Şimdi Ara

Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
5
Favori
23.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sinemalarda elde edilen cironun ortalama %15i yapımcı kuruma iletilir. Ayda 20 30 tlye 100 küsür milyon insan onlarca sinema filmi karı demektir. Maalesef esnaf mantığından dışarı çıkamıyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • max2022 kullanıcısına yanıt
    Önemli olan 20 TLye dünyaları vermesi değil parasını hak edip etmediği. Disney hak ediyor peki Netflix? Tam bir balon.

• Kayıt oldum ödemede 279,9 dı ama karttan 292,13 çekmiş başına gelen varmı

• ersincoo E kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı bankalar fazla çekebiliyo öyle bankadan bankaya değişiyo

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Evet ya, aşağılık adamlar. Neden 100-150 TL yapmadılar ki platformu? Böyle biz bir eksiklik hissediyoruz milletçe, hoşumuza gitmiyor. Örneğin ayda dokuz lira verip hem hızlı, ücretsiz kargodan hem de yanında beleş video platformundan faydalanmaktan da hazzetmiyoruz. Kazıklayın kardeşim bizi. Bakın, Netflix nasıl öğrendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurpala

Playstation da uygulama olarak bulunmuyordu (Türkiye de olmadığından) şuan var mı acaba🤔 Alan arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim 🙏🏻
    Ps4 te var uygulama

• Arkadaşlar ortak arıyorum 2 kişi lazım isteyen olursa 05443377272 numaradan ulaşabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ön kayıt açıldığı zaman 270 gibi hatırlıyorum. O zaman kayıt olmuştum. Şimdi 349,90₺ %15 indirim diyor. Ödenince mi düşük yansıyor bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

• mutercim kullanıcısına yanıt

Yıllık 9 960 tl ücret alan Netfflix evet iyi öğrenmiş

Kapasiten bu kadarını algılıyor. Amazon'un verdiği hizmeti tam anlamıyla bilsen zaten boş yorum yapmazsın. Hiç bir şey vermese bile her ay prime gamingden verdiği 200 400 TL değerinde oyun veya oyunlar bile yeter. Aklı kıt yurdum insanı

• Bana henüz mail gelmedi ne zaman gelecek. İki tane mail adresi vermiştim ikisinde de yok :( Geldiği gibi Ödeme yapacağım.

• Brc3 B kullanıcısına yanıt

26 hazirana kadar alırsan 279tl

• Reanimate kullanıcısına yanıt
    android tv almaya gerek.media oynatıcı al daha ucuz hem daha hızlı.xiami v.s markalar var yorumlara bakarak alabilirsiniz.

• artık netflix fiyat kırmaya başlar.biraz değişiklik lazım.

• Bakalım ön ödemeliler (tosla, papara vs) Disney+ için bir kampanya yapacak mı? Yaptığı an alıp deneyeceğim bakalım o kadar yapılan reklama değecek bir platform mu?

• Kayıt açtık 1 senelik üyeliğimizide başlattık fakat android tv deki uygulama açılmadı. ipaddede bir sorun oluştu diyip hesaba giriş yapmıyor. Sadece telden açabildim şuan

• Ermeni lobisi bu olayı sevdi

• Brc3 B kullanıcısına yanıt
    e-posta hesabına gelen teklif ile 279 lira. e-posta ile doğrudan kayıt olmak istersen 349 ödersin.

• Disney + aile kuracak varsa girerim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.