Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yen evlenecekler için bir site acılsa oyun severleri evlendirme sitesi felan ne iyi olurdu.

Benim hanım zerre ilgi duymuyor PS3 e nasıl bir oyun almam lazım ki acaba. Bilemiyorum sevdirmem lazım PS3 ü, onu oynarken bende hiç olmassa PC de WOW oynarım

Ama sunu anladım ki bekarlık sultanlık ya ne karışanım vardı ne edenim. Sabahlara kadar istediğim oyunu oynuyordum. Hayat buydu benim için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rtaskinlar

Mhıs bak taktiği veriyorum sana. Tüm zamanını oyun oynamaya harcarken nasıl evlenecen ? Önce ps3 oynamayı bir süre bırakacan sonra kendine bir bayan bulup evlenecen sonra ps3 ün başında tüm zamanını harcamaya devam edecen, dertleşmek için de bu başlığa girecen

evlenmem şart yani
    aşkı bulursam evlenirim bi yandan oyun
    bi yandan kovalıyorum ama
    bu başlıkta olmam için evli olmam gerekse blöf yapabilirim :)
  • evliyim ps3 almaya hazırlanıyorum
    almadan önce eşime yemek odası ve koltuk takımı aldık takistleri bitince sıra bana gelecek :)

5 sene sonra edit : hala bu sayfayı okuyan varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offendicula -- 23 Ağustos 2013; 9:04:19 >
  • 15 yıllık evliyim.
    3 çocuğum var.
    Bendeki cihazlar:
    PS3
    xbox 360
    PSP
    Nindento DS
    Wii
    PC

Hanım tabiiki pek sevmez bu tarz şeyleri. Fakat ben ve 3 çocuğum oynuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: boylum

15 yıllık evliyim.
    3 çocuğum var.
    Bendeki cihazlar:
    PS3
    xbox 360
    PSP
    Nindento DS
    Wii
    PC

konsollar için sebebin olmuş abi işte
    3 cocuk ve daha bir çok konsol alırsın sebep var çünkü cocuklar seviyor :)
  • evde kaç tane tv var efenim ?
    quote:

Orjinalden alıntı: boylum

15 yıllık evliyim.
    3 çocuğum var.
    Bendeki cihazlar:
    PS3
    xbox 360
    PSP
    Nindento DS
    Wii
    PC

• Eşinizin de sizinle birlikte bazen oyun oynamasını istiyorsanız, yüksek olasılıkla Rockband işinizi görecektir. Fakat uyarayım, hastalık haline gelebilir ve eşiniz size Rockband oynamak için sık sık baskı yapabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirarca

3 yıllık evliyim...ps3 ilk çıktığından beri neredeyse hergün oynuyorum....

bence toplu halde boşanma davası açalımindirimde yaparlar

Fena fikir değil (mi acaba ) aman hanım duymasın ps3 ü kırıp beni de sallandırır vallahi
    Ya şaka bir yana benim eşim oyun oynamama birşey demiyor ama gelip benimle de oynamıyor yada çok fazla ilgilenmiyor, ben o da ilgilensin birlikte multi kasalım diye uğraşıyorum, ama dediğimin gibi eşimin hakkını vereyim öyle bir laf söyle söylenme gibi durumlar olmuyor sadece dediğim gibi bir ilgisizlik söz konusu. E şimdi evli adamız bekar arkadaşları toplayıp multi oynamak da olmuyor artık evliyken. E çevremde evli adamda yok hanımlar otururken biz ps3 kasalım,

Yani bu yüzden arkadaşlar bu başlığa yazı yazan dostlar rica ediyorum PSN adreslerini yazsın ki belirlediğimiz saatlerde ileriki dönemlerde online oyunlar oynayabilelim yada dünya küçük bakarsınız aynı şehire düşeriz ( biz öğretmeniz geziciyiz yani ) ve bu başlık ve PSN sonucu iyi bir iletişim kurmuşsak yukarıda yazdıüğım " çevremde evli adamda yok hanımlar otururken biz ps3 kasalım" kısmını gerçekleştirebiliriz. Bu konuyu sadece yorum yapılıp mesaj yazılacak bir başlık değil de, bir süreç sonucunda iyi bir iletişim kurulabilecek ve birlikte online PS3 oynanabilecek düzeye gelecek bir başlık olarak görelim. Ben bu dertten cidden muzdaribim. Herkes yazmak zorunda değil tabi ama diğer benim gibi düşünen arkadaşlar PSN lerini yazarlarsa en azından bir başlangıç yapmış oluruz.

Tabi bekar arkadaşlar da her şekilde PSN lerini yazabilir ve bu iletişim ve belki ileride doğabilecek arkadaşlığa dahil olabilirler.

Bak bu kadar yazdım yoruldum ya yazın kardeşim şu PSN'lerinizi yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar bir yorum yapın şu yazdıklarıma

• 4 yillik evliyiz ve ciktigi andan itibaren ps3 um salonda! ps3 ben ve hanim ucgeni arasinda bermuda yerine melekler ucgeni kurmus bulunmaktayiz, daha oncede bir yerde yazmistim birazcik kurnazlikla hanimin gonlunu aldim ps3 icin
    '
    nasil mi,
    1) dugunde cekilen video goruntulerini formatini cevirip ps3 e kaydettim, arasira beraber izliyoruz (duygusal yonden nakavt ettim)
    2) Album icin yapilan resimleri ki( resimler cok daha degerli videolardan, harika pozlar, tam hatiralik resimler yani) onlari bi guzel slaytlayip muzik esliginde ps3 e attim, birde dedim bunlar pc de calismaz , ps3 deger ustune deger kazandi
    3) norvecte (kadinlar ulkesinde ) yasamama ragmen olayi kivirdim cok sukur ki sorunumuz yok
    4) arasira pes08 kayincoda gelince cok keyifli oluyor, crash oynuyoruz arabali hemde, cocuklar gibi oyunuyoruz yani
    5) youtubede birkac dizimiz var, burda turk kanali olmadigi icin onuda beraber izleriz
    allah sizede sorunsuz ps3 ve hanim nasip etsin insaallah

klubumuz hayirli olsun

• Abiler selamlar allah kolaylık versin diyor yorumlarıma geçiyorum,ben evli değilim yaşım 22 şöyleki konsollardan zerre kadar anlamayan ablam guitar hero 3e bayıldı ki aslında bende bayıldım , özellikle 2 kişi konsolun başına geçip birimiz bası birimiz gitarı seçip aynı parçayı beraber çalıyoruz, inanılmaz eğlenceli oluyor mutlaka tavsiye ediyorum...................

Ablamın ilgi duyduğu 2. oyun ise ratchet ve clank oldu, önce ben bitirdim bitirirken beni epey izledi,sonra ps3ü onda verdim şimdi o oynuyor, ben xbox ta takılıyorum ......

Bu 2 oyunu ps3e eşinize ısındırmak amacıyla tavsiye ediyor ,kaçıyor ve eşlerinizle huzurlu mutlu günler diliyorum..............
  • Valla ben anneme babama hangi oyunu gösterirsem göstereyim 1 saniye bakarlar tamam derler çekip giderler.

Eşim öyle olmaz inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: power512

evlenmekten vazmı geçsem napsam

sakın evlenmeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

yol yakınken dön.

ayrıca gülme.ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakdemir69 -- 23 Temmuz 2008; 22:48:52 >
  • Arkadaşın biri yazmış, demiş ki; Bekarlık sultanlıktır. Ben de şunu diyorum. Bekarlık sultanlıksa, evlilik krallıktır.

Evli arkadaşlara söylüyorum, eğer mızmızlanmaya başlarsa (PS2 si olanlar için) açın Burnout Dominator'ı oturtun zorla başına. Sonrada izleyin onu gizli gizli. Ekrana bakıyormuş gibi yapın ama onu izleyin. Şekilden şekile girdiklerini göreceksiniz. Kalk başından demenize rağmen kalkmaz ve akabinde bana su getir, çay demle derse karışmam. Başıma geldi oradan biliyorum.

Not: PS3'te var ama cihaz pahalı. Oynatmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d33p3r -- 24 Temmuz 2008; 0:36:39 >

• d33p3r sanki evcil hayvanlara eğitim veriyormuş gibi yazmışsın
  • 2 yıldır evliyim aynı dertler bendede var ps2 varken GOWla kırılmalar başladı bizim hanımda,ve ps3le birlikte rachet clank oynamaya başlayınca iyice çözüldü iş gerçi arada sırada arıza çıkarıyo ama idare ediyoruz napalım
  • Ben eşimle tanıştığımdan beri zaten oyun oynadığımı biliyor,PS1,Ps2,Ps3,PSP hepsini biliyor.Eşim hemşire olduğu için onun nöbetçi olduğu geceler doyasıya oyun oynayabiliyorum.Eşimde PS3ü mp3 player ve divx player olarak kullanıyor :) .Bizim evde çok rağbet gören bir cihaz.Eşlerinizin PS3'ün oyun dışındaki faaliyetlerine yönlendirirseniz(mp3,resim,film) o zaman cihaza bakış açıları değişecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pmanager

Ben eşimle tanıştığımdan beri zaten oyun oynadığımı biliyor,PS1,Ps2,Ps3,PSP hepsini biliyor.Eşim hemşire olduğu için onun nöbetçi olduğu geceler doyasıya oyun oynayabiliyorum.Eşimde PS3ü mp3 player ve divx player olarak kullanıyor :) .Bizim evde çok rağbet gören bir cihaz.Eşlerinizin PS3'ün oyun dışındaki faaliyetlerine yönlendirirseniz(mp3,resim,film) o zaman cihaza bakış açıları değişecektir.

arkadaşa tamamen katılıyorum.
    Bunun yanında sizlere tavsiye edebileceğim bir kaç oyun var:
    1) SingStar
    2) American Idol

bu oyunları imkanınız var ise bi gelenle amerikadan getirtin derim. 50$ civarı her ikiside. Oyunlardan mikrofonlar çıkıyor ve kareoke kapışması falan var. Bence PS3'ü sevdirmek için iyi bir yöntem. Tabu'dan sıkılanlar için ise iyi bir yol...

• Arkadaşlar selam,

bende Cumartesi gününden sonra bu ekibe dahil olabilirim :). bakalım büyük sıkıntılar olacak. Eve manyak bi sistem kurdum. 42PZ800E ve Philips 9800 6+1 ses sistemi var. ama müstakbel eşim salonun ortasında play station istemediğini söyledi ilk yol olarak ona bir bluray film alıp izlettim hayran kaldı biraz yumuşadı :) ikinci taktiğim ise sims 3'ün çıkması. umarım bluray sims 3 çıkana kadar idare eder beni
  • Ben 7 aydır evliyim

Ama eşimle daha çıkarken PS2 im vardı ve ikinci dual shock u ve hafıza kartını heddiye olarak o bana almıştı.

Evlenmeden önce masraflar yüzünden PS3 ümü satmıştım.

Doğum günümde eve geldim, yılbaşıydı, tabi üzgündüm çünkü daha sabah eşime "Fırkkk keşke ps3 üm olsa yine" dediydim.

Eve girdim bi baktım kocaman siyah bir poşet içinde bir kutu.

Yoksa??? dedim.

Meğer Kayınpederim 1 hafta önce almış bana PS3, doğum günü hediyesi olarak

Tabi oyun oynamak bazen zor oluyor evde, tek televizyon olunca eşim biraz homur homur yapıyor. Ama sağolsun iyi idare ediyor beni

Yazın beni de kulübe arkaaaşlar.

• bn henüz evli değilim beni ve sevgilimi beraber oynarken düşünmek hmmm... ama babamı ve annemi oynarken düşünmek bu durumda olurlar herhalde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.