A

Binbaşı
29 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 2)
Gönderileri
3-4 gün önce üyeye hakaretten dolayı hesabım yasaklanmıştı . Ancak her hangi bir kanıt neden belirtilmiyor ? Yasaklanma süreci boyunca " kime ne dedim ki ben " diye düşünüyoruz bu sefer . Yasaklama koyan arkadaştanda kanıt bekliyorum .
Arkadaşlar
İntel i5 650 işlemcili
Powercolor radeon r9 270 turboduo ekran kartlı
6 Gb ramli
600W psu lu
Sistemim var . Medium high arası ayarlarda 25-30 arası fps değerleri alıyorum . Benchmark testinde ise genelde 40-45 arası fps degerleri çıkıyor . İnternetten baktığımda ise aynı ekran kartlarıyla high ayarlarda daha yüksek fps değerleri alanlar var .Ayrıca grafik ayarları menüsündeki bar yeşilde olmasına rağmen böyle bir sıkıntı var . Sorun nedir ne yapmalıyım
Arkadaşlar daha önce kullandıgım powercolor hd6790 ekran kartımda sorun oldu ve farklı bir kart almam gerekti .

Powercolor R9 270X TurboDuo OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Asus R7 370 STRIX GAMING 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Powercolor R7 265 TurboDuo GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Sapphire R7 370 Dual-X 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu 4 üründen birini düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim sizce
Arkadaşlar bildiğiniz üzere GTA V artık ps4 ve pc ( inşallah yakın zamanda ) için mevcut ancak ps3 te hala oynamak mantıklı mı sizce almalımıyım ? Online hizmetler vs ps3 kullanıcılarına bir zaman sonra kapanırmı çok tereddüte düştüm . Siz ne dersiniz ?
Arkadaşlar merhaba cuma günü ekran kartım yandı . Şimdi yeni bir kart alacağım ancak tavsiyeye ihtiyacım var . Eski ekran kartım ati radeon hd 4600 . intel i5 650 işlemcim ve 4 gblık ramim var bütçe 200 TL . Yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşlar merhaba. Uzun bir süredir bu sorun ile cebelleşiyorum.Bilgisayarı açıyorum hersey güzel oyun açıyorum 2-3 dakika sonra monitördeki görüntü gidiyor sanki bilgisayar kapalı monitör açıkmış gibi . Sonrada reset atıyor kendi kendine ve oda ne monitör hala aynı . 2-3 hırpalama seasından sonra bilgisayar bazen dıt dıt dıt sesi bazende hic ses cıkarmadan açılıyor normal bi şekilde , ve masaüstünde ''Windows Beklenmeyen Bir Kapatmadan Kurtardı'' uyarısı alıyorum detaylarda blue screen yazıyor . Bu sorun kışın basıma gelmişti yaz basında düzeldi fakat 1 ay önce tekrar basladı ve hala devam ediyor. Sorun nedir ? Çözüme nasıl ulaşabilirim yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarımda oyun açtığımda 2 dakika geçmeden bilgisayar reset atıyor . Biraz araştırdım ve karşıma şu sorunlar çıktı yardımcı olurmusunuz ?

Emniyet yetkilileri, kış lastiği takmanın sadece ticari araçlar için zorunlu olduğunu, özel araçlar için herhangi bir yasal

Yolcu ve eşya taşıyan ticari araçlarda kış lastiği kullanılmasını zorunlu hale getiren yönetmeliğin Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla fiyatları 105 ile 350 lira arasında değişen kış lastiklerine talep arttı.

Bazı lastik satıcılarının kış lastiğinin herkes için zorunlu olduğunu öne sürmesi ve bu yönde mesajlar atması

Kış lastiği takmayan sürücüye ceza uygulamasının ilk etapta şehirlerarası yolcu ve yük taşıyan ticari araçlara yönelik olduğunu vurgulayan trafik yetkilileri, özel araçlar için herhangi bir zorunluğun bulunmadığını

Yetkililer, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın yönetmeliğine göre, aralık ayı başından nisan ayı başına kadar kış lastiği kullanmayan ticari araç sahiplerine 500 lira ceza verileceğini, bu yönetmeliğin hususi araçları kapsamadığını ifade etti.

Bence tüm araçlarda zorunlu olmalı
Arkadaslar cabelas off road adventure 3 oyununu indirdim . Oyun açılıyor ancak videolari gectikten sonra siyah ekran geliyor ve herhangi bir tusa basinca oyun kapanip masaustune donuyor isletim sistemim win 7 64 bit home premium . Ne yapmaliyim nasil cozebilirim bu sorunu ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.439
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 83.094 (Bu ay: 337)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 130 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.