Şimdi Ara

Mobil Mu online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2000 yılından beri bıkmadan ara ara vakit geçirdiğim kafa dagittigim oyunu telefondan oynamak artı bir zevk veriyor.

Bulabildiğim bir kaçını konuyu güncelleyerek anlatmaya çalışacağım.

Argentina Mu

Bu serverde S3 ve 99b sürümleri mevcut. Ama çoğunluk S3 de 99b de çok bot var. O nedenle S3 linkini koydum.

Oyunda helper basit tutulmuş ama kullanışlı. Helperi açtıktan sonra gelen ekrandaki seçeneklere birer defa tıklamanız gerekiyor aktif etmek için. Toplamak için 3 seçenek var zaten.

Aktif olduktan sonra kırmızı alan beliriyor karakterde içinden çıkmıyor zaten içine düşenleri alıyor ne varsa. Artı olarak almak istediğinizi helperi kapatmadan ekranın alt orta solundaki el işaretine tıklamanız yeterli.(helperin solundaki)

Bu serverde ekranı küçük moda almakda mümkün.

Noria da chaos goblinde üretim yapmak baya zahmetli ilk İrem üretme denemem 43 de patladı.

Serverde para ile işler dönüyor başta. Görev yapmak bile 500mil.

Goblinn amcada baya bildiğin para tüccarı 1 günde topladigim 100mil yedi bir hamlede.

Mobil Mu online

Mobil Mu online

Mobil Mu online

Mobil Mu online

Mobil Mu online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemaynak -- 11 Ağustos 2023; 2:41:47 >

• MuAway
    https://mobile.muaway.net/

Uzun süredir açık olan bir server.
    Oyunda kasmak çok kolay. Heryerde spot var özellikle arena tam bir cümbüş o kunuda.
    Oyunda amaç karakteri fulleyip Noriada ki npc ye grand reset atmak. Resette çantanız boş olmalı ve tüm statlarinizin 32767 olması gerek
    Sonunda size full bir item veriyor.
    Oyun böyle sürüp gidiyor.
    Reset 600lvl
    Oyun motoru oynanabilirlik olarak çok iyi PC havası veriyor. Önceden çok kişi vardı şimdi biraz azalmış gibi.
    Kasa trade serverinde.

Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online

Mudinhox
    https://mudinhox.com.br/index.php?go=mudinho&survivor=x

Yeni kesfettigim bir server. Full stat ile oyuna başlıyorsunuz.
    Oyun içinde /Bonus yazarak full item veriyor.
    Oyun tamamen item geliştirmeye yönelik. Ve baya baya aşmış o konuda.
    Fazla incelme fırsatım olmadı ama sitesinden ogreticiyi incelemek gerek.(link)

Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online

Lok3
    https://play.google.com/store/apps/details?id=lok3.worldmu.net

Bir platform düşünün içinde serverler aynı sezonu kullanıyorlar. Önceden 5/6 adet vardı ama tutulmadığı dan 3 adet kalmış.
    Onlarda ara ara sürekli yeniden baslatiyorlar. server ayarları düzeni anlamsiz şekilde bozuk oynanabilirlik zor. Ama biraz düzeltmeler altyapısı kuvvetli bir server ama kullanamiyorlar. Hani oynairmi oynanır ama tamamen para odaklı kurulmuş serverler.
    Mesela ilk char 200lvl le başlıyor. Buff alayım diyorsun elfden senin lvl 200 olmaz diyor. Sonra kas kasabilirsen. Skilleri eşyalari satılıyor

Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online

Megamu
    https://en.megamu.net/

Ana server eski 7 yıllık ama mobil versiyonu 1 senelik. Alt yapısı güzel ama mobilde enzem hataları var. Karakterler arası geçişlerde skiller birbirine giriyor. Kanat mevcut +4 item ile yapılabiliyor PC versiyonda ama mobilde kabul etmiyor ee +4 üstünde item olmayınca yapılamıyor. Eldeki manayı oto kullanamıyor. Elf okları oto yukleyemiyor. Uzun süredir buna benzer hatalar var ama bir türlü hataları gidermediler. Bekliyoruz...
    Ama nedense oyunu bırakamadım.
    Mg karakter fire slasher skili çok güçlü. 8k str ile 40k falan vurabiliyor.
    Golden ve silver box lari keylwrle birlestirince güzel itemler çıkıyor. Keyler daviasta medal den düşüyor. Boxlar çoğu yerde var oto toplamaya ekleyin yeter.
    Ekran dikey telefonlarda tabletlerde normal.
    Server ve karakter geçişleri kolay. Sol üstteki server yazısına tıklayın.
    Oyunu offline olarak da otoda birakabiliyorsunuz sanırım bu özellik beni bağlıyor bu oyuna.

Not. Bu yazıyı yazdıktan 1 gün sonra çoğu hata giderilmiş sevindim. Özellikle kanat yapılabiliyor artık. Ama yine güncelleme lazım bazı hatalar var.

Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online

DevilzMu
    https://mobile.devilzmu.net/mobile

Şuanda mobil olarak 1. Yada 2. Sırada olabilir. Oyuncu sayısı oldukça fazla.
    Serverde kolay ve zor olan ex sunucuları var. Ex de summon yok. Haliyle herkes lord kasıyor oda sanırım lvl 300 lerde açılıyor. Mevcutta botta var onlarda lord.
    Şuan ex devam ediyorum. Çok zor diyebilirim. Mg yi açıp 200 yapmam baya zamanımı aldı.
    Büyüler satılmıyor. Para zor toplanıyor.
    Daha jewel e rastgelmedim. Exc itemler bulmak sorun sağolsun biri acıdı 1 tane verdi. 1 tane bile chaos bulamadım. Varın siz düşünün ex i.
    Neyse şuan 1 ay exp arttirmislar düşünen olursa.
    Kolay servere başlamanızı öneririm. Master olamadım ama şuan 80k point veriyor Max. Ona göre iyi değerlendirin.
    Sürekli gunncelleme alıyor. En az hatalı server diyebilirim.
    Telefonda ana ekranda mini hale getirebiliyorsunuz. Köşede bırakın kassin telde işinize bakın.
    Oynanış motoru güzel.

Mobil Mu online

Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online

Lost Continent
    https://www.lostcontinent.net/

Eveet işte en sevdiğim server. Tamamen mobil odaklı. Kişi sayısı şuan az görünüyor. 9 yıllık server. 24 sunuculu.
    Yeni karakterlerden hepsi var diyebilirim. Daha yenileri varsa affola.

Offline kasma yok ama pil tasarruf modu var arkada kasıyor char.
    Oyunca zaman harcadikca hediye veriyor. Günlük görevler var güzel exp veriyor. Sinif5atladikca görevler zorlaşıyor.
    Lvl atladikca belli seviyelerde ödüller veriyor.
    İyi da dikkat etmeniz gereken tam seviyeyi hatırlamıyorum ama master gibi bişi oldukdan sonra point kesiliyor. O kısmı çözemedim çok zaman gecirmem gerek. Bu nedenle master falan olunca otomatik elinizdeki aletlerin gereksinimleri artıyor yaniii muhakkak yedek point bırakın en az 300 tane. Yedekte dursun. Kullanmadığımız item olursa onun için kullanırsınız.
    Bolca haritası var bazı haritalarda kayıp olabilirsiniz.
    Tekil olarak slayer oneriririm, alan kasan illüzyon tavsiyem.
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online
    Mobil Mu online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemaynak -- 14 Ağustos 2023; 21:7:39 >

• lemaynak kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar itemleri ne yaptıysam yere atanadım elma tanesine kadar nasıl yapabiliriz acaba yardımcı olursanız sevinirim.

• Merhaba, bilgilendirmen çok güzel olmuş eline sağlık. Belki buradan birilerine ulaşırım diye umut ediyorum. Devilzmu oynuyoruz arkadaşımla belki oynayan vardir. Var ise buradan yazsın beraber oynayabiliriz belki.

• Arkadaşlar bizde kalabalık bir dc sunucusu var uzun yıllardır ordayız 10 yıllık arkadaşlarımız var suanda mega mu oynuyoruz hem pc hem mobil oynamayak isteyen buyursun dc ye gelsin

DC LİNK: /8FCsySw9uz

https://discord.com/invite/8FCsySw9uz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.