Şimdi Ara

Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
5
Favori
23.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler

"Disney Plus türkiye ne zaman gelecek?" diye bekleyenlere müjde! Popüler video akış platformu Netflix'in en büyük rakipleri arasında yer alan Disney Plus, bugün itibariyle Türkiye'deki yayın hayatın başladı. İşte 137.7 milyon abone sayısına sahip Disney+ ile ilgili merak edilen tüm detaylar:

Disney Plus Türkiye fiyatı kaç TL?

Disney+ Türkiye fiyatı aylık 34,99 TL, yıllık ise 349,90 TL olarak belirlenmiş durumda.

Disney Plus içerikleri neler? İşte Türk Disney+ dizileri

Disney Plus; Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’in yanı sıra 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures ve daha birçok stüdyodan binlerce saatlik dizi ve film içeriğine ev sahipliği yapıyor. Bu yapımlardan 1085'i Türkçe dublaja, 1529'u ise Türkçe alt yazı desteğine sahip.

Disney +'ta başka neler var diye merak ediyorsanız yerli yapımların da platformdaki yerini aldığını söyleyelim. Öyle ki

• Hikayesini Engin Akyürek'in kaleme aldığı Kaçış,

• Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan'ın başrolünü üstlendiği Dünyayla benim aramda,

• Başrolünde Timüçin Esen’in yer aldığı Gri kod adıyla duyurulan,

üç Türk dizisi ilk etapta Disney Plus'ta bulunacak yapımlar arasında. Ayrıca henüz doğrulanmamış olmakla birlikte Disney+'ın Atatürk dizisi üzerinde çalıştığı da söyleniyor. Hatta Atatürk dizisinde Aras Bulut İynemli, Emma Watson ve Hans Zimmer'ın yer alacağı söyleniyor.

Disney Plus kaç kişilik? Aynı anda kaç kişi kullanabilir?

Disney+ üyeliği ile en fazla 7 profil oluşturabiliyor. Ancak aynı anda en fazla 4 kişi Disney Plus kullanabiliyor.

Disney Plus nasıl satın alınır?

Disney Plus almak için şu adımları izlemelisiniz:

1. https://www.disneyplus.com/?irclickid=USIUdoSzBxyIT8F2vITtFy6IUkDzDMTIP2fGwk0&irgwc=1&cid=DSS-Affiliate-Impact-Content-Donanimhaber%20Elektronik%20Yayincilik%20limited%20sirketi-1375635 adresine girip sağ üst köşeden yeni üyelik oluşturmalı ya da mevcut Disney+ hesabınıza giriş yapmalısınız.

2. Profil sayfanıza gidin.

3. Hesap kısmına gidin.

4. Aylık veya yıllık üyelikten size uygun olanı seçerek, kart bilgilerinizi girin ve Disney Plus üyeliğinizi oluşturun.

• Evet ya, aşağılık adamlar. Neden 100-150 TL yapmadılar ki platformu? Böyle biz bir eksiklik hissediyoruz milletçe, hoşumuza gitmiyor. Örneğin ayda dokuz lira verip hem hızlı, ücretsiz kargodan hem de yanında beleş video platformundan faydalanmaktan da hazzetmiyoruz. Kazıklayın kardeşim bizi. Bakın, Netflix nasıl öğrendi.
    aylık 20tl ye düzgün bir şey izleyeceğini sanan iyi yürekli insanlar var maalesef, belli ki içi boş platform bu yüzden sıfır telif hakkı ödediği için aylık 20-30tl ye satıyor, amazon da ilk geldiğinde herkes bir heyecanlandı sonra çöp olduğu anlaşıldı, netflix boşuna mı aylık 80tl alıyor ki o bile az , ne kadar ekmek o kadar köfte, netflix için ayılıp bayılanlar fiyati yüksek bulduğu icin gecen seneler amazon övüyordu şimdide disney övüyor, aylık 20tl ye anca sabah akşam superman, star wars izletirler sana, başka da bir şey bekleme.Adamalar zateb pintinin önde gideni, netflix ilk geldiği seneler 30 gün ücretsiz veriyordu bunlar onu bile vermiyor da size 20tlye dünya içerik mi verecek sanıyorsunuz a benim masum ve saf insanım?
  • İnsan parası değil.... koyim

• Çok önceden ön kayıt olduk ama eposta gelmedi. İndirimli kayıt görünmüyor şu an. Nasıl yapılıyor ki bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talbotlago -- 14 Haziran 2022; 09:13:59 >
  • Öyle ama kurdan bakınca normal, 3 4 kişi alınca da bizler için normal oluyor aslında hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • talbotlago kullanıcısına yanıt
    Garip. Bana sabah göndermişler. Spam klasörünü filan da kontrol edin, ne olur ne olmaz.

• Bana mail geldi ama üye olak istediğimde 349.90 tl yıllık erken başvuru da yapmtım 279 tl den alamıyorum neden acaba aynı sorunu yasayan var mı

• içerisinde çok az içerik vardır bence.
  • Avantajlı teklif için gelen mail ile üyelik oluşturamadık. Sorun oluştu diyor, beklemedeyiz.

• Sabah aldım. Müthiş bence.. netflix o fiyata ancak kendi izler. Zaten bana marvel, pixar ve nat geo yeter

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dentist85 D kullanıcısına yanıt
    Bende durum o şekilde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kayıt olduk da onay maili gelmedi. Bakalım giriş yapabilecek miyiz

Öde diyin parayı zaten çekmiyor hemen profil ekranında 279 gözüküyor çekilecek tutar 279.Gelen mailden girdikten sonra sıkıntı yok ben ne olur ne olmaz diye 3 mail vermiştim hepsine geldi. İlla o mail adresini de seçmenize gerek yok hesap oluştururken .

Mail üzerinden aldığınızda yine 349 görünüyor fakat altında 26 Haziran'da kadar 279tl diye bir yazı var. Karttan 279 çekiyor

• Yıllık üyelik aldım arkadaşımla iki kişi ortak.Memnunum şimdi sıra HBO max de. Amazon,HBO Max Netflix, Disnep+ Bu dörtlüyle yeni bir çağ başlıyor.

• aylık 20tl ye düzgün bir şey izleyeceğini sanan iyi yürekli insanlar var maalesef, belli ki içi boş platform bu yüzden sıfır telif hakkı ödediği için aylık 20-30tl ye satıyor, amazon da ilk geldiğinde herkes bir heyecanlandı sonra çöp olduğu anlaşıldı, netflix boşuna mı aylık 80tl alıyor ki o bile az , ne kadar ekmek o kadar köfte, netflix için ayılıp bayılanlar fiyati yüksek bulduğu icin gecen seneler amazon övüyordu şimdide disney övüyor, aylık 20tl ye anca sabah akşam superman, star wars izletirler sana, başka da bir şey bekleme.Adamalar zateb pintinin önde gideni, netflix ilk geldiği seneler 30 gün ücretsiz veriyordu bunlar onu bile vermiyor da size 20tlye dünya içerik mi verecek sanıyorsunuz a benim masum ve saf insanım?

• Ön kayıt olup 279 TL'den satın aldım sabah. Bir sorun oluştuysa düzeltirler herhalde.

• Ben üyelik açtım 4 profil oluşturdum 279 tl

• Disney+ televizyonumda yok zamanında keşke android tv alsaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reanimate -- 14 Haziran 2022; 09:24:45 >
  • Playstation da uygulama olarak bulunmuyordu (Türkiye de olmadığından) şuan var mı acaba🤔 Alan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim 🙏🏻

• Tüm merak edilenler demişsiniz ama benim merak ettiğim yok. Benim TV 2020 Samsung 4k LED tv bir Disney plus yok. Doğru dürüst güncelleme vermeyen Samsung app kataloğuna bizim için eklermi Acep

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.