Şimdi Ara

Ankara Kızılay'a arabayla mı gitsem?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
21.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın meşrutiyette işim var. kızılay'a park sorunundan dolayı hiç araba bırakmadım. kızılaydan sonra'da okula (bilkent) geçmem lazım. saat 8'de çıksam boş park yeri bulabilir miyim? ücretsiz olarak nerede park edilir?

otobüsle git gel yapsam çok zaman kaybı olacak. eve tekrar dönüp arabayla okula gitmem lazım. sizce ne yapayım?

• 8 de trafik yoğun oluyor ama sabah erken meşrutiyet caddesinde park yeri bulabilirsin.En kötü caddenin sonunda yokuş var yokuştan aşağı sağa dönüş yaparsan yol boyu park alanı bulabilirsin ben çoğu zaman park yeri buldum o yollarda.
  • Biraz yürümeyi göz alırsan Maltepe geçiyor galiba ismi.

Kızılay AVM den sağ yap düz in biraz a 101 var solda tam ordan sağ yap cek oraya biyere ben hep öyle yapıyorum kırıkkaleliyim gidince uzun kalacaksam tercihim bu yönde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7dreaMSoLdier_ -- 27 Temmuz 2017; 1:50:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocatepe.caminin oraya bırak

• Evin nerede?

• metro yakını bı yere koy aracını
    gıt kızılaya işinı hallet bın metroya arabanı al bak işine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koleje doğru boş yerler oluyor bırakabilirsin.

• Arabayı Bilkent'e çekip, metro ile Kızılay'a gidip gelmen en mantıklısı. Metronun kliması aşırı iyi çalışıyor, Bilkent-Kızılay arası metro ile maksimum 15 dakika.

Kızılay'da minimum 10TL otopark ücreti ödersin ve trafiğe girmiş olursun bu sıcakta çekilmez.

Geçen yaz Kızılay AVM'nin paralı otoparkına girme hatasına düştüm, hem aşırı dar, hem döne döne 4-5 kat aşağı iniyorsun, hemde havalandırma sistemi yok, dışarı 40 dereceyse, içerisi 55 derece oluyor nefes alamıyorsun ve çıkarken tekrar döne döne çıkıyorsun.

Meşrutiyet'de ki otoparklar da anahtarı bırakmanızı istiyorlar, ben şahsen güvenmem.
  • Merhaba,

Aşağıdaki sokakta boş yer bulabilirsen park et. Aslen Ankaralıyım ve 5 sene yaşadım.
    https://goo.gl/maps/6MPhpMiMFBs

Çaldıran ve Cemre Sokak' a gönül rahatlığıyla bırakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengineer06 -- 27 Temmuz 2017; 10:38:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Arabayı Bilkent'e çekip, metro ile Kızılay'a gidip gelmen en mantıklısı. Metronun kliması aşırı iyi çalışıyor, Bilkent-Kızılay arası metro ile maksimum 15 dakika.

Kızılay'da minimum 10TL otopark ücreti ödersin ve trafiğe girmiş olursun bu sıcakta çekilmez.

Geçen yaz Kızılay AVM'nin paralı otoparkına girme hatasına düştüm, hem aşırı dar, hem döne döne 4-5 kat aşağı iniyorsun, hemde havalandırma sistemi yok, dışarı 40 dereceyse, içerisi 55 derece oluyor nefes alamıyorsun ve çıkarken tekrar döne döne çıkıyorsun.

Meşrutiyet'de ki otoparklar da anahtarı bırakmanızı istiyorlar, ben şahsen güvenmem.

tamam 15dk ama bilkent metro'dan kampüse nasıl gidicem? daha önce hiç okula arabasız gitmedim. bizim okulun ulaşımı sıkıntı.

bugün gözümde büyüttüm yolu gitmedim. yarın otobüsle eve gidip geldikten sonra arabayla okula geçmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Denizler aştım geliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

Arabayı Bilkent'e çekip, metro ile Kızılay'a gidip gelmen en mantıklısı. Metronun kliması aşırı iyi çalışıyor, Bilkent-Kızılay arası metro ile maksimum 15 dakika.

tamam 15dk ama bilkent metro'dan kampüse nasıl gidicem? daha önce hiç okula arabasız gitmedim. bizim okulun ulaşımı sıkıntı.

bugün gözümde büyüttüm yolu gitmedim. yarın otobüsle eve gidip geldikten sonra arabayla okula geçmeyi düşünüyorum

Bilkent metrosuna yakın yerlerde araba park edecek yerler var dost.

Kampüse zaten yürünmez bu sıcakta olur mu öyle şey? Mesafe vardır 3-4 km giriş kapısına.

• Kardeşim sen git illa yer bulursun mille arabayla oraya burayami gitsem diye konu açıyor ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcngzhn34

Kardeşim sen git illa yer bulursun mille arabayla oraya burayami gitsem diye konu açıyor ya

gittim yer bulamadım kardeş. sonra okula döndüm. rezalet bir gün yaşadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.