U

Binbaşı
03 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar.


Dün bacanak için bayileri dolaşalım dedik. Şu an ellerinde yok ama güncel fiyatlardan bilgi aldık vs. Ama çok garip bir durumla karşılaştık. Neredeyse her markayı gezdik, tiguan ve sportage için bile milyonun üzerinde rakamlar söylediler. 2 serisine de 1 milyon 70 bin dediler. Bu durum biraz kafa karıştırıcı geldi açıkçası.


2 yetişkin bir de çocuğun kullanımı için uygun bir araç bence. Diğer araçların fiyatları da bu rakamlarda olunca bana çok mantıklı geldi. Siz olsanız ne yapardınız ?

Sizler ne düşünürsünüz, acaba bu yabancı kuralı seneye aynı şekilde devam eder mi yoksa yeni bir değişikliğe gidilir mi?

Warhammer 40k evreninde malum insanlık imparatorluğu inanç bakımından çok değişik yerlerde. Yabancı bir kanalda denk geldim ya bu olaylar imparatorluğun bir propogandası ise diye. sizce öyle olabilir mi?WesHammeryoutube
Are the Chaos Gods actually the good guys? There's no doubt that the chaos gods do some pretty messed up stuff. but did you know that the Warhammer gods actually have a good side? it doesn't get talked about much, but these beings have been worshiped for millions of years by millions of different cultures. Nurgle, Tzeentch, Slaanesh, and Khorne, these are only the names we know them by, but they've gone by many names across time. if so many people worship them they cant be all bad right? lets take a closer look at the good elements of each of the chaos gods and try to figure out where everything went wrong. If you are a warhammer 40k fan or a warhammer age of sigmar player, the lore of the gods is pretty similar, as chaos is trans universal. I still plan on doing a comprehensive deep dive of the chaos gods, this was a short that was running long so i decided to flesh it out and turn it into a full length video. so expect a follow up in the future! there is SOOOO much to cover when it comes to these impossible creatures! Special Thanks to my patrons over on Patreon. Make a pledge today and get your name featured in future videos! https://www.patreon.com/weshammer Join us over on DIscord! https://discord.gg/FrJPGv3uVg Warhammer and Warhammer 40k are copywritten to Games Workshop. All footage and art in this video are used for educational purposes only. Opinions expressed in this video are solely those of Weshammer and in no way reflect the views or opinions of Games Workshop Ltd. Artwork throughout this video is used for educational purposes. if you see your artwork and would like an art credit, message me.
https://www.youtube.com/watch?v=cicKss2bN0Q

Malum dün barça maçı için herkes farklı yenilgi bekliyordu. Bunun nedeni de ligdeki durumdu.


Lige bakıyorsun sanki bam başka bir takım var avrupaya bakıyorsun bam başka. Hadi terimin elinde sihirli değnek vardı desek o da değişti.


Sizce değişen ne oluyor da böyle bir fark oluyor anlayabilen var mı?

Malum şimdilerde yavaştan ucuz elektrikli araçlar geliyor piyasaya. Citroen ami ve opelin aracı gibi kücük veya dacia spring gibi araba kıvamında araçlar olacak gibi.

Sizce bu araçlar alınıp 2. Araç olarak kullanılır mı? Yoksa biraz daha beklenmeli mi?

Bir gün dünyamıza başka bir uzaylı medeniyetin geldiğini ve bize iki seçenek sunduğunu düşünelim;


1. Birinci seçenekte dünyada kalıp hayatımıza devam ediyoruz (şu an doğada yaşayan vahşi hayvanların yaptığı gibi)


2.Diğer seçenekte bizi alıp gezegenlerine veya evlerine vs. götürecekler. Hayat süremiz önemli ölçüde artacak, yemek, su, barınma gibi masrafları düşünmemiz gerekmeyecek, ömrümüz neredeyse iki katına çıkacak ama öte yandan gidebileceğimiz yerler sınırlı olacak (mesela uzaylının evinde kalıcaz sürekli), bir ihtimal kısırlaştırılma ihtimalimiz veya eş bulamama ihtimalimiz olacak (yine aynı şekilde bizlerin evlerimize aldığımız evcil hayvanlar gibi


Buradaki soru şu; siz olsanız hangisini seçerdiniz? veya insan hangisinde mutlu olurdu?

Malum pandemi var. Ama insan yine de bir kafa dağıtmak istiyor. Ailecek veya arkadaşlar ile gidilecek olsa sizce hangisi daha iyi ve mantıklı olur?


Otel tabiki daha konforlu olacaktır ama malum hastalık riski korkutuyor, öte yandan kamp işinde mümkün olduğunca biz bize olacağız, daha az konforlu olacak ama hastalık riski de en az kampta olur sanırım. Siz olsanız aileniz ile hangisini tercih ederdiniz?

250 Bin maksimum bütçe ile siz olsanız hangisini alırdınız?

Gelenler:


Gedson Carvalho Fernandes


DeAndre Roselle Yedlin


Halil İbrahim Dervişoğlux


Henry Onyekuru


Mostafa Mohamed Ahmed AbdallaGidenler:


Ali Yavuz Kol


Mbaye Diagne


SekidikaGidenlerden herkes memnundur sanırım ama gelenlerden onyekuru ve yedlin bence gayet iş yapar oyuncular bizde. Diğerleri için bir şey diyemiyorum. Sizce işe yararlar mı?

Hakkında
Forum İmzası:
özlü sözler yazacaktım ama durdum, o zamanlar eskilerde kalmış. vaz geçtim yazmaktan...
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 1.531
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.594
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 75.727 (Bu ay: 123)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.806 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.