Yarbay
21 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 790 (Bu ay: 20)
Gönderileri

Gelen zamlardan sonra bikac gün önce bile aldığımız şeyler en az %10 değer kazandı. Sizde önceden alıp iyiki almışım dediginiz şeyler ve fiyatlarını yazin bakalim neler cikacak.

Nike T lite Xi ayakkabi 2 sene once kuponla 170e almistim suan 500-550 lira civari. (Kutusunda duruyo kullanmadim daha)

Ford Fiesta 3 sene once 42ye aldim suan 150 bin tl

Kinetix spor ayakkabi amazondan gecen sene 35e aldim suan 130 lira. (Kutusunda duruyo)

Gillette blue3 tras bicagi 3 sene once tanesini 50 kurustan stokladim (80 tane kadar almistim suan 45 tane kaldi) Suan tanesi 6-7 lira.

192 tane wc kagidi 2 sene once stokladim. Tanesi 60 kurustan. Suan tanesi 2 lira.

Boynerden gecen sene 2 kaban aldim 100er liraya geldi indirimle. Suan 300den asagi ayni kalitede kaban yok.

3 hafta once sahane cuma indirimlerinde samsung m21 aldim 2120ye geldi. Suan en ucuz satan 2700e satiyo.

8 ay önce kardesime iphone 11 almistik 7200e. Suan 11 bin lira

2 sene once 340a aldigim samsung mikrodalga suan 1000 tl

Ve daha sayamadigim baya bir ürün var. Iyiki almisim 

Halihazırda 2012 fiesta 1.4 tdci var nisan gibi arac değiştirme planım var. Dizel veya benzinli juke düşünüyorum 2012-2013 model. Kullanan bilen var mı nasıldır tavsiye edermisiniz? Kronik sorunları vs ?

İlk piyasaya sürüldüğünden beri hem arabaya hızlı cila amaçlı hemde camlara bunu sıkıp kurulayıp yağmur kaydırıcı olarak kullanırım. Bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda diğer arabaların silecekleri en son kademe çalışırken ben 1. Kademede ilerliyorum. Hafif yağmurlarda silecek çalıştırmaya gerek bile duymuyorum. Arabayı yıkayıp kurulama aşamasında bunu sıkıp kurulayınca bi tabaka oluşturuyo cila etkisiyle geç kirleniyo hemde gayet parlıyo. Silecek suyunada eklebilirsiniz. Arac içi temizliğindede etkili mucizevi bir ürün. Denemenizi tavsiye ederim. Bim'de 5.90a satılıyo. A101lerde de farklı bi marka var ondada aynı etki var.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e6/43/8b/e6438bc44c7ca89a0121d0aeb8b6f566.jpeg&t=0&width=480&text=1
Kullanan bilen varmı kalitesi nasıl.
1 ay önce bi kaza yaptım karşı taraf %100 suclu çıktı. Aracımı sigortanın anlaşmalı servisi yaptı teslim etti. Değer kaybı talebinde bulunacagımı belirttim. Bizim avukat var ona veririz o halleder dediler. Yok ben kendim yapacam işlemleri dedim. Kaza ve tamir fotolarını attılar. Yalnız ekspertiz raporunu vermiyolar. Onu sadece avukat görebilirmiş öyle dediler. Bana ayakmı yapıyolar onların avukatına vermedim diye yoksa ben kendim ekspertiz yaptırıp değer kaybı dilekçesine mi eklemem gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
Telefona verebileceğim para max 1700-1800 tl.

İstediğim özelliklerin en önemlileri; bataryası uzun süre dayansın, pubg mobile'i en az orta ayarda kasmadan donmadan oynatsın.

Aklımda bazı modeller var ama hangisi daha iyidir pek anlamam. Bunlardan hangisini alayım yada sizin öneriniz var mı?

Huawei P smart 2019
Huawei Mate 10 lite
Xaomi redmi 7
Xaomi redmi not 6 pro
Xaomi redmi 6
Xaomi mi a2 lite
Samsung galaxy A20
Samsung M20
Filtrelerimi hep kendim alır 30 tl işçilik verip taktırırım. Önceki dizel aracımda (2006 fiesta) hava, polen, mazot ve yağ filtresini bosch marka kullanmıştım ilgisi varmı bilmiyorum ama bakımdan 1000 km kadar sonra yağ soğutucu patladı ayrıca arac soğuk iken ilk çalıştırmada çalışmıyodu kaputu açıp vakvak denilen şeyle mazot pompalıyodum öyle çalıştırıyodum. Yeni aracımın (2012 fiesta 1.4) bakımına 2000 km kaldı. Filtrelerimi netten aldım yağ ve hava filtresi orjinal ford otosan, polen filtresi yerli, mazot filtresi purflux aldım(120 tl ye inmiş gg 100/25 indirim ve yapıkredi 5 tl iadesi ile 90 tl) Yağ olarakta Motul Ecoenergy almıştım yazın 5 lt 95 tl'ye gelmişti indirim koduyla

Purflux mazot filtresi iyimidir? Orjinal mi almalıydım acaba
Beyler bu nedir fotolarıda fiat bayisinde çekmiş

2018 MODEL O KM 1.4 EGEA FIRE EASY İlan No: 637839445https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2018-model-o-km-1.4-egea-fire-easy-637839445/detay
2 hafta sonra üretilseydi 2018 üretimi olacak olan lastikler alınır mı?
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar - Otomobil
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım

cagri105 - yusuf642 - darkled - general_457 - aragorn991402 - hoper01 - QcashQ - savaş03 - ogayhan - denizkilic- kadircitak - striderofmiddleearth - Noxco - Hsnyksr - fireman82 - wehby - tb2crz - rett - BLACK PRINCE
Hakkımda:
[simage]http://i52.tinypi
c.com/i3gze0.gif[/simage]
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Ford Fiesta
Mobil cihaz
Apple
Mobil cihaz
Iphone 11
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Lenovo Y550P İ5
Kombi
Demir Döküm
Modem
Aztech
Beyaz Eşya
Beko
Beyaz Eşya
Arçelik
Beyaz Eşya
Bosch
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 21.615
İkinci El Bölümü Mesajları: 735
Konularının görüntülenme sayısı: 629.045 (Bu ay: 37)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.158 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.