Şimdi Ara

Eurorepar Yedek Parça Nasıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım aracının yıllık bakımı için Opel yetkili servisi ile görüştü, servis 2013 model aracın yıllık bakımı için bu marka ürünleri kullanacağını belirtti... Eurorepar yedek parça nasıldır ? (herhalde Motrio benzeri bir durum söz konusu) Daha önce bu ürünleri kullanan var mı ?

Eurorepar Yedek Parça Nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi websosyal -- 29 Aralık 2022; 17:23:58 >

• İyidir orijinale çok yakın çoğu opel servisi bu markanın yedek parçalarını kullanıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Filtremarketim.comdan mann veya filtron alın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PSA şirketi değil mi bu? Şu an PSA servisleri bu parçaları kullanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eurorepar PSA grubuna parça üreten ve araç bakımı yapan PSA grubuna ait bir firma. Ürünleri bir tık orjinalinden kalitesiz olabilir diye düşünüyorum ama fiyatları iyi. 2020 Opel Corsa F aracım için ön balata aldım bir sıkıntı olmadı. Fren de bir eksiklik hissetmedim.

• Ben son 2 senedir ithal Psa orjinal parçaların pahalı gelmesi sebebiyle ve yine bizzat servis tarafından kullandığı için tercih ettim çok şükür herhangi bir sorun yaşamadım. Zaten servis herhalde kendi ayağına sıkmaz ürünler arabalara zarar verecek olsa. Sadece ilk defa kullandığımda yağ filtresini yine orijinal kullanın demiştim, son bakımda onu da Eurorepar kullandım 1 sene diğer parçalarda sorun yaşamayınca.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conqueror26 -- 29 Aralık 2022; 23:48:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben eurorepar parça kullanıyorum bir zararını görmedim, aksine faydasını gördüm. Dün 4 balata eurorepar olarak değişti, orjinaller bitikmiş demek ki şimdi farkedilir biçimde iyi tutuyor. Maliyet olarak orjinalin yarısına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 30 Aralık 2022; 8:23:41 >
  • Psa grubunun yetkili servislerde 3 yaş üstüne indirimli/kampanyalı bakımlar için kullandığı orijinal bir alt kalite parçaları.

Balata-disk için ne fark var diye sorduğumda mırın kırın etmişlerdi, en son tek fark ses yapar dediler. Bir yıldan fazla kullandım, ses falan yapmadı.

Ara bakım için de konuştum. Aylık 3-5 bin km yapıp kısa sürede bakım yapanlara uygun, yılda bir bakıma giren için orijinal iyi dediler, yine mantığını anlatmadılar.

Bakım sanayide 1000 lira, yetkilide 2000 lira ise yetkilide bu parçalar ile 1200-1300 oluyor. Araç servis kayıtlı kalıyor, beklerken düzgün bir oturma yeri oluyor, işlem bitince araç temiz teslim ediliyor.

• Sanayilerde eurorepar’ın kendi servisleri de oluyor.

• Konu hakkında yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler. Olumlu deneyimler, açıklamalarınız sonrası y.servisten randevu alındı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eurorepar'a araç götürdük geçen, 2019 c3, bakımını yaptırdık, dedikleri zamanda dedikleri şekilde yapıp teslim ettiler, en azından kurumsal bir yer ve fatura veriyorlar.

ama stellantis bünyesinde olmayan bir aracı götürmem, araca yabancılar sonuçta.

• Europar Peugeot vs orjinal parça üreticisi değil mi zaten?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.