar grafiğe abanıp nasıl bu kadar az sistem gereksinimleri istiyorlar ? Umarım bu şekilde çıkar.

• Önce gamepass da oynayıp sonra steamden satın alıp savelerini oraya aktaramıyoruz değil mi? Biraz fiyat inmesini bekleyeceğiz illaki :(

• quote:

Orijinalden alıntı: to9y

arcade oyun ile sim oyunları karşılaştırmak neden niye?  

yav kardeşim okuduğunu anlamıyor musun, ben sürüş dinamiğini ve fiziği biraz daha gerçekçi yapsalar iyi olur dedim. arcade oyun olduğunu biliyoruz da bu kadar dandik fizikte olmasın yani bir yerden sonra zevk vermiyor.

• Bende Steam de 25.04.2023 tarıhınde standart edıtıon 600tl gozukuyor dogru baktıgıma eminim.Yardımcı olurmusunuz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.