Şimdi Ara

Dyson v10 7999 tl , hepsiburada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
4.722
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcı da Dyson, buldugum en iyi fiyat.

Dyson Cyclone V10 Origin Kablosuz Süpürgehttps://www.hepsiburada.com/dyson-cyclone-v10-origin-kablosuz-sprge-p-HBCV00002NO267?magaza=Dyson+T%C3%BCrkiye&url_src=ios-product-detail

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• İyi mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt

Bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carl_Sagan C kullanıcısına yanıt
    Ciddi mi hocam ya, bilmiyorum süpürgeleri bana pahalı geliyor aslında

• ne dyson sen

• absolute modeli degil. cyclone modeli yani eski seri. dikkat etmekte fayda var.

• elektrikli süpürge neyinize yetmiyor  

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    mantıklı ama dayanağı yok bu cümlenin.

şartlar elveriyorsa herşey alınabilir.

• .Eray. kullanıcısına yanıt

buda elektrikli süpürge  

• ademcell A kullanıcısına yanıt
    Bu 8 bindi değil mi bir ara o fiyatlara mı aldınız

• Uzun süredir aynı fiyattı zaten. Ben 3 ay önce almıştım aynı fiyata. Bir süredir takip ettim bu fiyattan veriyorlar.

Ayrıca cihaz eski seri falan değildir. Absolute modeline oranla 1 ya da 2 aparatı eksik o yüzden bu fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 30 Ekim 2022; 18:16:59 >
  • Kablosu süpürge konusu yok mu ya ;)

• bu model olmaz

• Ben aldım.Şubatta öde seçeneği de iyi.8 serileri 8.400'den satılıyor.

Bu enflasyon ile zaten şu an indirimli.Malum aralıkta her üründe ultra artışlar yaşanacak.Bir vileda paspas olmuş 500 TL

İmkanı olan alsın.Yatak mobilya için motorhead başlığı 499 TL orjinal sitesinde. Onu da alırsanız iş görür diye düşünüyorum.

• 800 TL daha verip V8 Absolute paketini 2+3 toplam 5 yıl garanti (Media Markt) ve 1 adet ücretsiz batarya değişimi hakkı ile almak daha mantıklı. Uzun süre araştırıp böyle yaptım ben  

• V-8 ile v10 arasında batarya ömrü ve çekiş gücü ve toz haznesi büyüklüğü,kronik tetik arızası giderilmesi gibi farkları var diye okumuştum.Eski versiyona daha fazla para vermek daha mı mantıklı?

Bildiğim kadarı ile Mediamarkt batarya arızasında(En kronik arıza bu deniyor) ek garanti kapsamaz diye çamura yatıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekkurtulus75 -- 4 Kasım 2022; 11:14:17 >
  • fluffy başlık olmadan bir anlamı yok zaten bu modelin alınmaz

• V10 modelinin v15 ile arasında teknolojik olarak lazer başlığı dışında ne var? Motor aynı sanki

• Araxes kullanıcısına yanıt

Dyson formunda Fluffy başlığını pek kullanmadığını söylemişti bir kullanıcı.Ana başlık, parkeye ve halıya da yetiyor demişti .Daha makinem gelmedi deneyeceğiz bakalım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.