Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
127.003
Cevap
150
Favori
2.037.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 20 sa. önce
 • Cevaplayan Üyeler 1325
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 4615
 • Ortalama Mesaj Aralığı 50 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 59
 • Favoriye Eklediklerim 150
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • offendicula (6818 mesaj) bozkan38 (5566 mesaj) 0limpiyat (5366 mesaj) rtaskinlar (4615 mesaj) crazytown_ (3828 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (12905 mesaj) Mobil (13703 mesaj) Tablet (326 mesaj) (1 mesaj) Mini (490 mesaj) Uygulama (1053 mesaj)
 • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  5247 Mesaj
  Konu Sahibine Özel


  ÖNEMLİ NOT: Evli Ps Kullanıcıları Yardımlaşma Derneği; tamamen sanal bir buluşma ve bilgi paylaşım grubu adı olup, gerçek anlamda dernek ile ilgisi yoktur. Aidat, bağış gibi adlar altında hiçbir şekilde para istenemez.


  DERNEĞİMİZİN ÜYE SAYISI 50 İLE SINIRLIDIR  ÜYELİK BAŞVURUSUNDA BULUNMADAN ÖNCE

  Evli Playstation Kullanıcıları Yardımlaşma Derneği, bundan sonra aşağıda bulunan metinde “EPKYD” olarak anılacaktır.

  EPKYD, 2009 senesinde kurulmuş ve geçen seneler zarfında kuruluş amacını aşan, samimiyet temeline oturan ve belli bir mesai isteyen oluşuma dönüşmüştür. Arada mesaj atarım, canım sıkılınca oyunlara girerim, adım listede olsun yaklaşımı olan üye adayları lütfen başvuruda bulunmayınız.

  --- ÜYE ALIMI AÇILMIŞTIR---

  Üyelik başvurularını üye alım sorumlusu togimacmac - Tolga arkadaşımıza yapınız.  KURALLAR
  1. Sadece evli olanlar üyeliğe kabul edilir.
  2. Üye olmak isteyen kişiler, PS4 sahibi olmalıdır.
  3. EPKYD üyelerinin, EPKYD dernek logolarından bir tanesini seçip kullanması - makul bir gerekçe sunmadıkları sürece – zorunludur.
  4. EPKYD Donanımhaber başlığına, üye olan ya da olmayan herkes mesaj atabilir, aynı şekilde üyelerimiz istediği her başlığa mesaj atmakta serbesttir.
  5. Yeni üyelerin; üye listesinde bulunan tüm üyelerin PSN adreslerini, kendi PSN arkadaş listelerine "EPKYD Yeni Üye" gibi bir not düşerek, 1 hafta içinde eklemeleri, aynı şekilde eski üyelerin de eklemeyi 2 hafta içinde kabul etmesi zorunludur. Bu kuralı ihlal eden üye, ayrıca ihtara gerek kalmaksızın üyelikten çıkarılır.
  6. Donanımhaber üye profiliniz açık olmalıdır, üye profilini gizleyen üyeler uyarılara rağmen durumu düzeltmez ise üyelikten çıkarılır.
  7. EPKYD içinde yer alan tüm etkinlikler, turnuvalar ve organizasyonlar, sadece ve sadece EPKYD üyelerine özeldir. Sadece turnuvalarımıza, etkinliklerimize dahil olabilmek için üye olan ve bu durumu tespit edilen üyeler, bir daha geri alınmamak üzere üyelikten çıkartılır.
  8. EPKYD üyeleri, EPKYD bünyesinde bulunan tüm etkinliklere, DH başlığımıza ve sitemize; sadece bize vermiş oldukları hesap bilgileri ile bizzat katılabilir. Aynı hesap üzerinden bir başkasının etkinliklere katılması, DH başlığımıza yazması ve sitemizi kullanması kesinlikle yasaktır. Böyle bir durum tespit edildiği takdirde ilgili kişi uyarı yapılmaksızın üyelikten çıkartılır.
  9. Bu başlığa 3 haftada en az 1 mesaj atılması zorunludur. 3 hafta içinde bu başlığa hiç mesaj atmayan üye sohbet grubundan çıkartılır. 3 gün içinde kural denetçisine herhangi bir geri bildirimde bulunmayan üyenin üyeliği iptal edilir. Uzun süreliğine bir geziye ya da herhangi bir yere gidecek iseniz başlığımıza haber vermeniz yeterlidir, böylelikle üyeliğiniz aynen kalacaktır.
  10. EPKYD üyelerinin, diğer oluşumların etkinliklerine katılmaları ya da üye olmaları serbesttir. ANCAK aynı mahiyette başka bir oluşuma üye olamaz, etkinliklerine katılamazlar. Bu kurala aykırı hareket eden arkadaşımıza özel mesaj yoluyla uyarı yapılır, okuduğu halde cevap vermez, durumu düzeltmez yahut makul sebep söylemez ise dernekten çıkarılır.
  11. Tartışma yeri bu forum değildir. Kurallar ve üyelerle ilgili problemlerin kendi sitemizde başlık açılıp orada tartışılması gerekmektedir. Bir üye ya da üye olmayan herhangi bir kişi tartışmakta ısrar eder ise cevap verme yeri de burası değildir. Dilerseniz özel mesaj yolu ile ilgili kişi ya da kişilere cevap verebilir ya da sitemizdeki forumda başlık açıp orada tartışabilirsiniz. Bu kuralı ısrarla ihlal eden üye, haklı olup olunmadığına bakılmaksızın üyelikten çıkarılır.
  12. Başlığımızda ve sitemizde; siyaset ile ilgili fikir beyan etmek, ima dahi yapmak kesinlikle yasaktır.
  13. EPKYD DH başlığımızda, EPKYD sitemizde, EPKYD Whatsapp Grubunda ve PSN aktivitelerimizde huzur esastır. Huzursuzluk veren şahıslar üyelikten geri alınmamak üzere çıkartılır.
  14. Bilindiği üzere EPKYD'e üyelik şartlarından en önemlisi PS4 ve kulaklık sahibi olmaktır. Herhangi bir sebeple PS4 veya kulaklıksız kaldığınızda mazeret EPKYD başkanına bildirilir. Mazeret bildirmeyen üyelerin üyelikleri iptal edilecektir. Tekrar PS4 ya da kulaklık edindiklerinde yeniden üyeliğe başvuru yapabilirler.
  15. Dernekten ayrılan üyeleri, tüm dernek üyeleri 1 hafta içinde PSN listesinden çıkarmak zorundadır.

  Not: Bu kuralların takibi Başkan ve yardımcıları tarafından yapılacaktır.  ÜYELİKTEN ÇIKARTILMAYA İTİRAZ
  Yukarıdaki maddeler gereği ihraç edilmek zorunda kalan üye, ihraç kararının hatalı olduğunu düşünüyorsa bozkan38'a öm yolu ile gerekçeleri ile birlikte itiraz edebilir. bozkan38'ın vereceği karar kesindir.  UYARI
  EŞLERİMİZ BU BAŞLIĞI CİDDİ OLARAK TAKİP EDİYOR, ONA GÖRE YAZDIKLARIMIZA DİKKAT EDELİM  RED DEAD REDEMPTION FEDERASYONU


  RDR oyunları organizasyon başkanı, "hdfilmdepo_09"(Serkan) üyemiz olup; kuralları, turnuvaları, katılacakları, çıkarılacakları belirleme yetkisi tamamen kendisine aittir. Bu konuda; fikri, düşüncesi, itirazı olan varsa başvurulacak mercii yine hdfilmdepo_09üyemizdir. Kendisinin kararı kesindir.

  EPKYD FIFA FEDERASYONU


  Fifa organizasyon başkanı, "badbora"(Bora) üyemiz olup; kuralları, turnuvaları, katılacakları, çıkarılacakları belirleme yetkisi tamamen kendisine aittir. Bu konuda; fikri, düşüncesi, itirazı olan varsa başvurulacak mercii yine badbora üyemizdir. Kendisinin kararı kesindir.

  Merhaba arkadaşlar,
  Derneğimiz aşağıdaki ilk mesajı ile Erzurumda öğretmenlik yaptığı sırada Rıza Taşkın TAŞKINLAR tarafından kurulmuştur. Kendisine bu güzel oluşum için teşekkür ediyoruz.
  bozkan38 (Başkan)

  "Ben 4 senedir evli olan ve yaklaşık 3 senedir PS3 kullanan bir kişiyim. Bu başlığı açmadan önce, evli olup da oyun oynayanın ve kazık kadar adam olup da oyun oynamaya devam edenin sadece kendim olduğunu sanıyordum. Ama bu başlığı açınca gördüm ki, kazık kadar olup da oyun oynayan sadece ben değilmişim, hatta gördüm ki benden 10 -20 yaş daha büyük olan kazık kadar abilerimiz var imiş oyun oynayan. İşte bu sebeple derneğimizin adı Evli Ps3 Kullanıcıları Yardımlaşma Derneği (EPKYD).

  Ben şahesen PSN adreslerini msn adresleri gibi düşünüyorum. Ben msn adresimde tanımadığım etmediğim kişilerin, ne idiğü belirsiz başka milletlerden şahsiyetlerin ve çoluk çombalakların bulunmasını istemiyorum. Aynı durum PSN için de geçerli. Adını sanını bilmediğim, hangi milletten olduğunu bile bilmediğim adamların benim PSN' mde işi yok. Sadece oyun oynuyorum diye bu adamların PSN'de gözükmesini istemiyorum. Benim istediğim PSN adresim msn gibi olsun, tanıdığım yada zamanla tanıştığım insanlar yer etsin, benim halimden anlasın, yani evli olsun, ki ben " ya çıkmam lazım oyundan hanım yemeğe çağırıyor " yada " yarın evlilik yıldönümümüz o yüzden çoklu maçta yarın yer alamıyorum haberiniz ola" dediğimde ne demek istdiğimi karşımdaki dostlarım anlasın. R.T. TAŞKINLAR"


  KURUCU

  rtaskinlar - Taşkın

  EPKYD YÖNETİM

  Başkan - bozkan38 - Burak
  Başkan Y. - e.c.i - Ersin
  Başkan Y. - BLUELEGEND - Mesut
  Başkan Y. - togimacmac - Tolga
  Fifa Başkanı - badbora - Bora
  RDR Başkanı - hdfilmdepo_09 - Serkan
  Site Dizayn - souris - Yılmaz

  ÜYE LİSTEMİZ

  01) rds - Serkan
  02) offendicula - Orçun
  03) 0limpiyat - Serdar
  04) ulas3567 - Ulaş
  05) BRSZNR - Barış
  06) RH1611 - Hakan
  07) pekmezci - Miraç
  08) El Amra - Erhan
  09) ahmcol - Ahmet
  10) Catwalk12345 - Zümrüt
  11) zipdroid - Metin
  12) tuncyt - Tunç
  13) maximum54 - Recep
  14) keyifadami - Şafak
  15) crazytown_ - Gökhan
  16) aeka - Alperen
  17) erhandeep - Erhan
  18) ceneviz - Taner
  19) mubur - Burak
  20) zebani666 - Erdem
  21) GhostEagle - Çağatay
  22) allenprost - Mehmet
  23) lordkisame - Tarık
  24) TheCustomizer - İbrahim
  25) LostControl666 - Fırat
  26) Absorve - Selim
  27) alcaseltzer - Yunus Emre
  28) Bethrezen - Sertan
  29) trexkong - Evren
  30) Mustafa Ç. - Mustafa
  31) Tansusus - Tansu
  32) burakcan42 - Burak
  33) V - Çağlar
  34) Hutne - Oğuzhan
  35) trust75 - Bülent
  36) mcknight - Mesut
  37) FATİH_SULTAN - Fatih
  38) TossA CoinTo Your Witcher - Okan
  39) qubee - Kubilay
  40) davedevil - Metehan
  41) promedyumx - Sefa
  42) shngzm - Şahin


  EPKYD DERNEK LOGOSU:
  Eklemek için; Profilim'e girin ve imza bölümüne baştaki center ve image'deki 1 satırlık boşlukları kapatıp aşağıdaki satırı kopyalayın;

  [ center][ image]https://store.donanimhaber.com/38/62/8b/38628b4a7736a8be4d96b0f779232aa4.jpg[ /image]


  Tüm üyelerin aynı logoyu kullanması zorunludur.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 22 Eylül 2020; 9:37:56 >  _____________________________
 • arkadaşlar bem çok uğraşıyorum benimle oynasın diye ama bir süre ilginiyormuş gibi gözüküyor (numara yapıyor onda da farkediyorum , sonra sıkılıyor. Hele geçen bi mortal combat oynadık psn'den indirmiştim, oyunda gıcık oldu bana nası döversin sen beni oyunda diye, bıraktı kolu bana girişti vallahi. kafamda kırılacaktı sixaxis az kaldı
  Emrah aramıza hoşgeldin kardeşim. Umarım güzel vakit geçirir daimi dostumuz olursun.
  Sertan mevzusuna gelince You know nothing Ulaş Köksal
  Bilgilendirme;

  Emrah (EMOZEY) arkadaşımız üyelik işlemlerini tamamlamış olup deneme sürecine başlamıştır. Kendisine hoşgeldin diyoruz.
  saygıdeğer evli ve ps3 sahibi dostlar, derneğimiz faaliyete girmiştir, ps3 oynarken eşiniz tarafınızdan zorla kapattırıldığında yada " ben çocuğun altını değiştiriyorum sen orda orda oyun oyna " yada " oyun oynacağına gel bana yardım et şu koltuğun yerini değiştirelim" gibi durumlarla karşılaştığınızda gelin buraya içinizi dökün, yardımlaşalım hep beraber ağlayalım
  Merhaba arkaşlar, bugün sizinle RDR sistemleri üzerine soppet edeceğiz.

  ÖLÜ GÖZÜ SİSTEMİ:

  Dead Eye olarak yabancı dile çevirebileceğimiz bu sistem (ergen kaynaklarda "Red Eye" olarak da rastlanılır), oyunumuzun öne çıkmasına etken olan artılarından sadece biri. Başlangış seviyesinde R3 ile dead eye'a geçtikten sonra efenme sölim, silahımızı hasmımıza yöneltiğimizde, isteğimiz dışında zın zın zın işaretleyip silahı ateşliyor.

  İleri seviyelere geçtikçe, ki bunun için kampta kap kacak yıkamak, odun kesmek, Daç'ın çadırını süpürmek felan yapmamız gerekmektedir, R3 ile ded aya geçtikten sonra L1 (belki de R1 tam şaapamadım şu anda) ateşi sıkacağımız yerleri işaretlemek marifetiylen öldürme işlemini gerçekleştiriyoruz. Hatta daha ileriki seviyelerde ded aya geçtiğimizde, hasmımızın hayati uzuvlarını görüp buralara mermi kondurma imkanımız da bulunacaktır.

  Kanalıma abone olmayı ve ve laykatmayı unutmayın.
 • Çavuş
  77 Mesaj
  hayırlı olsun.
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1935 Mesaj
  Bende hem PS3 var hem internetten PC den WoW oynuyorum hem de evliyim. Bu 3 lü kombinasyon bermuda şeytan üçgeni gibi

  Dernek kurulsun bence hakkımızı savunalım sesimizi duyuralım, yeter artık diyen hanımlara
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  234 Mesaj
  Bende de durum aynı. Ama sonunda dün akşam eşim benimle fifa oynamaya kaar verdi :) Tabi sonuç hezimet oldu onun için.
  _____________________________
 • Yarbay
  5216 Mesaj
  Allah yardımcınız olsun
  |
  |
  _____________________________
  YouTube: MAYDO
 • Teğmen
  122 Mesaj
  var kardesim, hic bir sekilde ps3 oynamayi izah edemiyorsun. Onu da oynamasi icin ikna etmeye calisiyorum ama zor gozukuyor.
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5247 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  arkadaşlar bem çok uğraşıyorum benimle oynasın diye ama bir süre ilginiyormuş gibi gözüküyor (numara yapıyor onda da farkediyorum , sonra sıkılıyor. Hele geçen bi mortal combat oynadık psn'den indirmiştim, oyunda gıcık oldu bana nası döversin sen beni oyunda diye, bıraktı kolu bana girişti vallahi. kafamda kırılacaktı sixaxis az kaldı  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 22 Temmuz 2008; 21:50:45 >
  _____________________________
 • Yarbay
  5247 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  saygıdeğer evli ve ps3 sahibi dostlar, derneğimiz faaliyete girmiştir, ps3 oynarken eşiniz tarafınızdan zorla kapattırıldığında yada " ben çocuğun altını değiştiriyorum sen orda orda oyun oyna " yada " oyun oynacağına gel bana yardım et şu koltuğun yerini değiştirelim" gibi durumlarla karşılaştığınızda gelin buraya içinizi dökün, yardımlaşalım hep beraber ağlayalım
  _____________________________
 • Çavuş
  86 Mesaj
  Süper bir dernek , benden başkada bu konuda sıkıntı yaşayan kişilerin olduğunu bilmek güzel birşey.
  |
  |
  _____________________________
  2008 Toyota Auris 1.6 comfort M/M


  TODAY TOMORROW TOYOTA

  PSN: aticik
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  Bende önümüzdeki sene inşallah evlenicem benim taktiğim şu nişanlıma ps3 ün başında geçirdiğim vakti ps3 ü satıp bar yada kahvede geçirsem nasıl olur diyorum " aman aman otur evde ps oyna diyo" tavsiye ederim

  Birde ps3 ü satıp parasını geceleri dışarda harcasam kendime zaman ayırsam muhabeti de iyi aramızda kalsın  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rethekere -- 22 Temmuz 2008; 22:08:27 >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2369 Mesaj
  evlenmekten vazmı geçsem napsam
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2223 Mesaj
  evli değilim ama sanırım iknanın en güzel yolu bi kaç kere oynatıp onlara yenilip zevk almalarını sağlamak yoksa başka yolu yok
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5247 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  kardeşim öyle birşey inan ki mümkün değil her oyunda sürekli deniyorum işte en son yazdığım mortal combat faciasını yaşadık sen düşün gerisini hesab et, ben biraz şurdan yırtıyorum oyun almak için bütçeden para ayırırken( aldığım oyunları 5 er altışar aldığım için yüklü tutuyor) ve ps3 oynarken, bak diyorum ben sigara içmiyorum alkol de içmiyorum diyorum (ara sıra içilen sayılmaz ) ordan biaz yırtıyoruz
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5247 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Sayın evli dostlar, şöyle bir olay yapalım diyorum, herkes psn ler ile birbirini eklesin, hanımlara eklediğimiz psn leri gösterelim, bak bunlar da evli diyelim, aramızda burada konuşacağımız saatlerde çeşitli oyunlarda (cod4- r6v2 vs. ) online maçlar düzenleyelim ve bu durumu da eşlerimize söyleyelim. Yani bir nevi " evli ps3 kullanıcıları online maç gün ve saatleri etkinliği " gibi açılışı ben yapıyorum

  PSN: geron_
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  3411 Mesaj
  Bende evliyim.PS3,360 ve PSP'm var.Onla çıkmaya başladığımda PS1'im nişanlılık zamanlarında PS2 bir arada Xbox'ım oldu.O nedenle alışkın.Benimkinin takıntısı saat 12'den sonra(gece) oyun oynamamam.Kendiside oyunları hiç sevmez ama 1 oyun hariç;God of War serisi...Onsuz oynarsam genelde tartışma çıkar,onsuz bitirmeye kalksam ayrılık sebebimiz olur herhalde(Allah göstermesin)

  psn:ygultekin82
  _____________________________
 • Binbaşı
  1692 Mesaj
  offfff abicim nerdeydiniz yav kendimi öylesine yalnız hissediyordumki
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  5247 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  Yetiştik kardeşim artık yalnız değilsin
  |
  |
  _____________________________
 • Kurmay Yarbay
  12742 Mesaj
  quote:

  Orjinalden alıntı: ygultekin82

  Bende evliyim.PS3,360 ve PSP'm var.Onla çıkmaya başladığımda PS1'im nişanlılık zamanlarında PS2 bir arada Xbox'ım oldu.O nedenle alışkın.Benimkinin takıntısı saat 12'den sonra(gece) oyun oynamamam.Kendiside oyunları hiç sevmez ama 1 oyun hariç;God of War serisi...Onsuz oynarsam genelde tartışma çıkar,onsuz bitirmeye kalksam ayrılık sebebimiz olur herhalde(Allah göstermesin)

  psn:ygultekin82

  Ne hikmetse benim eşim de GOW hastası. Diğerlerinin yüzüne bakmıyor...GOW3'ün de çıkmasına çok var. Ps2'iyi de sattım. Bakalım ne olacak?
  |
  |
  _____________________________
  Eğer sen kaba ve katı yürekli olsaydın, onlar senin etrafından dağılıp gitmişlerdi.
 • Teğmen
  109 Mesaj
  benim esim futbol dısı her oynu oynar benimle(futboluda oynardıda kurallarını bilmiyor).Tatile Ps3 ü getirmedigime en cok o pisman:) 2 mizinde canı çok sıkılıyor ps3 ne kadar önemli bişeymiş.
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  681 Mesaj
  evli değilim, ama sonuna kadar arkanızdayım !

  |
  |
  _____________________________
  Playstation3 - MotorstromPack80gb - PSN:Chakir
  Motorstrom - Assasin's Creed - Burnout Paradise - PES 2008 - BF:Bad Company - Uncharted - Fifa09 - Metal Gear Solid4 - Gran Turismo5P - GTA4 - Little Big Planet - Mirrors Edge - Heavenly Sword
  PSN oyunları : BF 1943 - Flower - Worms - Tekken 5 - Rag Doll Kung Fu - The Punisher --- Satış sayfam için tıklayınız.
  Referanslar: K-RaMo, kboyvat, Huke, Doftin, Muziooo, Bozkan38, bbuzol, kocake, orion83, nebuch, hunterboi, Mindhunters, Adoni

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,000
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.