Şimdi Ara

Eğer bir arabayı bedava alacak olsaydınız ne alırdınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu başlığı belli benim hayalim at arabası

• Egea. En ucuz binme maliyenin egea olduğunu düşünüyorum. Malum sigorta, kasko, yakıt, bakım bir sürü gideri hesaplamak lazım.

• Ford Mustang
  • W211 e200 kompresör otomatik
    Mumkunse 2007 sonrasi
  • Teneke egea manuel
  • Arabayı bedava alacağız ama yakıtı, bakımı, vergisi, kaskosu falan da önemli neticede. En mantıklısı 1.6 dizel veya 1.5t4 hybrid lounge plus egea cross wagon.
  • En pahalisini alırdım,gidip galeriye uygun fiyata satardım,çabuk satılsın diye🤣 aldığım parayla da hayalimdeki ds7 yi alıp kalanı da yatırım yapardım
  • Bugatti alırdım.

İstanbul havalimanı yolunda hız denemesi yapıp hevesimi aldıktan sonra satıp kendime bir ev ve daha mütevazi bir araba alırdım.Eğer bir arabayı bedava alacak olsaydınız ne alırdınız ? 

• Bedava verip bilmem ne kadar süre kullanacaksın derlerse mantıkla hareket ederdim, ama yok al bunu ne yaparsan yap derlerse tabiki bugatti vs. alıp bir iki kullanıp satardım heralde.

• Volvo xc90
  • Maserati Levante Hybrid

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

soruya göre benzin hala paralı

• RS6
  • VOLVO S90.
  • Temiz bı makyajlı kasa e220 CDI isimi görür
  • bmw 7.45

• Yürütme maliyetleri de bedava olacaksa Lamborghini Urus alırdım. Hem performanslı hem de her yola gelir. Dağ taş sürersin.

• Lexus LFA.

Çığlıkları yeter be.

• S class.

• Okullar açıldı kim bu konuyu açan diye geldim, geçen ay başlatılmış meğerse. Neyse bi kaç gün daha idare edelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.