Yarbay
14 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 306 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, 2020 model Opel Corsa Elegance aracım var geri görüş kamerası yok. 2021 lerden itibaren geri görüş kamerası geldi. Geri görüş kamerası takan yerler var hatta servislerde takıyor (orjinal değil). Çıkmacılardan orjinal geri görüş kamerası alsam taktırabilir miyim? Bir yere sormuştum kamera var kablosu yok demişti, kablosunu dışarda bulabilir miyim? Ekstra başka cihaz gerekiyor mu geri görüş kamerasının takılması için. Yardımcı olursanız sevinirim.

Burda bir cihaz var.

www.carvocal.com
Opel Corsa Geri Görüş Kamerası (2020-2022)
https://www.carvocal.com/urun/opel-corsa-geri-gorus-kamerasi-2020-2022

Burda da sadece cihaz satılıyor. Bu cihazdan mı olması gerekiyor?

www.hurriyet.com.tr
0,75 faizli esnaf kredisi başvuru şartları neler? 500 binlik esnaf kefalet kredisi başvurusu için detaylı bilgiler
https://www.hurriyet.com.tr/galeri-0-75-faizli-esnaf-kredisi-basvuru-sartlari-neler-esnaf-kefalet-kredisi-basvurusu-icin-detayli-bilgiler-42154137

Herkese kredi musluklarını açtılar. Bankalar ucuza kredi alıp 2 katına bize sattı, işverenler ucuz kredi aldı, şimdi de esnafa ucuz kredi verecekler.

EEEEEE bize yok mu ucuza kredi? Tüketici kredileri yüksek hemde vadesi az, taşıt kredileri yüksek, konut kredileri yüksek. %12 faiz var ama krediler uçmuş durumda, bizde ucuza kredi istiyoruz. Sürekli hep başkalarına başkalarına. En çok seçmen de yine biziz.

sokak Toplumuyoutube
siz ne düşünüyorsunuz 🙂#sadevatandaş #halk #röportaj
https://www.youtube.com/shorts/ReJCyR40Abw?feature=share

Röportaj yapacak Türk bulamıyor adam. Şaka gibi...

500 600 TL civarında bluetooth kulaklık ve 100 200 TL arası kulakiçi kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hanım araçla ufak bir kaza yaptı , maddi hasar var araçta. Karşı tarafın ehliyeti de yoktu, tutanağı polis tuttu e devletten aldık. Polis tanıdıklara sorduğumuz da tamamen karşıya vermişler suçu dedi. Bu durumda aracımı kaskodan yaptırmayı düşünüyorum, benim hasarsızlık indirimim bozulur mu? Birde değer kaybı için ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler.

Hasarsızlık indirimi bozulur mu?
Ufak bir kaza geçirdik (Kaza tutanağı geldi)

Karşı tarafın aracı.

Eşim araçla ufak bir kaza geçirdi. 15 20 ile giderken kaldırımdan 1 metre uzağa yatay park etmiş araç aniden kapıyı açmasıyla bizim araç bu hale geldi. Farda kırılmış. Aracı kullananın ehliyeti de yok, zaten ilk başta bizi kandırmaya çalıştılar, başkası kaza yapmış gibi göstermeye çalıştılar. Tekrar polisi aradık geldiler ceza kesti polis onlara. Karşı tarafın aracı bu şekildeydi kaza anında. Tutanağı polis tutacak. Hanım o anın verdiği korkuyla frene de basamamış arka tampona kadar çizmiş.

Güncelleme: E devletten rapor çıktı, polis arkadaşa gösterdik kusur tamamen karşıya verilmiş dedi.

Yarın aracı servise çektireceğim kaskosu olduğu için. Yapacağımız işlemler nelerdir, bu konularda çok bilgim yokta.

1.2 Puretech Turbo için hangi motor yağı?

Servisler genelde 5w30 koyuyor 0w30 a döneyim mi? Şuan günde 10 km civarı okula git gel yapıyoruz , bu şartlarda 0w30 daha iyi olur diyorlar siz ne dersiniz.

Geçen sene bu zamanlarda 3000 TL 'ye yaptırdığım sigorta+kasko fiyatları, yine aynı firmalardan teklif aldım ve fiyatı 12000 TL fiyat çıktı. Herhangi bir kaza vs.de geçirmedim.

Bu süre zarfında maaşım 2 katına bile çıkmadı.

Bu süre zarfında aracımın değeri 2 katından biraz fazla arttı.

İşin cıvkı çıkmış gerçekten. Evler 1.5m den başlıyor sonu yokEv fiyatlarına ne olmuş öyle kim alıyor bu evleri merak ediyorum, şuan karı koca çalışan memur bile ulaşamaz bu evlere. 20 30 yıllık evlere bile milyon istiyorlar, şaka gibi gerçekten.

Dün akşam biraz hanımla gezmeye çıktık, pozcu sahilde ADNAN MENDERES BULVARI HAVUZLU KAVŞAK BATI DOĞU da trafik cezası yemişim. Kavşakta bir ticari kafasını iyice çıkarmış sol şeride baya kafasını sokmuştu bende mecburen yavaşlayıp şerit ortasından geçtim ve bu yüzden ceza yazmışlar. Sizce ne yapayım itiraz edeyim mi?

Siyah çizgili ticari kafasını önünü sol şeride sokmuş bekliyordu, bende soldan geliyordum mecburen yavaşlayıp şerit ortasından gittim. Bu yüzden ceza yazmışlar, önümdeki araçlarda benim gibi geçtiler. Ceza plakaya yazılmış.

57/1-e trafik cezası yemişim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Pc
Otomobil
opel
Operatör
Türk Telekom
ISS
TürkNet
Notebook
Acer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19.770
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 427.368 (Bu ay: 1.573)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.059 (Bu hafta: 10)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.