Şimdi Ara

Dyson V15 Detect Absolute 14.999 TL Dyson Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.660
Cevap
121
Favori
219.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ara sıra stoka giriyor ve hemen bitiyor, fırsatçılar 25.000,00 TL'ye satıyor. İhtiyacı olan faydalanır umarım.

Dyson V15 Detect Absolute 14.999 TL Dyson Türkiyewww.dyson.com.tr
    Dyson V15 Detect Absolute
    https://www.dyson.com.tr/dyson-v15-detect-absolute

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MerTR19 -- 2 Ocak 2023; 10:54:2 >

• evi süpürmekten başka yapabildiği bişey varmı bunun. Siemens marka bir süpürgemiz var 20 yıldır kullanıyoruz. Çekişi hala mükemmel . Filtrelerini her yerde bulabiliyoruz. Daha hiç servise gitmedi. Robotları anlarım sen evde yokken evi süpürür çöpünü torbasına boşaltır falan da eline aldığın şu makina için 15 20 bin TL paraları vermek canınızı acıtmıyor mu ? iPhone gibi hava için mi alıyorsunuz yoksa evin olmazsa olmazı mı cidden anlamıyorum

Böyle bir tezgah olamaz ya.

Kutu içeriği parçalarını azalt, Stokta ürün bulundurma, halen stoğunda olmayan ürüne bin kağıt bindir. Reklamında 'Doğrudan onu üretenden satın alın' diyip garantiden sıyırmaya çalış, alternatif kanallarda 18-20 den ürünün satılmasına imkan tanı.

Pandemi dönemindeki fesat oto bayi ve galericilerden ne farkı kaldı. Kendi kafasına göre tüketicisini yöneten iphone dan vazgeçmiştim. Dysondan da bu politikasından dolayı vazgeçiyorum. Ben yolunacak kaz değilim. Yarı fiyatına alternatiflerini temin eder, 2 gram daha az temizliğine eyvallah ederim. Ne satış öncesi, ne satış sonrası ağanın maskarası olmam.

Süpürge satıyorsunuz be sonuçta, neyin çakallığı bu?

Yallah dyson...

Bu zammı yapan dyson değil bizim millet, uzun bir zamandan sonra eşim çok istediği içi bu zıkkımdan alalım dedik. 10 gündür stok yok , sebebi bizim insanların bilinçsiz zam gelecek o gelecek bu gelecek diyip firmayı uyandırmaları, 50 tane stok geliyor sıra oluşuyormuş bu 15 bin tl şey için, adamlarda dediki biz 12 yaptık alıyolar, 15 yaptık kuyruk yapıyolar, 17 yapsak yine alacaklar eminim 25 bin de yapsa satacak adamlar çünkü bizim millette bu algı oluştu zam gelecek, zam gelecek. Bıktık artık bu rezillikten. Gerçekten fiyatı 17 bin yapmaları anormal rahatsız etti beni, konu ile ilgili mail attım ve cimere yazı yazmayı düşünüyorum. Elbet bir gün birileri bunlardan hesap soracak ben buna inanıyorum. Bu arada çok şükür 30 binde yapsa alacak durumum var lakin benim en çok zoruma giden bizi bu hallere sokmaları. Yukarıda bile o kadar zammı kabullenmiş mesajlar varki eminim bunları gördükten sonra adamlar azmı yaptık diye düşünüyorlardır. umarım firmalar ahlaklı satıcı olur bizlerde bilinçlü tüeketici oluruz. Yurtdışı dyson fiyalarıan bakıyorum hem stok sorunu hiç yok hemde indirim dahi yapıyolar bizlerde ise tam tersi. Allah yardımcımız olsun.Bunu neden paylaşmak istedim bilmiyorum, kimsenin umrundada değil artık onuda biliyorum ama yinede içimi dökmek istedim.

• https://www.sahibinden.com/kucuk-ev-aletleri?query_text_mf=Dyson+V15+Detect+Absolute+kablosuz+s%C3%BCp%C3%BCrge&query_text=Dyson+V15+Detect+Absolute+kablosuz+s%C3%BCp%C3%BCrge

• Haber ver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MerTR19 -- 30 Kasım 2022; 18:1:49 >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt

stokta an itibariyle var

• Hala var. Alabilene hayırlı uğurlu olsun. Toz torbalı miele ile yola devam.

• neverktulu kullanıcısına yanıt

Hacı sepete ekle tıkla da gör bi zahmet…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bunu bekliyorum eğer gören olursa stokta olduğunu bana haber versin lütfen

Dyson V15 Detect Absolute 14.999 TL Dyson Türkiyewww.dyson.com.tr
    Kablolu Süpürgeler
    https://www.dyson.com.tr/shop/kablolu-supurgeler
  • Şu an stokta yok

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Birde v10 total clean adinda yeni bir paket yapmislar. İcindeki basliklari farklilik gosteriyor diger v10 lara gore, fiyati iyi su an icin, 7500tl ama stok yok ondada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 30 Kasım 2022; 20:1:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dün hb den linkgelirle aldım. 700 tl cepte

• helsloot kullanıcısına yanıt

Adam akıllı denetim yok ki bunların tepesine binilsin. Buna fırsatçı bile denmez. İnsanlıktan nasibini almamışlar.

• BreakBeaT kullanıcısına yanıt

nasıl aldınız acaba kaça geldi

• AHOME A kullanıcısına yanıt

Seneye 30 bin yazarsalar şaşmam

• Bu memlekette bir şey piyasada olmaya görsün, sinekten yağ çıkarma misali fırsatçılar ortaya çıkıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MerTR19 kullanıcısına yanıt

Hocam seneye 30 da olabilir, o mesele değil. Şu an satıcısı 14K'ya sıfır garantilisini satarken Sahibinden'de birileri gidip 18K'ya 2. el olarak satıyorlarsa ve bu sebepten de piyasada ürün bulunamıyorsa bu düpedüz şerefsizliktir. Alır ürünü, kullanır veya kullanamadan gerçekten bir ihtiyacı olur satmak ister, aynı paraya koyar vs. anlarım ama satmak amacıyla alıp kendi satıcısından pahalıya satan kimseye iyi gözle bakamıyorum.

• evi süpürmekten başka yapabildiği bişey varmı bunun. Siemens marka bir süpürgemiz var 20 yıldır kullanıyoruz. Çekişi hala mükemmel . Filtrelerini her yerde bulabiliyoruz. Daha hiç servise gitmedi. Robotları anlarım sen evde yokken evi süpürür çöpünü torbasına boşaltır falan da eline aldığın şu makina için 15 20 bin TL paraları vermek canınızı acıtmıyor mu ? iPhone gibi hava için mi alıyorsunuz yoksa evin olmazsa olmazı mı cidden anlamıyorum

• Code140 kullanıcısına yanıt

Biz de v8 vardı çok memnunuz ama şöyle bir şey var 500 bin tlye de araba var 20 milyon tlye de ikiside götürüyor fakat tercih meselesi artık her şey çok afaki fiyatlara satılıyor keşke uygun olsa herkes alabilse fakat ülkemizin hali ortada

• Code140 kullanıcısına yanıt
    Para sıkıntın olmazsa iphone mu alırsın ya da diğer marka mı? Ya da ipad mi alırsın samsung mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı süpürgeler 8-10 bin arasında. Anneme 11.11 de almıştım 13500 e iyi ki almışız valla.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.