Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.961
Cevap
153
Favori
2.158.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be bu kadar çok evli konsol sahibi varmış şaşırdım demekki yalnız değiliz.
    Evleneli 4 sene oldu ps2 ile takılıyordum en çok beğenerek izlediği oyun god of war serileri shadow of glosus du fps tarzını pek sevmiyordu daha sonra ps3 çıktı bahsettim evde istemedi kıskandı ama hiç kaçarı yok ps3 almalıydım ve aldım filmleri resimlerimizi ve sevdiği mp3leri yükledim hatta playlist bile yaptın şimdi nasılmı eve geldiğimde genelde ps3 açık oluyor benden daha çok kullanıyor elbette sorun yapıyor ona ayırdığın vakti banada ayırsan hey allam ya

psn emesut

burdan konuyu açan arakadaşa sesleniyorum
    rtaskinlar
    evli olupda kulübe katılmak istiyorlarsa psnlerini yazsınlar gerekirse oyunları yazsınlar sizde ilk mesaja psnleri yazarsınız daha iyi olur, arada online oynarız hatta hanımları cod4 bile kapıştırırız

• Orjinal bir başlık olmuş, ilginç yorumlar var. Evli olanlar yazsında, ileride ona göre sağlama alalım işi
  • benim eşim özellikle ben oyun oynarken seyretmeye bayılıyor bilhassada mgs4 oynarken.
    Tv seyretmek isterse diye 1 tane daha lcd tv aldım artık bahaneside kalmadı dizileri kaçırıyorum diye.
    Size tavsiyem eşinize wii almanız yönünde kadılar wii ye bayılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: avk

Meğer Kayınpederim 1 hafta önce almış bana PS3, doğum günü hediyesi olarak

ah ah keşke benimde kayınpeder senin ki gibi olsa
    babacığım derdim
  • daha önce de yazdım mı hatırlamıyorum ama ben de yaklaşık 2 senedir evliyim...
    ama ps3le derdim yok. çünkü eşim de acayip oyun oynamakta. mesela cod oynuyor (benden iyi buarada) bf: bad company oynuyor. uncharted'ı istiyor ve re5i sabırsızlıkla bekliyor.

eşleriniz de ps3 oynasın valla. gerçi bazen oyuna sinirleniyo o zaman da aynen ortamdan sıvışıyorum.
  • ben eşlerin oyun oynamasına karşıyım,
    yemeği kim yapacak, bulaşığı kim yıkayacak, çocuğa kim bakacak :)
    evi kim toplayacak, biz oynarken suyu meyvayı kim getirecek:)
    tavsiyem seyretmeye alıştırın, biz oynarken seyretsinler yardım etsinler, co-pilot misali böylece aynı anda diğer işleri de yaparlar :)
    oyun oynama hakkımız engellnemez :)

( kesinlikle kadın-erkek ayrımcılığı yoktur, espiri olsun diye yazılmıştır. baştan belirteyim)
  • bende evli değilim ama evli olmadıgım halde saat 8 dedimi işten cıkıyorum ondan sonra dua ediyorum bugun aramasında rahat rahat oyunumu oynayayım yok hergün hergün arıyo aramayı bırak sabahtan akşama akdarda msj bi bölümü 4 5 saatte geçiyorum off off yinemi oyun ya cocukmusun sen biraz büyü evlendigmizde ne yaparız bilmiyorum artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: theheretic

Logomuzu da yaptım arkadaşlar, rtaskinlar hocam, derneği kurdun, o zaman üye kayıtlarını da bekliyoruz.

Bu 100x100 piksel
    [EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Bu da büyük hali 500x500

thehetric kardeşim doğru söylüyosun dernek üyelerini toplayım ben ufaktan yazayım,

bir de senden birşey rica edicem, kardeşim logo çok güzel olmuş eline emeğine sağlık fakat married yazısını Türkçe yazabilirsen daha uygun olabilir diye düşünüyorum

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rtaskinlar -- 12 Ağustos 2011; 12:20:02 >
  • Benide ekleyin,bende dertliyim...
    PSN: MaisTRox
  • quote:

Orjinalden alıntı: manovar

Benide ekleyin,bende dertliyim...
    PSN: MaisTRox

Ekledim kardeşim hoşgeldin aramıza
  • @rtaskinlar
    çok yaşa yaa valla seni çok sevdim imza olarak @theheretic tarfından hazırlanan mühteşem logo için aynı fikirdeyim Türkçe olsun ayrıca arkadaşın ellerine sağlık
    ilk mesajada psnlerimizi eklemişsin ellerine sağlık ayrıca böyle bir dernek kurmaya cesaret ettiğin için teşekkürler çünkü zordur devamlı takip etmek gerek
    derneğimiz hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max007

@rtaskinlar
    çok yaşa yaa valla seni çok sevdim imza olarak @theheretic tarfından hazırlanan mühteşem logo için aynı fikirdeyim Türkçe olsun ayrıca arkadaşın ellerine sağlık
    ilk mesajada psnlerimizi eklemişsin ellerine sağlık ayrıca böyle bir dernek kurmaya cesaret ettiğin için teşekkürler çünkü zordur devamlı takip etmek gerek
    derneğimiz hayırlı olsun

Ne demek kardeşim bu dernek için zaman yoksa bile zaman yaratırız ne diyorsun

• Arkadaşlar şimdi baktımda ilk sayfaya benim psn ygultekin82,yani arada boşluk yok.Eşim Ratched Clank gibi oyunları çok çocuksu Cod4 gibi oyunlarıda çok boş buluyor.İzleyebilmesi için oyunda mutlaka bulmaca olması lazım,ve ne kadar çok bulmaca varsa ekran karşısında oturma süresi o kadar artıyor.En son Uncharted oynarken oyunun ilerleyen bölümlerinde ya silahlı çatışmalar çoğaldı amma adam çıkıyor gibi söylenmişti epey,ve oyunun yarısından itibaren kendim oynama zorunda kaldım sırf bulmaca olmadığı için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavibidik

PSN: mavigazoz

mavibidik hiç yorum yapmamışsın biraz anlat seni de ekliyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Arkadaşlar şimdi baktımda ilk sayfaya benim psn ygultekin82,yani arada boşluk yok.Eşim Ratched Clank gibi oyunları çok çocuksu Cod4 gibi oyunlarıda çok boş buluyor.İzleyebilmesi için oyunda mutlaka bulmaca olması lazım,ve ne kadar çok bulmaca varsa ekran karşısında oturma süresi o kadar artıyor.En son Uncharted oynarken oyunun ilerleyen bölümlerinde ya silahlı çatışmalar çoğaldı amma adam çıkıyor gibi söylenmişti epey,ve oyunun yarısından itibaren kendim oynama zorunda kaldım sırf bulmaca olmadığı için.

Abicim benim hanım bilgisayarda luxor, luxor mahjong vs. oynuyor. Eye of judgement ı aldım o ilgiç geldi hani kamera olayı felan. Ps Eye oyunlarını indirdim psn deni onlar dailgi çekici geldi. Bakalım yavaş yavaş ilerliyoruz dark sector r6v2'ye

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rtaskinlar

quote:

PSN: mavigazoz

mavibidik hiç yorum yapmamışsın biraz anlat seni de ekliyeyim

İlk sayfaya bakarsan yorumumu görürsün.

Kusura bakma kardeşim görmemişim, şimdi ekledim

• quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Arkadaşlar şimdi baktımda ilk sayfaya benim psn ygultekin82,yani arada boşluk yok.Eşim Ratched Clank gibi oyunları çok çocuksu Cod4 gibi oyunlarıda çok boş buluyor.İzleyebilmesi için oyunda mutlaka bulmaca olması lazım,ve ne kadar çok bulmaca varsa ekran karşısında oturma süresi o kadar artıyor.En son Uncharted oynarken oyunun ilerleyen bölümlerinde ya silahlı çatışmalar çoğaldı amma adam çıkıyor gibi söylenmişti epey,ve oyunun yarısından itibaren kendim oynama zorunda kaldım sırf bulmaca olmadığı için.

Boşluğu düzelttim

• Konu Başlığını büyük harflerle FAN CLUB tarzında bir hale çevirsek daha belirgin olacak konu yığını arasında.
    2.bir logo eklememizde sakınca varmıdır acaba imzamıza evliPS3 logosundan bahsediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: theheretic

Kardeşim eline sağlık, çok güzel olmuş tüm arkadaşlar eklesin imzasına logmuzu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.