Yarbay
12 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 190 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Akaryakıt , market alışverişi , faturalar ve faizsiz taksit gibi tüketimlerde kullanacağım bir kredi kartı atıyorum , bana hangi kartı önerirsiniz ?

Arkadaslar 2008 model a6 otomatik 177 lik tdi buldum bu araclarin herhangi bir kronik sorunu varmi ? Sanziman i nasil ?
The mentalist tarzı seri katil dizisi arıyorum katilin kim olduğunu bulamadığımız , şimdiden tesekkürler
Arkadaşlar 1000 tl bütçe ile instagram , internet , facebook için

-xaomi redmi 4x

-general mobile 5 plus

-xaomi redmi 5a

-lenovo k5

-samsung j3

bunlardan hangisini tavsiye edersiniz ? bunlar dısında bir tavsiyeniz varmı ?
700 800 tl civarı internet , face , instagram takılmalık bi telefon bakıyorum aklıma xiaomi mi4 geldi ama sar degeri çok yüksek , gerci sar degerinin cok yüksek olması ne kadar önemli bilmiyorum ama bu fiyat aralıgında önerdiginiz bi telefon varmı ?
700 800 tl civarı internet , face , instagram takılmalık bi telefon bakıyorum aklıma xiaomi mi4 geldi ama sar degeri çok yüksek , gerci sar degerinin cok yüksek olması ne kadar önemli bilmiyorum ama bu fiyat aralıgında önerdiginiz bi telefon varmı ?
1500 tl civarina alabilecegim en iyi oyun leptobu hangisi ? Hangileri ?

Suanda elimde i5 3.6ghz , 2gb 645m geforce ekran kartli , 4 gb ramli lenovo z580 var , 1500 e alacagim leptob mevzut leptobumdan daha iyi is gorurmu ?
35.000 - 40.000 tl arasi
Lpg veya dizel
Otomatik manuel farketmez
C segment veya D segment
2007 ve yukarisi
Guvenlik sorunu olmayan
Kronik sorunları olmayan

Hangi araci tavsiye edersiniz ?
Ilk seti rahat bi sekilde 6 3 almis , 2. Sette de 2 kere servis kirip skoru 3 0 a getirmis macin favorisi olan bi insan nasil olurda bu noktadan sonra ust uste 7 kere servis kirdirip 2. Seti 6 4 , 3. Seti de 6 0 kaybedip maci kaybeder bu nasil bi donustur yarabbi
Kurtulus savasi ile yapilan buyuk islerle kurulan bu cumhuriyet in , akp nin geldiginden beri ulkenin kotuye gittigi bi ortamda bu kadar kolay yikilmasini kabul edemiyorum arkadas kabul edemiyorum iktidar partisinin samimiyetsizligini yaptiklarini nasil gormuyor bu insanlar zengin kesim haricindeki butun kesimlerim hayat standartlarinin bu kadar dustugu ciftcinin bittigi esnafin bitti paranin degersizlestigi su ortamda bu ulke benim icin bitmistir artik hicbir ortamda gururla turkum demem cunku bu insanlarla ayni topragin insani olmak acayip kanima dokunuyor ..
Hakkında
Forum İmzası:
Qorialstrasz..
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.612
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 50.565 (Bu ay: 713)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.845 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.