Binbaşı
24 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 256 (Bu ay: 0)
Gönderileri

4 adet ikinci el Goodyear Ultragrip8 kış lastiği satılıktır. 2018 Aralık ayında satın alınmıştır. Sadece 2 kış döneminde çok az kullanılmıştır. En son Mart 2020 yılında yaz lastikleri ile değiştirilip lastik otelinde muhafaza altına alınmıştır. Lastik otelinin bulunduğu bayide teslim edilecektir. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Ebatlar : 195/55/R16 87H

4 Adet Kış Lastiği

Lastik Oteli : İstanbul/Küçükçekmece

FİYAT : 1700 TL

Merhaba arkadaşlar. Metro Exodus hepinizin malumu çok ses getiren bir oyun oldu.Biz PlayStation kullanıcıları, Pc kullanıcıları gibi Türkçe Yama ekleyerek oyunu oynayamıyoruz. Bende Youtube kanalım için kaydettiğim videoları, Türkçe alt yazılı olarak sunma çalışmasına başladım. İlk bölümün videosunu hemen aşağıya bırakıyorum. elimden geldiğince oyunun tamamını alt yazılı olarak yüklemeyi amaçlıyorum. Bu noktada bana yorumlarınız ile katkı sağlarsanız memnun olurum. Ayrıca Youtube kanalıma imzadaki linkten de ulaşabilirsiniz. Videoyu izlemeden önce ayarlardan alt yazıları açmayı unutmayız.
Bölüm-1

Bölüm-2

Not: İmla ve çeviri hatalarını veya bulduğunuz başka hataları Youtube video altına yorum olarak yazarsanız düzeltirim.
Merhaba arkadaşlar birkaç günden beri açtığım ikinci el ilan konusunu güncelle yemiyorum. Güncellemek için ilgili yere tıkladığımda ekrana "forum.donanimhaber.com web sitesinin mesajı" diye uyarı geliyor ama o uyarıda hiç bildirim yok. Sebebi ne olabilir ?
Merhaba arkadaşlar bir konuda kafam karıştı. Psn hesap ayarlarında Güvenlik sorusu/cevabı kısmında değişiklik yaparken direk Psn şifresini istiyor. Bu gizli soru ve cevabı değiştirmeden önce öncelikle önceki sorunun cevabını istemesi gerekmiyor mu ? Yarımcı olabilir misiniz.
Merhaba arkadaşlar tramer bilgileri konusunda yardımınıza ihtiyacım var. İkinci el 2015 model bir araç almaya karar verdim. Almak istediğim aracı şase numarasından 5664 detay sorgulaması yaptığımda aracın 03.10.2005 tarihinde trafiğe çıktığı bilgisi geliyor. Ama aracın bağlı bulunduğu trafik şubeden yapılan kontrolde trafiğe çıkış 01.10.2015 olarak görünüyor. Sigorta firmasını arayıp bunda yanlışlık var düzeltmeniz gerekiyor diye sorduğumuzda bizde sorun yok trafik tescil yanlış bilgi girmiş onlar düzeltmeli diye cevap veriyor. Sizce ben ne yapmalıyım. Trafik tescilin verdiği bilgi yeterli olur mu ? Trafik sigortasını yenilediğim de tramerdeki bilgi düzeltilebilir mi ?
Merhaba arkadaşlar tramer bilgileri konusunda yardımınıza ihtiyacım var. İkinci el 2015 model bir araç almaya karar verdim. Almak istediğim aracı şase numarasından 5664 detay sorgulaması yaptığımda aracın 03.10.2005 tarihinde trafiğe çıktığı bilgisi geliyor. Ama aracın bağlı bulunduğu trafik şubeden yapılan kontrolde trafiğe çıkış 01.10.2015 olarak görünüyor. Sigorta firmasını arayıp bunda yanlışlık var düzeltmeniz gerekiyor diye sorduğumuzda bizde sorun yok trafik tescil yanlış bilgi girmiş onlar düzeltmeli diye cevap veriyor. Sizce ben ne yapmalıyım. Trafik tescilin verdiği bilgi yeterli olur mu ? Trafik sigortasını yenilediğim de tramerdeki bilgi düzeltilebilir mi ?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
ps4
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.410
İkinci El Bölümü Mesajları: 96
Konularının görüntülenme sayısı: 4.248 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 246 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.