Şimdi Ara

FİAT AEGEA NEYİN NESİ ?BİR BAKALIM DEDİK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
6.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

2013 yeni kasa linea sahibiyim. Gerek şehir içi gerek şehir dışı tüm yolculuklarımda yb ile pompa verilerini kkarşılaştırırim ve ölçümlerde max 0.1 lt. Sapma oluyor. Bence veriler doğru siz abartiyorsunuz.

sadece ben soylemedigime göre abatmadıgımı da anlamış olmalıydınız çoktan
  • Can Baran C kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi markadan dolayı ön yargılı olan bi çok kişi olduğu için ve çamur atmayı çok sevdiğiniz için gayet normal karşılıyorum.
    Yani bu söylemleri siz ve sizin gibiler atıp tuttuğu için size göre normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dardanel16 kullanıcısına yanıt
    1.3 95 hp linea dan 170 hp alanlar var.
    Vatandaşın kendisi ankara da. Ama 2 yılda motoru bitirdi orası ayrıca.
    Yani demek istiyorum ki 120 hp araçtan motora zarar vermeden çok rahat 150 hp alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: Otomobilgini

Ne egea'ymış.
    Umarım güzel bir araçtır, Linea gibiyse konu açmaya değmez.

bahsettiğin araba da segmentinde lider :D
  • gezginbur kullanıcısına yanıt
    aksine dünyayı 7 kere dönecek şekilde kutup ülkeleri dahil yapılan bir egea testi söz konusu uzun yolda 3.7 leri tuturanlar var tr de,multijetII teknolojisini bir inceleyin derim :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel16 -- 4 Ekim 2015; 22:30:08 >

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok linea gibi teneke almaktansa reklamını yaparım altın elimdeki teneke değil !!!!!!
  • çok iğrenç bir araba olmuş gene patlar ellerinde alanların canlı atom bombası mübarek gelsin eksiler hahhahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

1.3 95 hp linea dan 170 hp alanlar var.
    Vatandaşın kendisi ankara da. Ama 2 yılda motoru bitirdi orası ayrıca.
    Yani demek istiyorum ki 120 hp araçtan motora zarar vermeden çok rahat 150 hp alınır

link atarmısın su 1.3 170 hp alanı merak ettim
  • önce bir ülkeye giriş yapsın, ilk kurbanlar(alıcılar) kullansın anlaşılır iyi mi kötü mü olduğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

önce bir ülkeye giriş yapsın, ilk kurbanlar(alıcılar) kullansın anlaşılır iyi mi kötü mü olduğu.

bursa işi hocam

• artık inanmaya başladım ben, bu forumda firmalardan para alan insanlar var. başka bir açıklaması olamaz.

ya beyler girsin bu araç piyasaya uygun fiyatta diğerleri de EŞŞEK gibi indirsin fiyatlarını bizler de az ödeyelim.
  • Sedan + Dizel + çift kavrama otomatik + uygun fiyat.

Bunları hep birlikte sunan tek araç olacak bence.

Zaten sedan kasada dizel + otomatik seçenekleri kısıtlı.
  • Albea makyajlısı mı? O kadar küçük mü ölçüleri? Linea kadar yok mu en azından bari genişlik uzunluk filan?
  • dardanel16 kullanıcısına yanıt
    =) bu iyi olmuş yedek parça dağıtımı iyi olur, o zaman cümlenin başını piyasaya çıksın diye değiştireyim.
  • hug kullanıcısına yanıt
    Gordugum kadariyla c sinifi genisliginde degildi. Olsa olsa b+ olur. Ama dedigim gibi. Yakindan duzgunce gormek lazim

• 120'liğe bir çip

• quote:

Orijinalden alıntı: hug

Albea makyajlısı mı? O kadar küçük mü ölçüleri? Linea kadar yok mu en azından bari genişlik uzunluk filan?

Aegea 4.5 metre uzunluğa, 1.78 metre genişliğe ve 1.48 metre yüksekliğe sahip ayrıca modelin dingil mesafesi ise 2.64 metre. Yeni İtalyan bagaj kısmında ise 510 litre hacime sahip otomobilin 120 Ps ve 95 Ps güç üreten 2 adet Multijet II dizel motoru ile beraber 2 adet de benzinli motor seçeneği ile satışa sunulacak. bir albea değil ölçüler c+

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Sedan + Dizel + çift kavrama otomatik + uygun fiyat.

Bunları hep birlikte sunan tek araç olacak bence.

Zaten sedan kasada dizel + otomatik seçenekleri kısıtlı.

evet 2016 mayıs ayında multijet 2 çift kavrama tam otomatik dct ile satılaçak

• Tasarım çok güzel bence. Ayrıca station versiyonu da çok güzel olmuş. Suv havasında tamda. Sedanı ayrı bir güzel. Param olsa alırım gerçekten.
  • Abimde 2004 dizel punto vardı hemde yazılımlı araba hem çok ataktı hemde çok az yakıyordu şehir içi 5.5 lt civarında çok bassan 6 yı geçmiyordu sattı 2007 dizel fiesta aldı hem gitmiyor hemde 6.5 lt üzerinde yakıyor.

Kim ne derse desin multijet motor 10 numara Fiat marka araçlarda fiyat/fayda açısından gayet mantıklı araçlar 500 serisi hariç oda zaten retro tarzı olduğu için hitap ettiği kesim farklı.Daha öncede ailede 3 kez stilo aldırdım 20 bin tl civarında C segment full dolu araba alabiliyorsun.

Ben Egea için olumlu düşünüyorum eksikleri elbet var ama makyajla düzeltilir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 15 Ekim 2015; 23:47:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.