Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dün ilk defa trafikte biriyle tartıştım.

12
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motorlu Araçlar Konu Dışı >> Dün ilk defa trafikte biriyle tartıştım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2750 Mesaj
    Normalde trafikte sakinimdir.Sakinim derken insanlarla tartışmaya pek girmem, babam hep itle it olma derdi. Ama inadımda vardır ne yalan söyleyim. 20 araba beklerken sağdan girmeye çalışan birine vururum ama yinede yol vermem. Her neyse Dün gece 11 de dersim bitti, gözüm ağrıyo , açlıktan karnım sırtıma yapışmış artık ölmüşüm yani. Araba kız arkadaşımdaydı üniversitenin kapısına doğru gel de gidip yemek yiyelim ordan da hastahaneye gidelim dedim. 2 arkadaşla beraber geldi direksiyona geçtim hareket ettim. O sırada tranvay durağında insanların beklediğini gördüm, yaya geçidi de var zaten arkama baktım yakından gelen de yok durdum insanlara yok verdim. Arkama bi megane geldi. uzunca bir korna çaldı, elini çekti ve aynı uzunlukta birdaha çaldı.Aynadan baktım karanlıkla kaç kişi var arabada farkedemedim. İnsanlar geçmeye devam ederken bir daha kornaya basınca bu şahsiyet kan beynime sıçradı, korna diiiiiiittttt ederken sanki anama küfrediyorlar gibi hissettim. Zaten çok yorgunum ,açlık başıma vurmuş sabahtan beri dersteyim çektim el frenini bi hışımla indim aşağı. Adamın camı açıktı zaten, ne kornaya basıyon lan dedim. Paşam telefonla konuşuyormuş, ben gelince telefonu kapattı bana döndü " e mübarek ben hızlı geliyorum sen yola çıkıyorsun üstelik yol veriyorsun dedi". " Aynaya baktım dedim, ki adam ani frende yapmadı normal durdu, hem telefonla konuşuyorsun hemde tek şeritli yolda hız yapıyorsun akşam akşam belanı bende bulma dedim biraz tartıştık filan. O sırada arabadan arkadaş indi, sınıftan elemanlar da beni görünce gelmiş, adamı gönderdiler beni de çektiler. Pişman değilim ama yanımda kız arakdaşım varken böyle birşey yapmak hataydı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan G. -- 30 Mayıs 2013; 14:58:24 >

|
    |

• Yarbay
    2733 Mesaj
    sonunda çok kötü yerlere gidebiliyor böyle olayların, büyük risk almışsınız doğrusu,

Ama helal olsun, ağzına sağlık
    |
    |
    hocam çok sakat bir iş yapmışssınız benzer olaylarla karşılaşıyorum bazen kapılarım her daim kitlidir çekerim camımı isterse arkada kıçını yırtsın ben doğru bildiğimi yaparım.
    |
    |
    Karşıdaki hakediyorsa ineceksin arkadaş arabadan, beladan uzak durmak da biryere kadar
    biliyorsunuz bu uğurda kaç kişi öldü pisi pisine.bu tür insanlar aslında bişey olsada birine sataşsam modunda olanlar.bu bakımdan bu tür sorunlu tipler, trafikte,okulda, hastanede heryerde kendilerini belli ederler ve bulaşmanızı tavsiye etmem.Çünkü çoğunun kaybedecek birşeyi yok ama sizin öyle mi?okul bitecek mesleğe atılacaksınız vs vs.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

Karşıdaki hakediyorsa ineceksin arkadaş arabadan, beladan uzak durmak da biryere kadar

Yargic misiniz, hakim mi?

Delikanlilik , trafikte aractan inip birilerine satasmak degildir...

Medeniyet kurallara uyup efendi bicimde sakin davranip adam gibi araba kullanmaktir.

Delikanlilik ise medeni olmaktir.

Medeni demek medineli olmaktir.

Peygamberimize kapilarini acan bu mubarek sehirdeki hosgoruye sahip olmaktir.
    Sen incelik yapıp yol vermişsin arkandaki zat biraz kalınmış demek ki. Ya sabır deyip devam etmek gerekir öyle durumlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

Yargic misiniz, hakim mi?

Delikanlilik , trafikte aractan inip birilerine satasmak degildir...

Medeniyet kurallara uyup efendi bicimde sakin davranip adam gibi araba kullanmaktir.

Delikanlilik ise medeni olmaktir.

Medeni demek medineli olmaktir.

Peygamberimize kapilarini acan bu mubarek sehirdeki hosgoruye sahip olmaktir.

Delikanlılık klavyeden ona buna delikanlılık, adamlık, medenilik öğrettiğini zannetmek - ukala ukala konuşmak hiç değildir. Araba kullanma adabı ile bahsedilen konunun bir alakası yok. Kendi fikrini kendine sakla.
    |
    |

• Binbaşı
    1962 Mesaj
    istanbul güngörende trafikte tartışan genç karşı tarafın başına ateşli silah ile ateş açılması sonucu hayatını kaybetti.
    ve failler hala mechul dikkatli olun belanın nereden gelecegını sezemessiniz...
    |
    |
    Hepinize kesinlikle katılıyorum. Doğru da bulmam bu davranışı ama o an deli tarafım tuttu yaptım bir kere
    |
    |

Hani sizin için söylemiyorum ama, bazıları sırf artistlik olsun diye, etrafındaki insanlara havam olsun babında bile sataşma çıkarabilir. Ki, bizim insanlarımız gösterişe meyillidir. Siz a dersiniz, artistlik yapacağı tutar girişir size.

Sonra göğsünü kabarta kabarta, "nasıl dövdüm amma" egosu ile etrafına bakar. Ancak aradan 30 saniye geçtiğinde, o kişiyi kimse hatırlamayacak.
    |
    |

Ölümden sonrası bile var senden sonrası neden olmasın ki...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.