Şimdi Ara

Beyaz renk araca pasta-cila

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Beyaz renk aracina pasta cila yaptiran var mi aranizda hic? Cok farkediyor mu renkli bir aracin ki kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben yaptırdım, üstünde boya tozu vardı çok dikkatl, bakınca ön tarafta hafif kırmızımtıraklık vardı,pastadan sonra düzeldi, araba gayet fit oldu ama kırmızı veya siyah arabalarda olan pasta sonrası gibi çarpıcı bir sonuç bekleme
  • beyazı parlatmak zordur hele ki sedefli vs değilse ama işinin ehli birisi gene canlı bir hale getirebilir.
  • Boya metalik değilse fazla fark göremezsin... metalikte fark çok fazla oluyor...

• Ahım şahım fark bekleme fakat tabii ki bir parlama oluyor.
  • Pasta ayrı cika ayrı eğer parkatmak istiyorsan cila atıcaksın. Pasta zımpara etkisi yaratır ince çiziklerş ve boyada ki pislikleri alır elma ike armutu karıştırmayalım.

• Arkadaşım sabah metrodan sonax güçlü cila diye bişey aldım 92 beyaz broadwaye uyguladım eskisine göre çok farketti uygulama çok basit süngeri ile yedirip microfiberle siliyorsun aracında mutlaka çok fark olacaktır
    Bu mesaja eklenen görseller:

Beyaz renk araca pasta-cila

• Çok fark ediyor beyaz araçtada üçtane beyaz aracı pasta cila yapınca alıyorsun, hatta ücüde ticari araçtı pasta+cila+koruyucu olarak uyguladım ve sonuç çok güzeldi gece daha parlak olduğunu görebiliyorsun, beyaz araçta olsa renk matlaşıyor sonuçta.
  • Metalik boya gibi ışıl ışıl parlama olmaz. Matlaşıp krem rengine dönmüş boyanın rengi açılır. Özenle yapılırsa belirgin fark olur.

• 2004 accente yaptırmıştım.dogus. Araç 8-9 yillikken boyası ciddi oranda sararmışti.pasta çıladan sonra o sarılık gitti.bence eski bir araç ise boyda sararak varsa güzel sonuçlar alinir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.