Şimdi Ara

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
0
Favori
7.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MmoPlayer

quote:

Orijinalden alıntı: Shisu

quote:

quote:

quote:

800 Dustım oldu, force of nature, ancient of lore - war kartlarım eksik, sizce hangi 2 sini craftlamalıyım ?

Bana gore nature kombosu icin

teşekkürler hocam, 1 tane force of nature 1 tane ancient of war craftladım. :)

Druid Deckleriniz/Stratejileriniz

Iyi yapmissin belki packten cikar

teşekkür ederim :) az önce yazdığımı editledim belki görmezsiniz, ben editlemeden önce cevap vermişsiniz, yeniden sorayım, az önce bu decki yaptım ama biraz eksik gibi ne ekleyip çıkartabilirim decke ?, 1 tane ancient watcher ve keeper of the groove çıkartıp 2 tane sunwalker koydum deckin son haline. Bu seferde slience eksiğim oldu

Ancientlari cikar 2 keeper sunwalker iyi olmus ironbark cikarabilirsin 2 senjin 2 savage violet varsa koy

EDIT:innervate alabilirsin decke claw bence gereksiz bunlar oneri tabiki dene eklemeler yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shisu -- 14 Temmuz 2014; 18:02:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

800 Dustım oldu, force of nature, ancient of lore - war kartlarım eksik, sizce hangi 2 sini craftlamalıyım ?

Bana gore nature kombosu icin

teşekkürler hocam, 1 tane force of nature 1 tane ancient of war craftladım. :)

Iyi yapmissin belki packten cikar

teşekkür ederim :) az önce yazdığımı editledim belki görmezsiniz, ben editlemeden önce cevap vermişsiniz, yeniden sorayım, az önce bu decki yaptım ama biraz eksik gibi ne ekleyip çıkartabilirim decke ?, 1 tane ancient watcher ve keeper of the groove çıkartıp 2 tane sunwalker koydum deckin son haline. Bu seferde slience eksiğim oldu

Ancientlari cikar 2 keeper sunwalker iyi olmus ironbark cikarabilirsin 2 senjin

hocam 2 keeper groove aldım 2 de savage roar, ancient watcheri ve sunfury protectorü çıkarttım.

• quote:

Lore 2x yap ve ancient war açmaya bak

• quote:

Orijinalden alıntı: oryenuskane

quote:

Lore 2x yap ve ancient war açmaya bak

cevap için teşekkürler fakat 1 tane fon ve 1 tane war craftladım çoktan, yine de cevap için teşekkürler :)
  • Hocam verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler. Uzun zamandır deniyorum ve daha iyi sonuçlar alıyorum.
    Yine de 1-2 kart daha lazım örneğin Cenarius. O zaman güzel bi deck olacak.
  • Arkadaşlar bana lorewalker cho içermeyen güzel bir fatique druid deck yapabilir misiniz ?
    Şu anda elimde king mukla , 2x keeper , 2x brewmaster , 2x grimscale oracle var. Decke 2x swipe , 2x naturalize ekledim ve starfall ekledim . Ancient of lore ve 5/10 10/5 olan kartı craftlamam lazım.

• Bu sezon ben de Druid e sardim eskiden oynamasi sıkıcı geliyordu ama simdi baya zevkli geliyor. Deck olarak ramp ve token olarak ayrılıyor sanırım. Birinde violet teacherla minyon cikartip bufflayip sonra combosuyla oyunu bitirmek uzerine kurulu, digerinde bolca tauntlu milyonla daha yavas bir oyunla adim adim bitirme ustune. Ikisini de denedim comboya dayali deckle daha başarılı oldum. Su an cenarius um yok o da çıksa baya isime yaricak.

• Beyler sizce king mulkarı ancient of lore için disenchaent edeyim mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Druid classına ait bu kartlarım var, resmin sağ tarafında yarım yamalak görünen 1 tane fon var, sizce ne craftlamayım decki geliştirmek için ? 10 pack açtım 1 leg. çıkmadı zaten çoğu kart vardı bende packler sadece dust verdi yani bana, şans işi gerçi pack açmak, sizce ne craftlıyayım decki geliştirmek için ? 1 tane leg craftlayabilirim 2 tane gereksiz gördüğüm epic kartım var onları dusta çevirebilirim sıkıntı olmaz. Şimdiden teşekkürler :)

Not : Malygos - Maexxna - Cairne Bloodhoof legleri var bende.
    Edit Not : 1400 Dustım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MmoPlayer -- 10 Eylül 2014; 21:54:07 >

• Ancient Of Lore Druid destelerinde kesinlikle olmalı bence dustlamalısın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraLmaNia10

Ancient Of Lore Druid destelerinde kesinlikle olmalı bence dustlamalısın :)

Tavsiye için teşekkürler, aol kesin craftlamayı düşünüyordum packlerden çıkacağı yok gibi :D, daha değişik neler craftlayabilirim ? decke yararlı olucak ?
  • Ragnoras craftladım, 10 pack açtım bloodmage thalnos çıktı, böyle bir deck yaptım ama sürekli kaybediyorum anlamadım nasıl iştir :D Deckte ney eksik sizce, nasıl bir değişiklik yapabilirim ?
    Not: Deckin en altında ragronas var

• ancient watcher , mind control tech çıkar. argusu 1 e indir. yerine 2x innervate ve 2x wild growth al.

• quote:

Orijinalden alıntı: WildDestiny

ancient watcher , mind control tech çıkar. argusu 1 e indir. yerine 2x innervate ve 2x wild growth al.

Yardım için teşekkür ederim :)
  • MmoPlayer kullanıcısına yanıt
    ancient of lore 2 tane yapabilirsin gerekli dustu elde edince.İnnervate ekleyebilirsin.Ancient wactherları en azından 4 manaya gelmeden kullanamazsın ki buda ya keeper of grove yada argus elinde olması lazım çok kullanışlı değil deckine göre boardı temizleme sorunu çekebilirsin starfall iyi olabilir .Mind control tech her zaman işine yaramaz nadiren çok kullanışlı değil ranked da.Early gamede biraz sıkıntıları çekebilirsin ki innervate bu yüzden druidde kullanılıyor.kart drawda problem yaşabilirsin.ironbark protector yerinede gerekli dust elde edersen ancient of warı çiftleyebilirsin ama 1 taneside işini görür.Eğer varsa big game hunter ekleyebilirsin.Naxx kartları açıksa sludge blecher her desteye gidiyor onu deneyebilirsin.Kendin oynadıkça eksikleri daha iyi farkedersin iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

ancient of lore 2 tane yapabilirsin gerekli dustu elde edince.İnnervate ekleyebilirsin.Ancient wactherları en azından 4 manaya gelmeden kullanamazsın ki buda ya keeper of grove yada argus elinde olması lazım çok kullanışlı değil deckine göre boardı temizleme sorunu çekebilirsin starfall iyi olabilir .Mind control tech her zaman işine yaramaz nadiren çok kullanışlı değil ranked da.Early gamede biraz sıkıntıları çekebilirsin ki innervate bu yüzden druidde kullanılıyor.kart drawda problem yaşabilirsin.ironbark protector yerinede gerekli dust elde edersen ancient of warı çiftleyebilirsin ama 1 taneside işini görür.Eğer varsa big game hunter ekleyebilirsin.Naxx kartları açıksa sludge blecher her desteye gidiyor onu deneyebilirsin.Kendin oynadıkça eksikleri daha iyi farkedersin iyi günler.

tavsiye için teşekkür ederim :)

• hazır yeni kartlar geliyor secret deckimi paylasabilirim artık tum decklere karsı kullanabilirsiniz her zaman beni legend yaptı cok gucludur deneyin ve kendiniz karar verir
  • Dark4Void D kullanıcısına yanıt
    Ancinet of war zaten çok kullanılmıyor hocam şu anki druid decklerinde eğer bu deck tamamsa bütün kartlar zaten iyi iş yapar bir tek force of nature 2x olabilirdi.Birde spectrial knight iyi giderdi innervate ile atıldıgı zaman rakibin pek yapıcağı bişey kalmıyor.
  • İki kart da mevcut elimde aslında.Nedense şu shade of naxramastan çok verim alamadım onları ve azure'yi çıkarıp spectral ve force of nature'yi 2 leyebilirim.Deck bir kaç eksiği dışında iyi ama early gamede istediğiniz kartlar yoksa elinizde oyunu çeviremiyorsunuz ondan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark4Void -- 8 Aralık 2014; 16:00:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.