Binbaşı
26 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 63 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba Xbox series s sahibiyim gamepass ultimate ve üyeliğim var. kardeşimin de pcden yararlanmasini istiyorum. İki Xbox arası kardeşlik yöntemleri tarif edilmiş ancak bir PC bir Xbox nasıl kullanılabilir bilen arkadaşim varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

Merhaba Zonguldak için 1300 lira fiyat aldım altı ay önce 1000 TL'ye yaptırmıştım.

Edit: 1.4 lt benzinli 2016 model DSG Jetta rutin 15000 bakımı için verilen fiyat

Servis yetkilisi normal her hafta fiyat güncelleniyor gibi garip bir açıklama yaptı biraz yüksek geldi fiyat bana

Arkadaşlar ilk kez bir konsol alacağım orta gelirli bir insanım.

Xbox ve PS arasında kaldım herkes gibi. Bayağı araştırdım ancak bir türlü yeterli bilgiye ulaşamadım

Gamepass satın aldığınızda bu sistemin bir ücretsiz oyun kütüphanesi var mı. Yani bu zamana kadar aylık yayınlanmış oyunlar ve daha fazlası kütüphanede var ve ben yeni üyelik aldığımda bunlardan faydalanabiliyor muyum yoksa sıfırdan bir üyelik aldım ve sadece o aydan itibaren başlamak üzere bir kütüphane mi oluşturuyorum bu benim için belirleyici olacak yardım lutfen

Arkadaşlar ilk kez bir konsol alacağım orta gelirli bir insanım.

Xbox ve PS arasında kaldım herkes gibi. Bayağı araştırdım ancak bir türlü yeterli bilgiye ulaşamadım

Ps plus satın aldığınızda bu sistemin bir ücretsiz oyun kütüphanesi var mı. Yani bu zamana kadar aylık yayınlanmış oyunlar kütüphanede var ve ben yeni üyelik aldığımda bunlardan faydalanabiliyor muyum yoksa sıfırdan bir üyelik aldım ve sadece o aydan itibaren başlamak üzere bir kütüphane mi oluşturuyorum bu benim için belirleyici olacak yardım lutfen

Merhaba arkadaşlar düşük bütçe nedeniyle bu iki TV markası arasında kaldım. Bir ara Vestel garantili hi level bekledim ama o bile çok pahalı olmuş artık. İkisi de tabii ki kaliteli markalar değil o nedenle doğru tercih yapmak önem arz ediyor. Bu iki TV arasında kalma nedenim ikisinin de 4k olması ve 2500 2750 aralığında olması. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum

awox b205000s

Dijitsu djtv50s

İkisi de android Netflix ve YouTube çalışma performansı ile ekran yansıtma özelliği önem arz ediyor

Bir çamaşır makinesi bakıyorum da pişman olmak istemiyorum 600 TL fark var özellikleri aynı iki makine. Bu iki marka arasında kalite farkı var mı sizce

Uzunca bir süredir sıcak fırsatların her köşesinde deli gibi saçma sapan konu açıyor bu troller. DH forum kendisini koruyamamaya modları bu tip trollere karşı önlem almamaya ısrarla devam ediyor. Rahatsızlığimi paylaşmak benimle aynı düşünen arkadaşların da fikirlerini görmek istedim. Yazıklar olsun burayı bu hale getirene

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/e8/36/e7e836912effa526c13124120a8f0659.jpeg&t=0&width=480&text=1
2020 1.6 dream corolla mı yoksa .1.4 TSI BMT dsg comfortline 2016 mı

2016 Jetta sahibiyim 20 bin TL ekleyerek 2020 model Corolla sahibi olabiliyorum beş yaşında ama çok keyifli bir araç sizce değiştirmeli miyim
Mi 8 pro ile mı 9 pro arasında an itibariyle 300 TL fark var.
Kardeşime sınav hediyesi alacagim. Uzun süre de kullanacak. Aslında halihazirda mı 8 pro hemen hemen aynı özellikleri olmasıyla çok cazip ancak
MTK işlemciler hep gozumu korkutmustur.uzun omurluluk pil tüketimi ve ısınma açısından. Bir de ısınma sorunundan bahsedilmiş. Kullanan arkadaşlar yonlendirirse sevinirim.
Kasko için en iyi teklifi veren iki güneş ve gulf sigortadan teklif aldım. İkisi de genişletilmiş ve poliçelerin içeriği aynı. İhtiyaçlarımi da karşılıyor. Bu iki firmadan müşteri memnuniyeti açısından hangisini secmeliyim. Sorun yaşamamak için.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.171
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 68.916 (Bu ay: 1.849)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.430 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.