Yarbay
04 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 0)
Gönderileri

MSI 27" OPTIX G273QF

Asus VG27AQ1A

Bir türlü karar veremedim hangisini almalıyım ?

Kasanın ön paneline kulaklığı taktımmı cızırtı oluyor bunun çözümü var mı ?

Dün 12 den beri kablonet ve kablotv yok müşteri hizmetlerini aradığımda bölgesel arıza var diyor müşteri hizmetlerine aktarmıyor direk kapanıyor. Bilgisi olan var mı internet ne zaman düzelicek ?

27 aylık tahütüm var ama anladığım kadarıyla 1 yıldan uzun tahüt olduğu için istediğim zaman iptal ettirebiliyorum . Nasıl yol izlemek gerekiyor konunu kullanıp iptal ettiren var mı neler yaptınız ?

Kasanın ön paneline bağlıyabiliyormuyuz resimlerde göremedim soketi
Kasanın ön paneline bağlıyabiliyormuyuz resimlerde göremedim soketi kullanan birisi varsa cevaplarsa sevinirim.
Saat 4 den beri internet telefon ediyorum arıza var hallediyoruz ses kaydı bırakmışlar müşteri hizmetlerine bağlanamıyorsun sesli mesajı dinletip sonlandırıyor.Yasal mı böyle çağrıyı sonlandırmaları.
Sanırım sistemi aktifleştirdiler geçen hafta ceza yemişim daha önce hiç ceza yememiştim e5 üzerinde.
teknobiyotik den şu sistemi alıcamhttps://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-e2-oyuncu-bilgisayari.html

Faiz düşsün diye yarısından fazlasını nakit ödedim havale ile geri kalanını 12 taksit ile alıcam ama kupon verdiler kuponu girdim fiyatı düştü ama . tamamını 12 taksit ile almak ile bu şekilde yarısını 12 taksitle almak arasında faiz konusunda bir değişiklik olmadı. gene 500 küsür tl faiz koyuyolar üstüne .
Ses kartımı sürekli kendiliğinden update ediyor windowsun kendi driver i kuruluyor mikrofon ayarım bozuluyor tekrar ses kartını kendim kurmam gerekiyor.Driver updati nasıl kaldırabilirim ? Sistem den girip update yapmasını iptal ettim ama gene aynı şey oluyor.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
besiktas
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.904
İkinci El Bölümü Mesajları: 223
Konularının görüntülenme sayısı: 355.819 (Bu ay: 803)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 303 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.