Şimdi Ara

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turexx

hazır yeni kartlar geliyor secret deckimi paylasabilirim artık tum decklere karsı kullanabilirsiniz her zaman beni legend yaptı cok gucludur deneyin ve kendiniz karar verir
     Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

Bende tbk yok onun yerine ne koyayım sence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dark4Void D kullanıcısına yanıt
    O şekilde deneyin spectral baya iyi elinizde varsa.Druidde wildgrowth veya innervate gelirse zaten pek durdurulamıyor.Eğer gelmezsede dediğiniz gibi oluyor sonuç.Kolentonun vardı biraz aggro tarzı ona bakın isterseniz bi.
  • Harvest golem
  • o deste icin 4 manaya iyi minyon koyun yeti gibi mesela. hounted creepera gerek yok bence echoing ooze da cikabilir. ragnaros alabilirsiniz

• Cenarius craftlamayı düşünüyorum sizce craftlamalıyım iyi düşünmek lazım 1600 craft az buz değil.Deckim şöyle;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark4Void -- 28 Aralık 2014; 23:27:33 >
  • Dark4Void D kullanıcısına yanıt
    Bence gerek yok deckiniz iyi gayet.Cenerius yaparsanız ragnaros falan çıkarmanız gerekicek ki bence rag daha iyi.Deckinizede spectrial Knight iyi giderdi.
  • Druid çok keyifli bir deck.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 7 Şubat 2015; 20:54:42 >
  •  Druid Deckleriniz/Stratejileriniz
    Bu da benim Druid deckim ancak bir sorunum var. Başlangıçta elime Zombie Chow veya Wrath gelmezse aggro decklere karşı çok zorlanıyorum. Ayriyetten deckte göründüğü gibi Sylvanas,Cenarius ve TBK eksik. Öncelik olarak bu 3ünden hangisi craftlamalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyderrath -- 6 Şubat 2015; 4:49:08 >
  • Nyderrath kullanıcısına yanıt
    Aggrolara karşı iyi görünüyor hocam yapacak pek bir şey yok druid sonuçta . senjin ekleyin isterseniz desteye.craft içinse black knight öneririm ben

• LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    Hangi kartları çıkarayım Senjin için ?
  • Nyderrath kullanıcısına yanıt
    1x Belcer'ı 1x Senjinle değiştirebilirsin bence ben warriorda bu ara öyle kullanıyorum daha randıman aldım belcer çok iyi ama 5 mana biraz geç kalabiliyor rakip çok iyi başlarsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Bence gerek yok deckiniz iyi gayet.Cenerius yaparsanız ragnaros falan çıkarmanız gerekicek ki bence rag daha iyi.Deckinizede spectrial Knight iyi giderdi.

bu decki bende yaptım ama spectrial i hangi kart yerine koyacağıma karar veremedim. Piloted yerine olabilir mi?
  • 1 tane lore, 2 war ile tamam sayılır.
  • Yeni tamamladığım druid deckim şu an gayet iyi gidiyor rank için en iyi tercihlerden birisi gibi şu anda.
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Ragnaros yerine Kt , sneeds , cairne , 2. Belcher 4 lüsünden birini öneririm. Ragnaros ramp druidde yavas kalıyor bana göre. Özellikle sneeds ve cairne deathreattle özellikleri sayesinde comboya cok güzel zemin hazırlıyolar. Kt ise duruma baglı bir kart. Güzel bi durumda atılırsa karsı direk concede ama dedigim gibi duruma baglı bir kart oldugu icin gücü tartısılır. Belcher ise ladderdaki rush decklere önlem olarak tercih edilebilir.

• -S2K- kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler hocam ragnaros u zaten kel thuzad ile değiştirmeyi düşünüyordum BGH radarindanda çıkmis olur henüz yeni yaptım pek deneme fırsatım olmadı.belki senjin ekleyebilirim belcer da bazen çok geç kalabiliyor ama oyun başı wrath swipe innervate geldiğinde pek zorlanılmiyor zaten aggrolara karşıda başarılı bir deck.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 8 Şubat 2015; 22:22:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Yorumunuz için teşekkürler hocam ragnaros u zaten kel thuzad ile değiştirmeyi düşünüyordum BGH radarindanda çıkmis olur henüz yeni yaptım pek deneme fırsatım olmadı.belki senjin ekleyebilirim belcer da bazen çok geç kalabiliyor ama oyun başı wrath swipe innervate geldiğinde pek zorlanılmiyor zaten aggrolara karşıda başarılı bir deck.

Selam,

Bu deck ile nasıl bir strateji izliyorsunuz.
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Normal bi ramp druid gibi.Başlangıç eli çok önemli aslında.Coin yok ise innervate+Shade of naxxramas,veya wild growth+piloted veya keepr of grove denk getirmeye çalışıyorum mana boşa harcamamak için çünkü tek bir mananın boşa harcanması sorun olabiliyor.Aggrolara karşı Mc tech çok kullanışlı özellikle mech mageler henüz 3.turnde 4 minyona rahat ulaşabiliyorlar iyi başlarlarsa bi anda üstünlük bana geçiyor böyle olunca.
    Finisher olarak standart force of nature+Savage Roar kombosu çok sıkışırsam bord temizlemek için kullanıyorum.Burda yine kilit kartlardan birisi loatheb aslında 5.turnde hemen değil zamanın oynamak çok önemli.Ramp druid vs Ramp druid de genelde black knight maçın sonucunu belirleyen kart diyebiliriz.Dün rank 15 ten 11 e kadar çıktım toplam 10 maç attım bu deckle 9u galibiyetimle sonuçlandı henüz deneme aşamasındayım ragnarosu kullanmaya devam ediyorum şu an için.Ayrıca ancient of lore'lar aggro maçlarında heal özelliği sayesinde kilit kart görevi görebiliyor.Çünkü tam bordu aldığınızda hpniz baya bi geriye düşmüş olabiliyor.Şu an tam rank çıkılıcak deste control warriorum ile resmen ranktan soğumuşken bu deck ilaç gibi geldi.Warriorla hem maçlar yavaş gidiyor hem 2 ileri 1 geri çok yavaş çıkılıyor ramp druid ise baya seri üst ranklarda durum ne kadar değişir bilmiyorum ama gayet verim aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 9 Şubat 2015; 17:50:53 >

• fordexos kullanıcısına yanıt
    Bende CW ile 2 ileri 1 geri çok sıkıldım. Sizin desteniz ile bir kaç maç attım ve oldukça keyifli geçti. Ben tabi şu anda çok acemiyim. 2.sezonum bu ve max 16 ya gelebildim. Mesela siz standart ramp druid dediğinizde pek bir şey anlamıyorum :) Yine de açıklayıcı cevap için teşekkür ederim.
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Rank daha fazla çıkmalısınız bu deste ile nerelerde en çok zorlandığınızı söylerseniz daha çok yardımcı olmaya çalışırım.Twichden ramp druid oynayanları seyredin hem oynayış hakkında aklınızda bi soru kalmamış olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.