Şimdi Ara

FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
6.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FİAT EGEA SİTEMİZ HAZIRhttps://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCoQFjABahUKEwjB0_3yuZPIAhUBUxoKHZqxBBk&url=http%3A%2F%2Fforum.aegeaturkiye.com%2Findex.php&usg=AFQjCNFvHij_7311AQ89E0-uSurawdRdYA&sig2=9R7MbZiVeCQOBley4BPMhQ&bvm=bv.103627116,d.d2s
    FİAT FİRMASINI TANIYALAIM:Fiat S.p.A. (Fiat Grubu olarak da bilinir) otomobil üreticisi, finansal ve endüstriyel grup. 1899 yılında Giovanni Agnelli Tarafından Torino`da kurulmuştur. İsmini Fabbrica Italiana Automobili Torino" kelimelerinin baş harflerinden almıştır. Bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Chrysler, Dodge, Jeep, Yamaha Motor Company, Iveco,magnetti marelli,teksid,comau,powertrain gibi markaları barındırmaktadır.
    egea 3 modeli türkiyede üretilecek b sinifi ve her bütceye hitap edecek secenekleri olacak.sade donanımı ceo su istemiş.tasarım olarak kendi mühendislerimiz ile birlikte bir çok araba markasına tasarım yapmış ünlü tasarımcı da silva rötuşlamış ardından
    dünyaca ünlü Aegea’ya X-Tomi Design eli değdi .
    1.sedan modelimiz : FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK
    2.olarak fiat egea station wagon 2016 yılında üretime girecek bitmiş hali şuan var testler başladı.
     FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK
    3 2016 sonun da c sınıfı donanım seviyesi olursa güzel olur diyeceğim egea
    hatchback test ediliyor
    motor versiyonlarıda şu şekilde olacak: FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 21 Mart 2016; 11:17:14 >

• Ne egea'ymış.
    Umarım güzel bir araçtır, Linea gibiyse konu açmaya değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba çıkmadan site kurmuşsunuz. Keşke bi çıksaydı bi görseydik neymiş nasılmış bu ege.

• 1.6 dizel otm verileri iyi duruyor

• Fiat linea da 6 litre tuketim diyordu 8.5 litre altı yakmıyordu. Onun gibi saparsa tuketim alanlarda husrana ugrar açıkcası. Ha yıllardır c sınıfı araç beklenıyordu ve artık beklenilene değecek mi orası nolacak bilemiyoruz. Ama bu tuketim verileri bayagı sapacak gibi. Klasik italyan giydirmesini göreceğiz bakalım alanlara hayırlı olsun :D Pompada tuketimi olcup aglarlar yakında burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can Baran

Fiat linea da 6 litre tuketim diyordu 8.5 litre altı yakmıyordu. Onun gibi saparsa tuketim alanlarda husrana ugrar açıkcası. Ha yıllardır c sınıfı araç beklenıyordu ve artık beklenilene değecek mi orası nolacak bilemiyoruz. Ama bu tuketim verileri bayagı sapacak gibi. Klasik italyan giydirmesini göreceğiz bakalım alanlara hayırlı olsun :D Pompada tuketimi olcup aglarlar yakında burda

Dediğiniz değer 1.3 mj ise kiralama da bir dönem kullandık 5.5 -6 lt yakıyor.1.6mj ise bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rozetmen

quote:

Fiat linea da 6 litre tuketim diyordu 8.5 litre altı yakmıyordu. Onun gibi saparsa tuketim alanlarda husrana ugrar açıkcası. Ha yıllardır c sınıfı araç beklenıyordu ve artık beklenilene değecek mi orası nolacak bilemiyoruz. Ama bu tuketim verileri bayagı sapacak gibi. Klasik italyan giydirmesini göreceğiz bakalım alanlara hayırlı olsun :D Pompada tuketimi olcup aglarlar yakında burda

Dediğiniz değer 1.3 mj ise kiralama da bir dönem kullandık 5.5 -6 lt yakıyor.1.6mj ise bilemem.

Yol bilgisayarında 6 diyor ama pompada olcunce masallah vw emisyonu gibi kat kat artıyor tuketim
  • quote:

quote:

quote:

Yol bilgisayarında 6 diyor ama pompada olcunce masallah vw emisyonu gibi kat kat artıyor tuketim

Hahaha yol bilgisayarı mı var doğru dürüst :) kalkışlarda ağır kalkıyor,millette gitmiyor bu diye basınca yakıyor meret.sakin yaşlı emekli amcalar gibi kalkınca epey tutumlu bir motor.ama insan sıkılmıyor değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hahaha yol bilgisayarı mı var doğru dürüst :) kalkışlarda ağır kalkıyor,millette gitmiyor bu diye basınca yakıyor meret.sakin yaşlı emekli amcalar gibi kalkınca epey tutumlu bir motor.ama insan sıkılmıyor değil.

Emekli amca değilim ama biçok araç kullandım hiçbiri mjet kadar fazla yakmadı. Ondan sonra anladım kullanımla alakalı sıkıntı yok sıkıntı motorda

• Can Baran C kullanıcısına yanıt
    multijet kendini kanıtlamış bir motordur bakımını yapıp 500 bini deviren taksici çok ayrıca 105 lik doplo da bile herkez memnun tcari olarak çok yaksa zaten doplo da kendini belli ederdi.1.6 otomatik linea da uzun yolda 4,değerini tutturan bir sürü test videosu mevcuttur.ama benim tercihim 1.6 120 hp 320nm tork lu olanıdır
  • linea dizellerin cok yaktıgı biçok kez forumda tartışıldı aratırsanız konular mevcut. Yol bigisayarı ile pompa arasında cok buyuk sapma oluyor
  • quote:

linea dizellerin cok yaktıgı biçok kez forumda tartışıldı aratırsanız konular mevcut. Yol bigisayarı ile pompa arasında cok buyuk sapma oluyor

linea dizellerin cok yaktıgı biçok kez forumda tartışıldı aratırsanız konular mevcut. Yol bigisayarı ile pompa arasında cok buyuk sapma oluyor

bence kullanım ile sıkıntı yaşıyor olabilrisiniz aynı motoru ticari doplo kullananlar çok var ben şimdi suziki çok yakıyor diye aratsam bir sürü şey çıkar o şekilde bakacağınıza videoda gayet tarafsız anlatılmış 180 bin km de bir linae testi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 26 Eylül 2015; 5:35:27 >

• quote:

Yol bilgisayarlarına bakmayın siz. Komsumda punto, arkadaşım da Linea var. İkisi de 1.3 mjet ve en az yakan araçlar. Çok bassaniz bile sapitan bi tüketimi yok. Çok da bassan az da basan bu araçlar az yakıyor. Onca taksicinin baş tercihi. Hani çamur atilirda bare hangi motora attiginizi bilseniz. Fiat ı kotuleyecem diye iyice sapittiniz. Fiat alan adam az yaktığı için alıyor zaten. Yoksa dış görünüşüne bakilipta alınmıyor bu araçlar. Bende de benzinli fiat var. Fire motor. 1.4 o da az yakıyor. Sacmalamayin.

• 1.3 mj grande punto kullanıyorum.
    145.000 km yol yaptım.
    şehirler arası genelde 4.5 litre yakar.
    bazen 4 yakar.
    hiç 5 lt yi görmedim.
    ama genelde 90-100 basarım.
    çok basarsam 5.5-6.5 yakar.
  • Sonunda Euro Twin Clutch şanzıman geliyor demek.

• Forumda bir Egea bir de Vw konuları dolaşıyor, ama hb olanı güzelmiş çoğu c sınıfı Hb araçtan büyük gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiat hb kasaların arka tarafını yapamıyor bkz. Stilo, punto, brava, bu da kötü olmuş gibi

• Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Benim hoşuma gitti liftback gibi yapılmış bagaj hacmi de daha fazla olur muhtemelen muadillerine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Sonunda Euro Twin Clutch şanzıman geliyor demek.

Alfadaki TCT şanzıman değil mi acaba?

Bence o.

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Araç fena durmuyor, ama içine özenilmemiş özellikle direksiyonu çok çirkin. LİNEA nın ön konsolu bundan çok daha güzel.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.