Şimdi Ara

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
7.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ramp druid bence bu metaya uygun degil. çoğunlukta gelen mech mage ve hepsi nerdeyse miror ettinity kulaniyor bu da druidi sıkıntıya sokuyor ramp ettiginizdr yuksek manali milyonu rakibe kopyalatmak can sıkıcı. diger sekilde face huntera karsi swipe gelmezse bisey yapamiyorsunuz. sizi sallamayip yuze gidiyor paaldin deseniz boarda yayiliyor temizleyemiyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WildDestiny kullanıcısına yanıt
    Şu an için iyi gidiyor aslında dediklerinize katılıyorum ama başlangıç eli çok önemli çok rahat kazandığım mech mage mücadeleleride oluyor sadece seyredip hiç bişey yapamadıklarımda oluyor.Zaten hunter ve paladin için swipe en iyi kart gelmediğinde zorlanılıyor hakikaten.Yalnız paladin için şöyle bi durum var muster of battle ı 3.turnde atamıyorlar direk 8 manayı beklemek zorunda kalıyorlar swipe vardır düşüncesi ile bence metaya Control warriordan daha uygun şu anda warriorla çıkamadığım rankı hemen çıkıverdim.
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=hBiKWKc-Elo&list=WL&index=10 bu linkteki Trump'ın oynadığı 6 saatlik Rank videosuna bakıyorum. Sizin deck den birkaç kart farkı var. Sizce ne gibi bir fark yaratır?

Ben yine aynı video gibi Trump'ın CW Destesini yaptım ve daha öncekilere göre daha iyi bir win rate yakaladım.
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Ben ancient of warları beğenmiyorum bu yüzden bu tip bi deck yaptım şu anki metada o deck daha yavaş kalıyor ama zombie chow ve senjin almayı bende düşünüyorum decke şu an itibariyle rank 9 a çıktım gayet hızlı gitmeye devam ediyorum şu anki durumundan memnunum deckin ama mech mage ve hunterlar zorlayabiliyor zaman zaman bu yüzden zombie chow ve senjin ekliyceğim gibi duruyor daha fazla zorlanırsam.Ama Ancient of war eklemenizi tavsiye etmiyorum.Ayrıca force of nature yok trumpın deckinde bitirme konusunda gayet iyi bu kombo.2 deckinde birbirine göre bazı durumlarda artıları ve eksileri var.
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Neleri çıkartıp eklemeyi düşünüyorsunuz?
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Aslında rank durumuna göre yapıyorum değişiklikleri şu an için değişiklik yapmıycam gayet iyi gidiyorum pek vakit ayıramadığım halde ama yapıcak olursam büyük ihtimalle 1x rag 2x azure 1x belcer çıkarıp 2x senjin 2x zombie chow ekleyebilirim böylece baya anti aggro olmuş olur ama control maçlarında bu sefer biraz geri düşmüş olur.
  • Bu deck ile ilk 5 i görebilir miyim?
    Lore 2 olursa deck e ekleyeceğim.

Ragnaros fazla mı?
    Azure ü çıkardım, eklemeli miyim?
    Mind Control Tech kalsin mi?

Edinirsem eklemeyi düşündüklerim ;
    Black Knight / - 1x Savage Roar yerine.
    Ancient War / - 1x mind Control "
    ancient Lore / - 1x ragnaros veya force of nature

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 19 Şubat 2015; 9:54:37 >

• Rikudou kullanıcısına yanıt
    ben kendi druid deckimle 3ten 2ye çıktım şuanda,evde olmadığım için decki atamayacağım ama bence 1x daha lore şart bu decke ayrıca 1x belcherın yerine 1x loatheb konabilir.böyle bir deck oynayacaksanız KT koyun bence rag çıkarıp daha çok value alırsınız çünkü şuanda bu kadar çok mech mage ve hunter olduğunu düşünürsek genelde ragnarosu es geçeceklerdir tabi silence kullanıp ragnarosu 8-8 miniona çevirebilirsin ama aggrolara karşı pek işe yarayacağını sanmıyorum rag atıp silencelayacak kadar yaşasanız bile board trade almanız gerekiyor önünüzdeki turn ölmemek için .Bence azure çok gerekli yüksek damageli swipe atamazsın belki her zaman ama early card drawın için önemli çünkü genelde çok gereksiz olmadıkça wrathı 3 damage için kullanıyorsun.Bu da bi kullanış şekli bu decki böyle oynayan çok tabiki ama oynadıkça neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu anlayacaksın. Belcher süper taunt ama zaten 2x druid of the clawın var 2x de belcher aldığın zaman shadeyi de earlyde ortaya çıkaramayacağından piloted kalıyor elinde sadece.Bu da karşı control matchuplarında warriorın loathebinin senin 2x belcherını yemesi demek oynayacak birşeyin kalmadığı durumlarda.Bence 1x belcher yerine daha durumsal bir kart seçin ben harrison kullanıyorum mesela siz de yoksa loatheb kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 19 Şubat 2015; 14:36:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

ben kendi druid deckimle 3ten 2ye çıktım şuanda,evde olmadığım için decki atamayacağım ama bence 1x daha lore şart bu decke ayrıca 1x belcherın yerine 1x loatheb konabilir.böyle bir deck oynayacaksanız KT koyun bence rag çıkarıp daha çok value alırsınız çünkü şuanda bu kadar çok mech mage ve hunter olduğunu düşünürsek genelde ragnarosu es geçeceklerdir tabi silence kullanıp ragnarosu 8-8 miniona çevirebilirsin ama aggrolara karşı pek işe yarayacağını sanmıyorum rag atıp silencelayacak kadar yaşasanız bile board trade almanız gerekiyor önünüzdeki turn ölmemek için .Bence azure çok gerekli yüksek damageli swipe atamazsın belki her zaman ama early card drawın için önemli çünkü genelde çok gereksiz olmadıkça wrathı 3 damage için kullanıyorsun.Bu da bi kullanış şekli bu decki böyle oynayan çok tabiki ama oynadıkça neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu anlayacaksın. Belcher süper taunt ama zaten 2x druid of the clawın var 2x de belcher aldığın zaman shadeyi de earlyde ortaya çıkaramayacağından piloted kalıyor elinde sadece.Bu da karşı control matchuplarında warriorın loathebinin senin 2x belcherını yemesi demek oynayacak birşeyin kalmadığı durumlarda.Bence 1x belcher yerine daha durumsal bir kart seçin ben harrison kullanıyorum mesela siz de yoksa loatheb kullanabilirsiniz.

Anladım hocam çok teşekkür ederim. Musait bir vakit deck paylaşırsanız sevinirim.
    Dediğiniz eklemeleri yaptım, Loathep pek kullanmadım şimdiye kadar, acaba ne zaman atılmalı sahaya?
    Force of Nature 2x mi 1x mi olmalı?
    Lore craft için toz biriktiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 19 Şubat 2015; 15:03:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikudou

quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

Anladım hocam çok teşekkür ederim. Musait bir vakit deck paylaşırsanız sevinirim.
    Dediğiniz eklemeleri yaptım, Loathep pek kullanmadım şimdiye kadar, acaba ne zaman atılmalı sahaya?
    Lore craft için toz biriktiriyorum.

matchupa bağlı hocam rakip druid olabilir elinizde taunt yokken atabilirsiniz combosunu geciktirmek için yada roguenin elinde kart kalmadığı zaman büyük ihtimal elinde tuttuğu sprinti atamasın diye loatheb atabilirsiniz.Loatheb burda bi örnekti şu açıdan yani daha durumsal kartlara ihtiyacınız bence harrison olsaydı en iyisi harrisondı.Bence belcherın kalmasında da bi sorun yok ama control matchuplarında damage vs damage olarak geride kalıyor 2x belcher zaten çoğu zaman 8. 9.turnde falan oynadığınız oluyor zaten clawların da olduğunu göz önüne alırsak yada innervate saklayıp lore de atabiliyosun 5.turnde.Sırf bu 2x belcherlı deckler boardda tutunamıyor minion vs minionda geride kalıyor diye zaten spectral knight decklere geri döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 19 Şubat 2015; 14:59:42 >

• Druid için 2x senjin, 2x belcher şart gibi, kel thuzad ve 1 swipe çıkarıp belcher koysam nasıl olur.
    Ancient War bence bu deck için gerekli bir kart.

Bu arada zombie chow yerine de Mind Control Tech daha iyi gibi mi? Chow başlangıç elinde gelse bile önüne taunt koymadiktan sonra aldığını geri veriyor.
    İki milyonu öldürüp rakibin canı 30 fılanken öldürmek lazım.

• quote:

Druid için 2x senjin, 2x belcher şart gibi, kel thuzad ve 1 swipe çıkarıp belcher koysam nasıl olur.

Bu arada zombie chow yerine de Mind Control Tech daha iyi gibi mi? Chow başlangıç elinde gelse bile önüne taunt koymadiktan sonra aldığını geri veriyor.

Zombie chow un verdiği 5 healin bir önemi yok druid için. Zaten finişırı belli olan bir klass. Adamın canı 20yken bile bir anda bitirebiliyor. Zombi chowu adamı heallememek için canı 30 ken öldürmeye çalışmak yanlış strateji olur. Onu olayı 2-3 manaya kadar yani early game de yere konan 1-1 lik 1-2 lik minyonları temizlemek. Face vurmak için değil zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Druid için 2x senjin, 2x belcher şart gibi, kel thuzad ve 1 swipe çıkarıp belcher koysam nasıl olur.

Zombie chow un verdiği 5 healin bir önemi yok druid için. Zaten finişırı belli olan bir klass. Adamın canı 20yken bile bir anda bitirebiliyor. Zombi chowu adamı heallememek için canı 30 ken öldürmeye çalışmak yanlış strateji olur. Onu olayı 2-3 manaya kadar yani early game de yere konan 1-1 lik 1-2 lik minyonları temizlemek. Face vurmak için değil zaten

Anladım hocam teşekkürler, peki 2xSenjin veya ancient War (elimde yok gerci) eklemeye ne dersiniz?
    Mind Control Tech için ne dersiniz?

•  Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

Bende böyle bir deck yaptım. Bir şeyler ters gidiyor ama ne anlayamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Anladım hocam teşekkürler, peki 2xSenjin veya ancient War (elimde yok gerci) eklemeye ne dersiniz?
    Mind Control Tech için ne dersiniz?

Bence druidin basic tauntları varken senjine gerek yok. Ancient war güzel olur ama olmasa da olur. Mind kontrol bence gereksiz druid zaten yerde minyon kalmasına izin veren bir klass değil, yerde 4 tane minyon olmasını beklemek de çok gereksiz gibi, sırf bir kart alabilmek için yerde 4 tane minyon olmasını beklemek çok tehlikeli

• arkadaşlar bu deckte ne eksik sizce dustım hiç kalmadı.İlk Legendary Druide çıktığı için ondan devam edicem ilerde.
  • KT yerine, Ancient War ekledim, KT düşünüldüğünde doğru bir değişiklik olmuş mu, yoksa speel özellikli bir kart ile mi değişmeliyim miyim?

• Druid ustaları konuya bekleniyor.
    Üstteki deck için söylenecek birşey var mı?

Birde druid ramp oyun stili hakkında birşeyler anlatır mısınız, ipuçları, board gibi.
    Tabi müsaitseniz.

Rank 12 deyim, bu ilk sezonum, hedefim ilk 10 da tamamlamak. Druid ile hayal ettiğim başarıyı yakalayamadim, o yüzden 2 el ramp, 2 el mech atıyorum.

Nedense druid bana en bana class gibi geliyor, birde warrior tabi.
    Gerci handlock tamam olunca aynı şeyi onun için söylüyordum.

benim deckin aynısı bu :D druid tamamen draw ile alakalı earlyde wild growth-zombie chow ikilisini yakaladığınız zaman kralsınız.Ama tabiki bi yerden her zaman eksiklik oluyor bu sefer elinizde ya shade ya da removal olmuyor.Ramp druidin olayı bu zaten tempoyu kaybederse oyundan düşüyor hemen.Genelde innervate'i hep daha büyük droplar için saklarım ben mesela lore,dr.boom gibi işin özü mümkün olduğunca boardı tutup late gamede comboyla işini bitirmek rakibin.Doğru tradeleri alıp sonrasında yüze vurmak tabi karşıdaki classa göre de değişir bu palaya karşı oynarken minionlara dokunmayıp direk yüze gitmek her zaman zararlıdır mesela ama rogueye karşı şansını deneyebilirsiniz. Kolento izlemenizi öneririm
    1×azure ve 1× roar yerine 2x senjin olabilir eğer aggrolara zorlaniyorsan daha yüksek ranklara oynaması lazim bu destenin wild growth ile başlamakher zaman iyidir.mana bosa harcamak çokoönemli ornegin coin piloted wildgrowth ile basladin ilk turn coin+wild yapmamalisin 3 manaya oyniycak birşey yok ama shade olsa elinde bu oyun mantikli olurdu gibi. Bunlarda çoğu kişi hata yapiyor.wrath i mümkün olduğunca draw seklinde kullanmaya calis.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.