Şimdi Ara

E320 alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
2
Favori
30.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aile aracı olarak babam bir e serisi araç düşünüyor 60-70bin tl civari aile derken aslında kendisine şuan bir adet fiesta dizel aracımız var hali hazırda aşağıda koyduğum ilandaki araç hakkında genel görüşler nedir acaba bir sorun yaratırmı bize elektronik olarak bazı sorunlardan bahsediliyordu forumlarda ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mengerler-trakyadan-ilk-sahibinden-320-avantgarde-88624764/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

E200 bence daha mantıklı bir seçim olacaktır. Gerek vergi gerek şehir içi daha fazla yakacaktır 320. Daha keyifli bir motor orası ayrı mesele :)

Bence çok güzel tercih olur bu kasa.. Birde elinizdeki paraya daha düşük km'li bulabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-e200-komp-gumus-siyah-deri-bakimli-masrafsiz-81-000-km-de-85879605/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-galeri-kilicakaya-dan-2004-e-320-avangarde-100-000-kmde-88143462/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2004-e-200-komp-avantgarde-full-89374449/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-acil-satilik-e-320-elegance-120-000-km-hatasiz-garaj-arabasi-86584596/detay
    Arkadaş ne hoş bi kasadır bu ya.On yıl boyunca günde 100 kere görsem yine dönüp bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Arkadaş ne hoş bi kasadır bu ya.On yıl boyunca günde 100 kere görsem yine dönüp bakarım.

Alıntıları Göster
    Güzelliğini kaç yıl geçmesine rağmen hala koruyor.

Aynı paraya bir üst model E 200 K alabilirsiniz. İyi düşünün derim E 200 K da yeterli bence
  • quote:

Aynen hocam...

Kendisine her seferinde baktırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

quote:

Aynen hocam...

Kendisine her seferinde baktırıyor.

Alıntıları Göster
    bu arabayı mı almak lazım gidip bir golf almak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BohemAmca

bu arabayı mı almak lazım gidip bir golf almak mı

Alıntıları Göster
    Akıyor ya araba su gibi hem de 2003 model.nerdeyse 10 yaşında araba.Hala baktırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

Akıyor ya araba su gibi hem de 2003 model.nerdeyse 10 yaşında araba.Hala baktırıyor.

Alıntıları Göster
    babama e60 530i alalım diyorum ama mercedesde ısrarcı e320 veya e200 fark etmez
  • Eğer bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz makyajlı kasalara bakın,hem performans'ı daha yüksek hem de iç mekan'ı ve dış görüntüsü eski kasaya göre daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

Eğer bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz makyajlı kasalara bakın,hem performans'ı daha yüksek hem de iç mekan'ı ve dış görüntüsü eski kasaya göre daha iyi.
    sanki şahin alıyormuş gibi sormuşsun e320 alınır mı diye.
  • 3.2 litrelik V6 motora sahip W211 E320. Hakikaten dogru secim olabilir.Motor oldukca uzun omurlu ve oldukca saglamdir.Makyaj oncesi W211 lerdeki SBC fren sistemleri almadan mutlaka kontrol edilmelidir.163 hp lik bir E200 Kompressorle hemen hemen ayni yakiti tuketir.12 litre civari.Turkiye piyasasini bilmedigim icin fiyat hususunda yardimci olamiycam. CDI motorlu seceneklerde goz ardi edilmemelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdrive

3.2 litrelik V6 motora sahip W211 E320. Hakikaten dogru secim olabilir.Motor oldukca uzun omurlu ve oldukca saglamdir.Makyaj oncesi W211 lerdeki SBC fren sistemleri almadan mutlaka kontrol edilmelidir.163 hp lik bir E200 Kompressorle hemen hemen ayni yakiti tuketir.12 litre civari.Turkiye piyasasini bilmedigim icin fiyat hususunda yardimci olamiycam. CDI motorlu seceneklerde goz ardi edilmemelidir.
    bu mersedes sevdam yuzunden 2011 model astra mı sattım sımdı 10 12 yasındakı e200-e320 kaslara bakıyorum nasıl lanettır bu mercedes arabayı gordumu hayallere dalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdrive

3.2 litrelik V6 motora sahip W211 E320. Hakikaten dogru secim olabilir.Motor oldukca uzun omurlu ve oldukca saglamdir.Makyaj oncesi W211 lerdeki SBC fren sistemleri almadan mutlaka kontrol edilmelidir.163 hp lik bir E200 Kompressorle hemen hemen ayni yakiti tuketir.12 litre civari.Turkiye piyasasini bilmedigim icin fiyat hususunda yardimci olamiycam. CDI motorlu seceneklerde goz ardi edilmemelidir.
    lpg yoksa ocağınıza incir ağacı diker o merso sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Alıntıları Göster
    YAKLASIK 4 AY ARADIKTAN SONRA NIHAYET BIR E 280 SAHIBI OLDUM

ILK EL HATASIZ 230 BINDE LPG SIZ ARAC DAHA ONCEKI 1,3 DIESEL ASTRADAN SONRA SAHLANAN AT GIBI GELDI YAKIT TUKETIMINE DAHA BAKAMADIM BU 3. GUN VE DEPO 80 LITRE DAHA DOLDURMADIM
    MERAK EDENLER OLURSA TEST ETTIKCE PAYLASIRIM. BENIM ASTRA 2011 MODELDI HIC BENI HEYECANLANDIRMIYORDU E 280 ISE 16 YASINDA VE CAMDAN KESIK ATTIGIM ILK ARACIM :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: rushstyl3

bu mersedes sevdam yuzunden 2011 model astra mı sattım sımdı 10 12 yasındakı e200-e320 kaslara bakıyorum nasıl lanettır bu mercedes arabayı gordumu hayallere dalıyorum

Alıntıları Göster
    [

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rushstyl3 -- 12 Eylül 2012; 0:37:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Basmayinca fazla yakmıyor,ama basınca
  • E200 yeter e320 fuzuli,çok şık bir mercedes,yildiz en cok bu kasaya yakisiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yeni E kasadan daha güzel bir kasa bence.

+1 retrolasmali bence bu tasarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jdmworks

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yeni E kasadan daha güzel bir kasa bence.

+1 retrolasmali bence bu tasarim

Alıntıları Göster
    w210 kasa 2001 model bir E320 E-Paket ve prins marka lpg li her zaman tercih edilebilir. Vergisi çok değildir. Araç değerine göre vergisi yüksek olduğundan bir alt dilimden vergi ödersiniz. Bakım maliyetleri E200 lerden sadece 150 tl daha fazladır. Bunun nedeni 3 ltr daha fazla yağ alması ve ekstradan 8 bujinin olması. E320 2001 model v6 düzendedir ve silindir başına 2 adet buji vardır. Onun dışına bütün özellikleri ve elektronik aksamı E200 ler ile aynıdır. Uzun yolda 12 ltr lpg tüketir. Şehir içi ise maksimım 15-17 ltr. Kasa E200 le aynı olduğundan motor diğer 320 mercedeslere göre çok daha ekomomiktir. Motoru düzgün bakıldığında lpg li dahi olsa bile 1.000.000 km yi çok rahatlıkla devirebilecek bir motordur. Kısacası bu aracın motorunu bitirmeye ömürünüz yetmez. Yakıt dışında bu araçta bulabileceğiniz özellikleri 2020 senesinde bile çok zor bulursunuz. Onun için bu aracı gönül rahatlığıyla alın ve 10 sene ne araba alsam diye düşünmeyin. Samsun - Trabzon arası kullanma fırsatı bulduğum araç hakkında 1-2 yorum yapayım. Aracın yol tutuşu harika. Uzun yolda 110 km sabit hızda giderseniz eğer 0,23 krş gibi bir lpg tüketimi mevcut. Düz yolda lpg ile 235 km hızı çok rahat gördüm, devam ediyordum fakat yol bitti. Bu aracı uzun yolda kullanmak müthiş keyifli. Dışarısı sıcak ama içeride digital klima var ve mükemmel ayarlıyor soğuğu. Ne üşüyorsunuz ne de terliyorsunuz tam ayarında. Klima ne kadar soğutursa soğutsun deri döşeme sırtı terletir diyenlere ise koltuk soğutma diyorum. Bence bir arabada olabilecek en mükemmel özelliklerden biri. Tabi masaj kolduğunuda unutmamak lazım. Kısacası 2001 model varsa paranız 2003-4-5-6-7-8-9 mutlaka alınması gereken bir araç. Motor için söyleyebileceğim tek şey, alacaksanız bu motoru alın E200 alacam diyorsanız eğer E320 ye kesinlikle binmeyin yoksa E200 almazsınız. Herkese kazasız belasız günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfergul

w210 kasa 2001 model bir E320 E-Paket ve prins marka lpg li her zaman tercih edilebilir. Vergisi çok değildir. Araç değerine göre vergisi yüksek olduğundan bir alt dilimden vergi ödersiniz. Bakım maliyetleri E200 lerden sadece 150 tl daha fazladır. Bunun nedeni 3 ltr daha fazla yağ alması ve ekstradan 8 bujinin olması. E320 2001 model v6 düzendedir ve silindir başına 2 adet buji vardır. Onun dışına bütün özellikleri ve elektronik aksamı E200 ler ile aynıdır. Uzun yolda 12 ltr lpg tüketir. Şehir içi ise maksimım 15-17 ltr. Kasa E200 le aynı olduğundan motor diğer 320 mercedeslere göre çok daha ekomomiktir. Motoru düzgün bakıldığında lpg li dahi olsa bile 1.000.000 km yi çok rahatlıkla devirebilecek bir motordur. Kısacası bu aracın motorunu bitirmeye ömürünüz yetmez. Yakıt dışında bu araçta bulabileceğiniz özellikleri 2020 senesinde bile çok zor bulursunuz. Onun için bu aracı gönül rahatlığıyla alın ve 10 sene ne araba alsam diye düşünmeyin. Samsun - Trabzon arası kullanma fırsatı bulduğum araç hakkında 1-2 yorum yapayım. Aracın yol tutuşu harika. Uzun yolda 110 km sabit hızda giderseniz eğer 0,23 krş gibi bir lpg tüketimi mevcut. Düz yolda lpg ile 235 km hızı çok rahat gördüm, devam ediyordum fakat yol bitti. Bu aracı uzun yolda kullanmak müthiş keyifli. Dışarısı sıcak ama içeride digital klima var ve mükemmel ayarlıyor soğuğu. Ne üşüyorsunuz ne de terliyorsunuz tam ayarında. Klima ne kadar soğutursa soğutsun deri döşeme sırtı terletir diyenlere ise koltuk soğutma diyorum. Bence bir arabada olabilecek en mükemmel özelliklerden biri. Tabi masaj kolduğunuda unutmamak lazım. Kısacası 2001 model varsa paranız 2003-4-5-6-7-8-9 mutlaka alınması gereken bir araç. Motor için söyleyebileceğim tek şey, alacaksanız bu motoru alın E200 alacam diyorsanız eğer E320 ye kesinlikle binmeyin yoksa E200 almazsınız. Herkese kazasız belasız günler.

W211kasa E200 alacaktım ama W210 kasa E320 sahibi olan arkadaşımın yönlendirmesiyle W211 E320 aldım. Hayatımda kullandığım en güzel otomobil. Hemen gittim Vialle LPSİ taktırdım. Çok mutluyum çooook.
     E320 alınır mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.