Şimdi Ara

3 senelik sevgilim bugün gelmiş ben başka biriyle konuşuyordum dedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
4
Favori
35.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
111 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 senelik sevgilim birbirimizi deli gibi seviyorduk kıza evlenme bile teklif ettim 3 senedir düzenli ilişkimiz vardı bugün gelmiş bana aylar önce ben iş yerinde başkasıyla konuşuyordum daha doğrusu o benle konuştu telefonda sonra bir kaç gün parkta konuştuk birşey yapmadık diyor. Allahım sabır ver bu devirde kimseye güvenemeyecekmiyim ben anlamadım

• Ayrıl.Ciddiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • direk ayrıl. düşünme bile
  • telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum
  • acıma bilader. bu davranışa tölerans gösterilmez. sen aynısını yapsan direk kapının önünde koyarlar.
  • parka gidip konuştuk deyip üzerine hala bişey yapmadık demesi ilginç , yok bide yapsaydın

parktaki konuşmada şansını denemiş , olurunu görse sorun sende değil bende derdi zaten

gg wp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 3 Ekim 2017; 21:43:47 >
  • Ayrıl yoksa daha çok canın yanar ileride.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küfürü bastım tekmeyi vurdum valla bunu hak edecek ne yaptım ben çok sevdim ondan oldu her istediğini yaptım ondan
  • şımartmıcaksınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

şımartmıcaksınız hocam

aynen valla napayım seviyorum dedim sevmemek lazımmış itin ... soksaydım şimdi peşimde it olurdu yanlış yaptım hemde çok
  • evlendigini düşün aldatır direk ayrıl..
  • Belki kız seni zarfladı. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Belki kız seni zarfladı. ;)

abi böyle zarfmı olur eğer zarfladıysa bizde pulunu veririz napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkgothess

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Belki kız seni zarfladı. ;)

abi böyle zarfmı olur eğer zarfladıysa bizde pulunu veririz napalım

Haşin erkeksin hanny

• quote:

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

hocam iyi yapmışsınız derdinizide anlıyorum bende 1.5 yıllık ilişkim beni aldattığında aynısı olmuştu 1 saat ağlamıştı otogara gelmişti görüşmek için vs. ama sonuç aynı

ama anlamadığım birşey var benimkinde ben kendim yakalamıştım şüpheleniyodum biraz takip vs öğrenmiştim

sizinki kendi ağzıyla söylemiş hani istese hiç söylemez sizinde hiç haberiniz olmazdı neden söyledi ki acaba ?
  • ne kadar saçma sapan ilişkileriniz var lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vril

quote:

telefonda ağlıyor ne olur ben birşey yapmadım beni bırakma yalvarıyor deli oldum

hocam iyi yapmışsınız derdinizide anlıyorum bende 1.5 yıllık ilişkim beni aldattığında aynısı olmuştu 1 saat ağlamıştı otogara gelmişti görüşmek için vs. ama sonuç aynı

ama anlamadığım birşey var benimkinde ben kendim yakalamıştım şüpheleniyodum biraz takip vs öğrenmiştim

sizinki kendi ağzıyla söylemiş hani istese hiç söylemez sizinde hiç haberiniz olmazdı neden söyledi ki acaba ?

Bu pişman olan kaşarlardan çünkü.Bu arka bahçe kaşarı.Sizin ki diğer tür.Bunlara bu kadar değeri veren bizler de şerefsiziz arkadaşlar ne yazık ki.

• Vril kullanıcısına yanıt
    Valla hocam durduk yere sana birşey söyleyecem dedi söyledi kızma bana ben birşey yapmadım falan geveledi sonra yok seni kandırdım tepkini ölçmek falan dedi kıvırdı yani sonucunda küfürü yiyince bidaha aramadı sormadı ağlayıp kendini acındırmaya çalışıyor biliyor zafımı ama olmaz bitti

• şimdi fark etmen iyi olmuş. evlenince sen işe giderdin eve damacanacı tesisatçı alır sadece konuştuk derdi. evlilikte ayrılmasıda zor yasalar kadından yana nafakanı damacanacı ile çatır çatır yerdi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.