Şimdi Ara

PEUGEOT 301 1.2 PURETECH 2019 veya CİTROEN C ELYSEE 1.2 2019 alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hurda teşviği indiriminden yararlanıp 1.4 motor altında bir araç almak istiyoruz. 5 kişilik bir aileyiz. Bu araçlardan hangisini tavsiye edersiniz ? Fiat egea 1.4 easy fire modelini mtv den dolayı almak istemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur6600 -- 18 Kasım 2019; 14:6:29 >

• ikiside aynı araba, 2.el alın bence
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Babam sıfır olarak almayı düşünüyor , 85 bine kadar önerebileceğiniz başka araç var mı peki ?
  • Sandero 1.0 turbo ecog fabrikasyon lpg li için fiyat alın hurdanız varsa o fiyatlara bulunur.
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Tavsiye eder misiniz peki yakıt durumu yol tutuşu felan nasıldır ?
  • Hocam 301 , c elysee den çok farkı olmaz. Hepside b segment belki yükseklikten bir tık yol tutuş farkı olur. Fabrkayon lpg li araç çok yakmaz.
  • Bu uc veya iki arac arasinda derseniz egea yi yercih edin.301,celysse kola kutusu efekti vermekte.
  • Egea 1.4 motoru yağ yakıyor. Egea al diyenlere itibar etmeyin. PSA 1.2 motoru 3 silindir ve 82 hp. Uçup kaçmaz ama egea 1.4 ü aratmaz. Motor lpg uyumlu. Bakım parçaları pahalı değil.
  • peugeot 301i öneririm hem az yakıyo hem de çok kaçıyo bizim şirkette var valla az kahrımı çekmedi bu yıl
  • Fiat Egea Sedan 1.4 Easy + Metalik + park sensörü, hurda bayiden 80 bin tl ye aldım cuma günü.
    301-celiz-symbol alt segment kalır egea’nın yanında.
  • jac0B0 kullanıcısına yanıt
    hocam 1.4lerin yağ yakma sorunu var aman dikkat edin.
  • KitapMeraklisi kullanıcısına yanıt
    Tsi-tce lerin de yağ yakma sorunu var.
    İlerleyen zamanlarda kaç km ne kadar yaktı bilgisi paylaşırım forumda zaten ki ben çok yakacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 19 Kasım 2019; 12:16:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.