Binbaşı
22 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 938 (Bu ay: 2)
Gönderileri

merhaba e ticaret yapacak bir arkadaşıma yüzük kolye küpe vb ürünlerini hem yakından detaylı hemde ürünü komple çekip webde paylaşmak için kamera arayışındayız. bu konu hakkında bilgim yok bu yüzden tavsiyelerinize açığım. net bir öneriniz olmasada aranan özellikleri yazarsanız kendimde bulabilirim

Arkadaşlar ikinci el ram alacağım fakat laptop ddr3l destekliyor fakat bu ram üzerinde bilgisi yazmıyor bilen varmıdır?
Kapatılabilir
Araca veya kişiye yazılan cezaları e devlette bakıyorum birkaçını ödedim fakat unuttum nasıl teyit edebilirim acaba
Arkadaşlar telefon son zamanlarda menu geçişlerinde vb çoğu yerde kasmaya başladı akıcı geçişler yapmıyor eskisi gibi. Nasıl düzeltilebilir? Hafıza daha yarıda ondan değil kesinlikle.
Arkadaşlar benzin veya lpg farketmez sanayiyle kanka etmeyecek, kmsi uçuk olmayan ve piyasası bitik olmayan kuş serisi dışında ne önerirsiniz?
Bu ay sonu gibi alınacak araç. Fiorino premio paket(ticari) düşünülüyor fakat alternatif olarak sizce piyasası iyi ve daha oturaklı bir araç tavsiyeniz varmı? 2015 üzeri ve max 70000km civarında hatasız şekilde. Lokal boya olabilir. Teşekkürler
Arkadaşlar ikinci ele bakayım dedim ya batarya bitik, ya klavye bozuk, menteşe kırık vb.. birsürü sıkıntılı malzeme var. Vergisi kargosu falan herşeyiyle 4000i geçmeyecek alabileceğim en sağlam laptop hangisi? Fikirlerinizi gözünüze çarpanları link atar mısınız? Güvendiğiniz herhangi bir siteden link atabilirsiniz. Çok teşekkürler.

Genel amaç kardeşime eba, zoom vb. Gerisi kaldıracağı kadar oyun oynarız :D
arkadaşlar bipper 1.3mjet araçla kaza yaptığımız için soğuduk araçtan. kamyonet geçtiğinden çok sıkıntı oluyordu vergisi muayenesi hız sınırıdır vb zaten baanesi oldu..
kriterler;
1.3-1.6 arası dizel, suv önerisi olursa benzin&lpg de olabilir.
minimum 2012 piyasası iyi tavan mesafesi iyi
km max 100bin
değişensiz boya olabilir. ağır hasar vb olmaz

benim aklımda 1.6 tourneo courier var otomobil ruhsat geçiyor titanium veya titanium plus paketler var bu fiyatlara hız sabitleme ısıtmalı koltukvb. özellikleri de var baggaj olarak da bir tık iyi bipperdan..
Edit: hasarın bu kadar fazla olmasının şoför tarafına eğilimin sebebini bulduk sağ ön tamponla vurmama rağmen bizim aracın ön korumalığı karşı aracın şoför kapısına oturdu ve 1 metre kadar sola çekti bizi. Resimde önden bakarken tamponun sol plastiği çekmeden dolayı yirtiliyor. Bu da ön korumalık olmasaydı çok daha az şekilde olacağını gösteriyor hasarın. Sağ sol çamurluklar da işin içine girebilir şimdi.

Not: siyah peugeot bize ait. tutanakta a aracı kayın sokak üzerinde olan.

Ana cadde kapandığından yolu geçtiğimiz sokağa vermişlerdi. seyir halindeyken sağ sokaktan karşıya geçmeye çalışan bir dacianın led farlarını gördüm ve kornaya bastım uyarmak için. fakat hiç beklemeden yola atladı ve sürücü kapısından çarptım. kaza resimleri mevcut yorumlarsanız sevinirim. dört yol sokak arası gibi düşünebilirsiniz.

kaza tutanağı tuttuk ve birbirimizin ehliyet ruhsat sigorta kagitlarının fotokopisini karşılıklı aldık. sizce sonuç nasıl olur gidişat ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.

Hakkında
İlgi Alanları: Elektronik ürünler, PC oyunları
Forum İkinci El İmzası:
Yunus Baskın dolandırıcıdır. Tavsiyem yeni üye olan kişilere pek fazla kargo havale vb yapmayınız. Ürünlerin fiyatını piyasa değerinin biraz aşağısında girerek akıl çeliyorlar. Ayrıca genellikle hiç bilinmeyen illerin köylerinden vb ilan açıyorlar.
NOT:Hala forumdan birilerini dolandırıyor ve bana yazıyor arkadaşlar. dikkatli olunuz.
Açtığım konu:https://forum.donanimhaber.com/yunus-baskin-dolandiricidir-resimlerine-bakiniz--135656735-4#143129239
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
vodafone
ISS
turktelekom
Oyun Platformu
pc
Takım
Galatasaray
Steam
Steam
Ses Sistemi
Logitech
Motosiklet
Honda
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Milli Takımlar
Turkiye
Origin ID
ALPARSLAN9999
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.891
İkinci El Bölümü Mesajları: 418
Konularının görüntülenme sayısı: 1.701 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.516 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.