Şimdi Ara

Skoda Felicia alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
23.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam akradaşlar araba almak istiyorum fakat karar verebilmiş değilim yakıt yedek parça ve rahat kullanımı rahat kendime bir kaç seçenek sunarak aralarından birini seçmeye karar verdim, sizlerinde fikrini almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

düşündüğüm araçlar bunllar ve fiyatları 8.000 TL ile 9.000 TL arasında değişiyor sizce hangisi ?

Citroen saxo 1.4 1998 model
    Ford Fiesta Flair 1.3 1998 model
    Fiat Palio 1.4 EL Yıl model
    Renault Clio 1.4 RN 2000 model
    Skoda Felicia 1.3 GLX 2000 model
    Volkswagen Polo HB 1.6 1997 model

• bende sizle aynı durumdayım aynı fiyat aralığında araç bakıyorum... ancak benim listemde artı olarak proton persona ve opel vectra a kasa da var...

felicia yı bende araştırdım... rakiplerine göre çok boş ve motoru güçsüz...ama çok sorunsuz olduklarından bahsediliyor...
  • Bence clio iyi bir seçim olur diye düşünüyorum az bir bilgimle temiz olmak şartıyla
  • Skoda felicia 6 sene kullandım. Sıfır almıştık. 2001 modeldi. Kliması vardı. Abs havayastıgı gibi şeyler beklememek gerekir. 2000 kasa pololar ile arasındaki tek farkı motor kapağının üstündeki skoda amblemidir. 1.6 75hp motora sahiptir. VW'nindir bu motor. Kullanımı rahattır, yolcular içinde aynı şeyi söyleyebiliriz, rahat arabadır. Çok uzun yolculuklarda yapmışızdır. Zamanının iyi arabasıydı. Yalnız tek kötü yanı frenleri kötü. Lastik ölçüleri küçük olduğu için yol tutmasında sıkıntılar oluyordu. Onun haricinde bence temiz ve az kullanılmış bulursanız Skoda Felicia iyidir, ben tavsiye ederim. MPİ motor. Kaza anında motor blogu aşağıya düşüyor. vs. Sorunuz olursa yanıtlayabilirim.
  • proton persona piyasası hiç yok opel grubunda yedekparça ve bakımı çok pahalı felicia olan merakımda rakiplerine göre temiz olduğu ve uzun yıllar sorunsuz ve tasarruflu bir araç olmasıymış ama genede karar vermekte zorlanıyorum
  • yakıt vşmrşsş saxo derim bende felica da fena araba değil kim nederse desin temizini bul uzun süre bin
  • Ha felica ha wolkswgen. hiç korkmayın. gerçekten eskitemezsiniz bizde taa 96 modeli var üstündeki motora bazı tamirciler polo diyor bazısı çekoslavak ama süper motor diyor. şimdikilerin hepsinde wolks. motor var. zaten mazisi eski ta 1989 larda wolkswagen satın almıştı bu firmayı. Bizdeki araba 82000 de satmaya kıyamıyoruz. Çünkü daha sağlamını bulamayız. Tek sorunu hidrolik direksiyon değil, motor 1.3 ideal motor deniyor. Ama inanmayın, zorlamaya gelmez çok yakar bilinçli kullanırsan koklar yanlız. Çünkü kasa sağlam olduğu için 1.3 e biraz ağır geliyor devrinde kullanırsanız gerçekten koklar. küçük motor demek az yakmak değil benim tecrübeme göre kasa küçük olsada... Hor kullanıcıysanız 1.6 alın daha az yakar. Temizini bulun skodadan korkmayın. Hatta temiz favorit bulsanız o bile alınır korkmayın masrafsız arabadır.
  • O fiyat aralığında araba alınırken marka-modelden çok mümkünse temizliğine bakılmalı. Oradakilerin hepsi olabilir, yeterki temiz olsun, masraf çıkarmasın size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleetwood

Skoda felicia 6 sene kullandım. Sıfır almıştık. 2001 modeldi. Kliması vardı. Abs havayastıgı gibi şeyler beklememek gerekir. 2000 kasa pololar ile arasındaki tek farkı motor kapağının üstündeki skoda amblemidir. 1.6 75hp motora sahiptir. VW'nindir bu motor. Kullanımı rahattır, yolcular içinde aynı şeyi söyleyebiliriz, rahat arabadır. Çok uzun yolculuklarda yapmışızdır. Zamanının iyi arabasıydı. Yalnız tek kötü yanı frenleri kötü. Lastik ölçüleri küçük olduğu için yol tutmasında sıkıntılar oluyordu. Onun haricinde bence temiz ve az kullanılmış bulursanız Skoda Felicia iyidir, ben tavsiye ederim. MPİ motor. Kaza anında motor blogu aşağıya düşüyor. vs. Sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

Benimde eski arabam skoda felicia'ydı. arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum. ayrıca belirtmiş olduğunuz araçlar arasında sizi en az servise götürecek araçtır. ( tabi temizini bulursanız ) Tavsiye ederim

• hrkse merhaba,

10 12 civary araç bakyyorum. az yakmasy ve az sorun çykarmasy benim içn en önemli konu.

http://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-skoda-felicia-1-3-glxi/orjinal-84-binde-kazasiz-belasiz-temiz-bakimli-garaj-ar/4458994#10

bu felicia bu zamanda alynyr my?

klima yok ço?unda. türkiyede çok nadir klimaly olan.

yakyt olarak neler yakyosunuz kullanyclar yazabilrmi?

öneriniz nedir? t?ker

• Citroen saxo 1.4 1998 model 

Saxo'lar çok pahalı . Ben olsam almam .

İçi çok küçük .

Palio'ların 1.6'ları iyi onlarda çok yakıyor . Hemde kalite sorunları fazla .

Tasarım zayıf .

Karakterli düzgün araba .MPi olanını al bin git .

2 tane Felicia alabilirsiniz bunun parasına . 68 x2 136 beygir güç demek .

• quote:

Orijinalden alıntı: 9 köy

Ha felica ha wolkswgen. hiç korkmayın. gerçekten eskitemezsiniz bizde taa 96 modeli var üstündeki motora bazı tamirciler polo diyor bazısı çekoslavak ama süper motor diyor. şimdikilerin hepsinde wolks. motor var. zaten mazisi eski ta 1989 larda wolkswagen satın almıştı bu firmayı. Bizdeki araba 82000 de satmaya kıyamıyoruz. Çünkü daha sağlamını bulamayız. Tek sorunu hidrolik direksiyon değil, motor 1.3 ideal motor deniyor. Ama inanmayın, zorlamaya gelmez çok yakar bilinçli kullanırsan koklar yanlız. Çünkü kasa sağlam olduğu için 1.3 e biraz ağır geliyor devrinde kullanırsanız gerçekten koklar. küçük motor demek az yakmak değil benim tecrübeme göre kasa küçük olsada... Hor kullanıcıysanız 1.6 alın daha az yakar. Temizini bulun skodadan korkmayın. Hatta temiz favorit bulsanız o bile alınır korkmayın masrafsız arabadır.

Motor hacmi 1289 cm3 yani düşük MTV'li 1.3 litre motora sahip . Silindir yatağı , piston , subap , segman vs. Škoda , enjeksiyon , motor beyni ve şanzıman VW/VAG'a ait yani melez bir motor denebilir. 2600 devirde 106 N/m tork üreten 5000 devirde de 68 PS güç veren bir motor var. Alt devirlerdeki çekişi beklediğimden bayağı iyi , dizel araba gibi yığılmadan yokuş çıkıyor. 0-100 olarak 13.5 saniyelik süre günümüz için bile çok iyi . 0 km 2020 Polo MPi motor 80 beygir ve 0-100 süresi 15.4 saniye .

(MPİ olan.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-61960E1CE

Citroen saxo 1.4 1998 model 

Saxo'lar çok pahalı . Ben olsam almam .

İçi çok küçük .

Palio'ların 1.6'ları iyi onlarda çok yakıyor . Hemde kalite sorunları fazla .

Tasarım zayıf .

Karakterli düzgün araba .MPi olanını al bin git .

2 tane Felicia alabilirsiniz bunun parasına . 68 x2 136 beygir güç demek .

Bu hort neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Bu hort neden?

Alıntıları Göster

Alem-i maddi ile âlem-i ruhâniyi birbirinden farketmek lâzımdır ...

Buradaki hortun amacı geçmişi yad etmektir.

Onlarda ölmüş mü yahu , bir ses versinler .

• Selam arkadaşlar, günümüz koşullarında 50 bin civarında felicia alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strabon45 S kullanıcısına yanıt

Bu günlerde ben de bu soruyu çok merak ediyorum. Hatta yarın 1.3 karbüratörlü 1998 model hidrolik direksiyonsuz bakımlı görünen bir araca bakacağım. 46.500 yazmış. Muayene yeni.

• .Predatör. kullanıcısına yanıt

Felicia'lar 80 olmuş. Onlarda çöp olanlar.

Blüehhh.

• 50 bine ne alınır bu devirde :(

• strabon45 S kullanıcısına yanıt

50 bine clio mk1 oneririm fransiz uretimi cok saglam arabadir

https://forum.donanimhaber.com/1998-fransiz-renault-clio-mk1-detayli-incelemesi-bol-ss-li--78384906

• Hortlatalım mı felicia 90 70 arası olmuş 😂 çıldırıyorum gerci kağıt araba uno 70 80 olmuş evet gencolar 70 95 arasi ne alinir 😃

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.