Yarbay
04 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 157 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Airties 5750 modemim var menulerde iptv menüsü var sorun yok ama telekomu arayınca modeminiz iptv desteklemiyor diye bilgi veriyolar .

Nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba ?

zahmet olmazsa şu ip leri pinglermisiniz wow da vodafone net kaç ping veriyor acaba 200MB fiber bir tek vodafone net den alabiliyorum şuan . VDSL den geçsem mi geçmesem mi bilemedim.

185.60.112.157

World of warcraft ping

Buda turknet ping değeri.

Evin yıldızı paketini istiyorum maksattt odaya yayın götürmek . aylık 34 lira diyor. Benim almam gereken cihaz vs varmı binada digitürk merkezi sistemi var.

yada başka önerileriniz var mı ?

şimdidien teşekkürler.

VDSL kablonet ping değerleri nasıl kullanan arkadaşlar bir kaç test paylaşabilir mi ?

Turkneti bugun bağlattım asus dsl-n16 modem var ilk başta 90 MB ile bağlanırken update yapınca modemi 66 MB a düştü bir anda internet hızım.Müşteri hizmetleriyle görüştüm bana modemin oturması gerekiyor diye cevap verdi.

Buludunduğum yerde TTNET gpon fibernet var bu altyapıdan turk.net bağlattırabilirmiyim yoksa VDSL kullanmam şart mı ?.

Taşınmam dan dolayı telefondaki mobil internetti kullanıyorum . 40 ms ile oynadığım oyun 170 ms . Turkcell de bir sorun mu var yoksa normal mi ?

Oyuna girip çıktığımda GPU use %100 oluyor masaüstün de Bilgisayarı tarattım virüs yok ancak bilgisayarı yeniden başlatınca normale dönüyor taki oyuna girip çıkana kadar.Bu sorunu yaşayan kimse var mı ? nasıl düzeltebilirim ?

superonline fiber abonesiyim bağlantım 2 3 sn liğine kesiliyor tekrar geliyor . müşteri hizmetlerini aradım sistemde kesinti gözükmüyor. servis çağırırsam 150 tl ücret talep ediliyor teknik ekip gelince gelip bağlantının böyle gidip gelmesini mi bekliyecek ? bağlantıda sorun yok diyip gidicekler bir de para talep edicekler.

Sizde böyle bir sorun oluştu mu ?

Kablonet ile diğer iss lerin pinglerini karşılaştırmak istiyorum acaba şu ip adresini ping atabilirmsiniz ?

185.60.112.157

Superonline WOW pingleri

İstanbul beylikdüzü

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
besiktas
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.016
İkinci El Bölümü Mesajları: 228
Konularının görüntülenme sayısı: 355.819 (Bu ay: 840)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 324 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.