Şimdi Ara

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanmakta olduğunuz Druid Deck ve oynanış stillerinizi paylaşarak; gerek güzel bir deck database'i oluşturabilir, gerekse en kullanışlı Druid Deck ve stratejisini yorumlayabiliriz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ARTILARI EKSİLERİ
    *ortayı iyi kontrol edersin.
    *alan ve büyük manalı kontrol kartına sahip *sanki listemde azure drake fazla gibi duruyor :) deiştirebilirsiniz.
    *oyun sonu üstünlük * kombat ve tauntlara karşı biraz zaafiyeti var.
    *oyunu oynarken iyi zevk alacanıza eminim
    * legend decki olanlara göre zayıf.

• Beyler bu deck sizce nasıldır ? Legendary için biriktirdiğim dustlar ile Ancient kartlarını açtım.Sizce ne eklenmeli bu desteye? Cenarius demeyin lütfen.Craftlamam imkansız gibi birşey.Artık packlerden çıkmasını bekleyeceğim.

2 tane innervate var gözükmeyen tarafta.
  • senin deck biraz karışık olmus bence bu yeni zoo agrolara karşı yavaş kalırsın gibime geliyor.bak benim kullandıgım deste böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukanjlr -- 15 Mayıs 2014; 15:46:12 >
  • Zoo warlocklara karşı baya iş görüyor destem.Aslında destem az çok iş yapıyor fakat kartları tam anlamıyla oturtmadım.Craftlamak için gereken dust'ta yok.İşte pack aça aça biriktirmeye çalışıcam.Dust birikincede craftlarım artık.Önceliğim Druid classı.

Rogue ve Mage hariç her classa kart topluyorum.Yani tek bir classa yoğunlaşıp diğer classların çoğu kartlarını dusta çevirip çok güzel bir deck yaparım ama pek istemiyorum.Hep tek bir classı oynamak sıkar bence.
  • Ben bu decki kullanıyorum, bugün yaptım decki, 3 oyun oynadım 3 win aldım, kullanılabilir, zevkli bir deck, birde benim eksik kartlarım var ancient of lore/war, force of nature gibi kartlarım eksik onlarıda yavaş yavaş toplarım artık.
  • Hocam defender of argus bana gereksiz gibi geldi bana. Onun yerine innervate alsaniz daha hos olur sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbugraozer

Hocam defender of argus bana gereksiz gibi geldi bana. Onun yerine innervate alsaniz daha hos olur sanki.

hocam yeti sürdüğümde veya ancient watcherları sürdüğünde tauntlayarak iyi bir kombo yapılabiliyor, gayet güzel oluyor bence. İnnervate kullanmıyorum nedense.
  •  Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

Ben de böyle bir deste kullanıyorum. Kafamdaki desteyi tam otutturamadım ama şu an iyi bir durumda bence. 30 değil de 40 kart olsa çok daha iyi bir deste olacak aslında.
  • http://www.hearthpwn.com/decks/67928-black-swarm

Aranızda kullanan var mı black swarm?ben kullanıyorum azcık ama king mukla eksik onun yerine bir tane owl koydum.ayrıca innervateleri çıkarıp +1 savage roar ve +1 dire wolf ekledim çok daha iyi işliyor dead card olmuyor en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbugraozer

Ben de böyle bir deste kullanıyorum. Kafamdaki desteyi tam otutturamadım ama şu an iyi bir durumda bence. 30 değil de 40 kart olsa çok daha iyi bir deste olacak aslında.

Bu şekilde zoo warlock ve paladinlere karşı zorlanırsın gibi geliyor.

swamp ooze - Earthen Ring Farseer
    Healing Touch - Earten Ring Farseer
    Bite - Defender of Argus
    Spellbreaker - Defender of Argus
    Starfire - Starfall * (Big Game Hunter) ile değiştiriyordum karşıya gelen rakiplere göre
    Starfire - Cenerius / Ancient of War / Sunwalker bunlardan hangisini yapabilirsen.
    Power of the wild - Bloodmage Thalnos / Nat Pagle / Harwest Golem hangisini bulabilirsen.

Rank 4 e kadar druid oynadım bunları eklersen daha iyi olabilir denemeni tavsiye ederim
  •  Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

neleri çıkarıp neler ekleyebilirim yardım ederseniz sevinirim
  • @Doctor Bana göre çok draw card minion var onun yerine mesela swipe 2x yap gadgetzan auctioneer ikisini de çıkar var ise ancient lore veya ancient war 2x yap Nourish i hiç kullanmadim onun yerine de savage roar 2x yap benim düşüncelerim bunlar dediğim gibi çok draw card var gibi geldi bana ilk bakışta

• Bu da benim deckim elimde Deathwing ve Tinkmaster da var Deathwinge yer açmayı düşünüyorum ama Tinkmaster'ı disenchant etmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım?

• 1-2-3 manalı minionlarla rush yapıp board dolunca soul of the forest kartları ile bunlara deathrattle veriyorum.Tek eksiği priestin mass dispel kartı diğer türlü adam boarda alan etkili kart atsa bile ölünce tekrar çıkıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800 Dustım oldu, force of nature, ancient of lore - war kartlarım eksik, sizce hangi 2 sini craftlamalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MmoPlayer

800 Dustım oldu, force of nature, ancient of lore - war kartlarım eksik, sizce hangi 2 sini craftlamalıyım ?

Bana gore nature kombosu icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Shisu

quote:

800 Dustım oldu, force of nature, ancient of lore - war kartlarım eksik, sizce hangi 2 sini craftlamalıyım ?

teşekkürler hocam, 1 tane force of nature 1 tane ancient of war craftladım. :) birde hocam bu decki yaptım az önce, sizce neler ekleyip çıkartabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmoPlayer -- 14 Temmuz 2014; 17:49:54 >
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam, 1 tane force of nature 1 tane ancient of war craftladım. :)

Iyi yapmissin belki packten cikar

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam, 1 tane force of nature 1 tane ancient of war craftladım. :)

Iyi yapmissin belki packten cikar

teşekkür ederim :) az önce yazdığımı editledim belki görmezsiniz, ben editlemeden önce cevap vermişsiniz, yeniden sorayım, az önce bu decki yaptım ama biraz eksik gibi ne ekleyip çıkartabilirim decke ?, 1 tane ancient watcher ve keeper of the groove çıkartıp 2 tane sunwalker koydum deckin son haline. Bu seferde slience eksiğim oldu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.