Şimdi Ara

tamam da hangi SKODA OCTAVİA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
16.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100/115 aralığında araba bakıyordum . önce herkes corolla dizel 2016 sonrası dedi , araştırınca focus dizel daha mantıklı geldi o kadar veriyorsan octavia al dediler.
    Ama skoda konusunda hiç bilgim yok dizeli mi, lpg li olan mı otomatik olanmı tutuluyor hangisi sorunsuz kullanım düşük yakıt tüketimi ve satarken sorn çıkarmaz

• az yaksın ve sorun çıkarmasın derseniz dizel 1.6 tdi - manuel vitesli makbuldur. otomatik vites olanları daha çok tutuluyor ancak o iş te biraz sıkıntılı maalesef, DQ200 kodlu sorunlu 7 ileri kuru kavrama DSG var. otomatiği biraz şansa kalmış hocam.
  • o kadar veriyorsan octavia al dedilerse sallama onları
  • İnsignia
  • Insignia çok yakıyor, peki Octavia mı, focus mu Corolla mı
  • bana kalırsa octavia gerçekten tokluk hissi var araçta ve bagajıda çok çok büyük bir artı.
  • Alabiliyorsan, 2017 ve sonrası makyajlı kasa Style donanım manuel Octavia al derim de o fiyatlara da o arabaya verilir mi bilinmez, düşük km olanlar SuperB ile yarışıyor gider SuperB alırım yada Passat alırım. Onun dışında ambiente donanımı bedava verseler alınmaz (boş paket), ara donanım var Optimal onuda bulmak çok zor ki fiyat olarak temizini bulmak oda zor.
  • octavia şirket aracı olarak kullanılabilir ancak kendiniz alacaksanız tavsiye etmiyorum.135k kmdeki aracımın 2 kere mazot hortumu delindi,dsg yenilendi ona rağmen yine ara ara hata vermeye başladı.aracı hiç zorlamıyorum sakin kullanırım ve çift kavrama şanzıman nasıl kullanılması gerekiyorsa o şekilde kullanmaya çalışıyorum ancak nafile.servis mazot hortumuna kronik dedi.mazot hortumu nasıl kronik arıza olabiliyor aklım almıyor.jettadaki hortumu buna takın yani çokmu maliyeti düşürdüler hortumu değiştirince anlamak mümkün değil.yolda kaldığımamı yanayım akıp giden mazotamı yanayım çekicisi servisi ile uğraştığımamı yanayım.
  • Octavia .
  • 110 küsür tl verecek adama 90 beygir 200 küsür tork corolla öneren zihniyete hayran kaldım onları dinleme mantıklarını kaybetmişler.

Octavia Style tdi bak 110bg onlar , elegance eski kasa 105bg motor var ama yeni motora göre verimi daha düşük daha çok yakar daha verimsizdir.
  • Octavia focus Corolla
    Bu üç aracın birbirlerine göre üstün olduğu taraflar var. Hangisi sana uygunsa o alınır.
  • Manuel, dizel orta dolulukta bir araç alırsan rahat edersin. Şu kronik meselelerini de kafaya takma fazla. "abi bunlarda bu hastalık" sanayi ağzıdır. Emme manifoldu contası veya bir sigorta için hatta dolu DPF için "beyinciye gitmesi lazım" diyenleri gördüm. Aracın eksik zayıf yönleri olabilir ama inan piyasada bilinenlerin çoğu şehir efsanesi. İhtiyacın olmayan şeye para verme, verdiğin parayla da sonuna kadar ihtiyaçlarını karşılamaya zorla. CC bana ihtiyaç sana ekstra olabilir, park yardımı bana ekstra sana ihtiyaç olabilir. Geniş araç büyük bagaj iyi de bunun dur kalk trafikte bir de yakıt karşılığı var. Bunun bir de tasarım kısmı var benim bayıldığımı sen zevksiz bulabilirsin.
  • Sirket araci olarak 2016 dizel otomatik corolla kullandim, sorunsuz olarak en basta gelebilir ancak cok fazla donanimi yok motor sesi fazla ve vites gecisi yorucu, duz alanda kullanimda zamanla vites gecisi ayarlanabilir ancak bayirlarda cok fazla silkme yapiyor.Sonrasinda megane sedan icon edc geldi.Cok daha konforlu ve donanimi fazla.Octavia kullanma sansim olmadi ancak alacak olsam dizel otomatik secerdim.Bir tik daha guclu arac ihtiyacim olursada focus 1.5 120 hplik dizel uniteyi tercih ederdim.
  • Octavia dizel çok az yakıyor, devasa bagajı var ve genel olarak çok güzel bir araba. Tek soru işareti DSG şanzımanı, ona da baktırmadan alma.
  • vw ye geçtikten sonra çok güzel arabalar üretti
  • Corolla sil Corolla bunların yanında araba değil , ben olsam focus alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrankGallagherx -- 26 Kasım 2019; 17:12:58 >
  • Corolla ile octavia arasında büyük konfor farkı var bunu sürerken daha iyi anlarsın
    Octavia otomatik olsa mükemmel olur, arıza durumu yaşanır mı derseniz yaşanabilir ama öyle çok bela olmaz. Ben 4.5 yıldır dsg golf kullanıyorum en ufak bir sorun olmadı.Satarken sorun çıkarmaz ve tutulan bir model olur. Gerçi bunların hepsi tutulan model.
  • 2.el, yakıt ekonomisi ve sorunsuzluk= corolla 1.6+lpg

Yeni kasa baz paket manuel bulunur bütçeniz dahilinde, belki sıfır da alınır 115 bine, en son kaça verıyorlardı hatırlamıyorum.

O kadar para veriyorsan octavia al lafını hak edecek bi özelliğe sahip değil octavia, tek belirgin artısı kullanışlı ve geniş bagajı. Yeni corolla net şekilde daha iyi bi araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 26 Kasım 2019; 19:19:44 >
  • Ben kafamı netlestirene kadar beğendiğim araç satılmış ( Octavia dizel manuel olan) şimdi Ford buldum bı tane 1.5 trendx ona bakacağız, yinede herkese Teşekürler benim kafa oldu çorba, 😖😵
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.