Yüzbaşı
07 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet beyler westte yeni hesap acmis kisiler nickelerini yazarsa oynayabilir. oyun hakkinda bilgi sahip olmasi iyi olur w l orani iyi yapariz
Varus almistim sizce iade edip rek alayim mi
Eksileyin la beni olumune sizden nefret ediyorum
Arkadaslar tercih yaptim ama seneye girmeye karar verdim bu tercihleri iptal edebiliyormuyuz
Sizce bu bolum gelecegi nasil dershane ogretmeni bu bolumu tavsiye ediyor ne yapmaliyim bilmiyorum
Oyuna yeniden basliyorum hangi serveri seceyim sizce
1 haftadir internet hizim berbat 7 kb indirme nedir ya isin kotusu paketim 8mb-16mb ttnet ariyorum 18 dk boyunca konusuyorum sonuc normal gozukuyo diyolar speedtest den olcuyorum 200 kb diyorum.kadin imkansiz diyor eee cektigim nedir bu ttnetten bu 3. Aramam yarin bir daha arayacagim bu sefer agir konuscam kotami asmamisim etmemisim 54 tl para veriyoruz karsiligi 100 kb mukemmel bir karsilik.
Evet iki aydir internet hizimda dusus vardi 100 kb la indirme yapiyordum bir sayfa 5 dk da acikiyordu ttnet i aradim hat degerlerimin normal oldugunu soyledi kapattim sorun hala devam ediyor ne yapabilirim
Arkadasar kus kafesinin kapisini acmaya calisirken yay cikti tamir edilirmi
arkadaşlar merhaba paypal nakit kart aldım 17 yasındayım forumdaki arkadaştan oyun alıcam nasıl para atabilirim yada steamden nasıl oyun alırım teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 337
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.370 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.