Şimdi Ara

Farda Çakma Led Xenon Yasaklanmalı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
12.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
338 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece kasıtlı olarak sadece sisleri açarak gezen

Cahildir. Allah ıslah etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çakmasını geçtim orjinali bile insanın feleğini şaşırtıyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: road35

Ben tavsana dönüyorum karartmali dikiz aynam yok. Ne dikizden arka gözüküyor ne yan aynalardan. Saga gecip yavaşlayıp arkasina geçiyorum. Ilk zamanlarda uzun falan açıyordum suan sadece bela okuyorum.
    Artık hanımın ve çocukların yanında yedi sülalelerine sinkaflı küfürler ediyorum. Hem karşıdan hem arkadan gelenler o an için kör ediyor insanı, gidip bir insana, bir araca, bir cisme vursan suçlusu kim olacak?

Özellikle biraz daha yüksek olan ticari araç ve minibüslere takılanlar tam göze denk geliyor ve ışık tutulmuş tavşan gibi kalıyorum, her türlü belayı okuyor, bildiğim tüm küfürleri de sesli sayıyorum artık, sabrım kalmadı. İnadına uzunlara şimşek etkili led takıp, bunları görünce açmak geçiyor aklımdan, bu gidişle hayatta yapmam dediğim şeyleri yaptıracaklar dal israfları...

• Kısaca apaçi işi. Merceksiz fara asla takılmaz. Aşağısı yukarısı yok bunun. O farlar beyaz ışığı her yere dağıtıyor. Kalitesiz.

• Yetkili, servise sor. Daha güvenilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • acayip bi markanın led zenonu kullanıyorsa arıza ışığı yakar.
    tabi bambaşka bir durum yoksa. sizin yerinizde olsam normal halojen lambalarını takardım test etmek için.
    ne olduğu belirsiz çin malı merdiven altı üretim lamba dolu piyasa özellikle sanayi oto aksesuarcıları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akt02 A kullanıcısına yanıt
    Arkayada Köroğlu yazın size yol verdikten sonra okusun :D

Bu arada arka sisleri açınca kırmızı ışık çok etkiliyor mu? Rahatsız edene açsak işe yarar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 26 Eylül 2020; 12:15:32 >
  • Adamlar xenon far takıp sisleri açtıklarında 70hp arabaları 300hp oluyor zannediyorlar.
    Yokluktan hep bunlar.

• Kesinlikle katılıyorum.
  • Sis yokken sis açan, uzun yakarak giden teröristtir.

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.Photon ya da phılıps olanların odak çizgisi bariz belli.

• Astra J sahibi arkadaşım bir gazla led taktırdı öyle Philips, Osram falan da değil, acayip bir marka çiftine 500 civarı vermişti. Taktırma dedim ama mani olamadım, bir de Astra J'nin standart halojenleri gayet güzel olmasına rağmen. Neyse bir geldi aynı JCB kepçelerin arkasına takılan projektörler gibi göz alıyor

Far yükseklik ayarı ile oynuyorsunuz tık yok :) Kesilme çizgisinden eser yok, dedim ki bunları ayarlattır bari, kesilme çizgisi gözüksün. Gitti demişler bu düzgün takılmış, öyle biniyor hala, işin garibi muayeneden de geçmiş bu farlarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 26 Eylül 2020; 13:13:7 >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Çiftine 500 TL mi? Vay enayi vay

• .BUTTERS STOTCH. kullanıcısına yanıt
    Arası açık şimdi taktırdığı esnafla. Hadi taktıracaksın bari adam gibisinden taktır. Eee tanıdık olunca malum, hemşeri hemşeriyi mantığı.
  • Arabamın kısaları mercekli uzunları merceksiz. Beyaz led takılı. Kısalara daha kimse selektör yapmadı. Uzunları da şahincilere saklıyorum

• Fabrika çıkışı led xenon olanlar kesinlikle göz almıyor. Hep bu sonradan takmaya çalışan beceriksiz kekolar rahatsız ediyor. Yolu düzgün aydınlattığı da tok sadece karşıdan gelenin gözünü rahatsız ediyor. Tam antisosyal psikopat işi.

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Arka sis farları benim çok gözümü alıyor belkide ben hassasım bilmiyorum . Özellikle çift yananlar , hem sol hemde sağ stopta yananlar . Sadece sol stop içerisinde yananlar bi nebze daha iyi . Ön sis farları ile bi alıp veremedigim yok beni rahatsız etmiyor . Ama arkalar rahatsiz edici

• Bence halojen, led, xenon ne varsa yasaklansın. Yalnızca sarı far olsun. Sarı far hem göz almaz hem de güzel aydınlatır, rahatsız da etmez.
  • Kardeş sürekli ağlamakdan sıkılmadınmı,sürekli sürekli hee ?
  • Peki hocam arkadan bu tankla rahatsız etmeye kalkmayın ozaman beni :D bendekiler cift arka sis şimdi baktım açarım beklerim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.