Yüzbaşı
17 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Main adc oynuyorum , beraber oynamak isteyen varsa SquAlloTr ekleyebilirsiniz.
Merhabalar , yaptığım her şeyi 15 ile 30 dakika içerisinde bırakma gibi canımı sıkan bi huyum var fakat kurtulamıyorum da bundan bu yüzden yaptığım hiçbir şeyi tamamlayamıyorum , tamamlasam bile çok uzun sürüyor , kitap okuyorum 20 sayfa sonra falan bırakmış oluyorum , oyun oynuyorum 20-30 dakika sonra bırakıyorum , nedenini bilmediğim bi şekilde bırakasım geliyor işin garibi bıraktıktan sonra da bi şey yapmıyorum , şarkı dinliyorum en fazla. Başka böyle olan var mı ? kurtulabildiyseniz nasıl kurtuldunuz ?
Merhabalar, ortalama diyebileceğim bi bilgisayarım var normalde bi programı (skype,steam vs.) açarken gayet hızlı bi şekilde açılıyordu fakat gece format attıktan sonra bi türlü halledemediğim programların yavaş açılma sorununu yaşadım, acaba bu sorunu nasıl çözebilirim ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. :)
Gut Knife - Marble Fade ( Factory New ) bıçağımı satmaya karar verdim, bıçağı altta verdiğim inventory linkimden oyunda inceleyebilirsiniz, forumdan daha önce bir şey satmadım fakat 4-5 kere alışverişim oldu farklı kişilerden ve sıkıntı da yaşamadım, isterseniz satışta aracı kullanabiliriz güven sorunu olmasın diye, eğer aracı bi ödeme isterse alıcıya aittir ödemeler, fiyat olarak 260 tl düşünüyorum bıçak için. İyi günler iyi forumlar.

Steam inventory linki :http://steamcommunity.com/profiles/76561198114879131/inventory/

Edit : Ödemeyi encard yoluyla kabul ediyorum , paypal kullanmıyorum. Yazmayı unutmuşum
Kısa sap bağlamada akort yapamıyorum kulaktan ve bunun için bi alet almayı düşünüyorum önerebileceğiniz akort aleti var mı ?
Oyundayken bi anda alt tab yapıyor bunu nasıl çözebilirim ? gerçekten rahatsız edici bir durum
Ben miracle rogueda innervate kullanırdım, auctioneer sürdüğümde destede 5 - 6 kart falan kalırdı galiba, bayağı güçlü olurdu miracle, sonra priest ile aldor peacekeeper kullanırdım, aldor atar sonra onu cabal shadow priest ile alırdım, silence atar damageini eski haline getirirdim, siz neler yapardınız böyle bi şey mümkün olsa ?
Merhabalar, 40 pack almayı düşünüyorum ama iTunes ininal kartla ödemeyi kabul ediyor mu onu bilmiyorum, bilgisi olan daha önce almış olan birisi yardım ederse sevinirim :)
Merhabalar, arkadaşlar frisby marka gaming mouse kullanıyorum, fm-g3260k modeli, hız sorununu çözemedim bir türlü, bazen kontrol edilemeyecek şekilde hızlanıyor, bazende istediğim yere götüremeyecek kadar yavaşlıyor, yeni aldım mouseu 2. günü daha, bu sorunu nasıl çözebilirim ? adı gaming mouse ama oyunları oynayamıyorum bile nerdeyse.
Beyler bu devirde fakir olmak bile parayla.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
LOL
Corki
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.633
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 71.638 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.