Şimdi Ara

Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
5
Favori
23.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Recep ivedik filimi çekilecekmiş burası için acabane zaman gelir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla içerik var

• Bilgilerinizi girdiğiniz site İngilizce mi sizde de? Ayrıca kredi kartı detaylarımı giriyorum ama devam etmiyor. Bir sorun oluştu diyip duruyor

Ayrıca kredi kartı detaylarını girdiğimiz sayfada da 279 değil 300küsür bir meblağ yazıyor. sizde de öylemi?

• Uye olmak istiyorum fakat daha mail falan gelmedi. Bu yüzden de indirimli fiyat değil de asil olan fiyat gözüküyor.

• ya bana mail gelmedi napmam lazim

• şuan 349,9 diyor siz o fiyata nasıl aldınız ?

• indirim maili gelen varmı bana gelmedi daha

• Arkadaşlar yazmışsınız 279'a aldım ettim diye de. Nerede pardon? Ben de kat tane mail kaydettirdim. Bir mail gelmedi. Bu sabah mailleri kabul etmedi yeni kayıt yaptırdı. Bu seferde 350 TL çıkıyor. Tamamen dolandırıcılık. Haftalardır site açılmıyor çalışmıyordu. Kim neye nasıl 200 küsüre aldı pardon???

• mladenbmv M kullanıcısına yanıt

zamanında tv yi o şekilde alsaydım diyorum . disney+ için cihaz almam zaten .

• Arkadaşlar az önce 279 TL'ye 12 aylık üyeliğimi başlatabildim. İlk başta banada 349 TL olarak gözüküyordu fiyat sonrasında logout yaparak, e-mailime gelen linkden tekrar giriş yaptığımda 279 TL'ye kayıt olabildim. Öncelikle tekrar logout-login yöntemini deneyin, en kötü senaryoda çerezleri silerek, gelen mail linkinden tekrar giriş yapmaya çalışın.

Ödeme sayfasında 349 TL olarak yazsada dipnot içeriğinde 279.90 TL diye belirtiyorsa, yalnızca o tutarı çekiyor.

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim geri dönüş için. Mail düşmedi maalesef. Bekleyeceğim bakalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim geri dönüş için

• Brc3 B kullanıcısına yanıt

çoktan düşmüş olması gerekiyor benimki 10 gün önce gelmişti. "disney+" şeklinde aratırsanız yardımı olur belki

• olur da uçak kazası raporu için alacak olan varsa. 16,sezondan sonrası mevcut sistemde.

• 350 tl yazıyor ama dip notta 279.90 belirtiliyor. karttan 279.90 çekildi. bilginize.

• Apple TV 4K (2. Nesil) indiren varmı ??

• Kayıt oldum içerikler güzel görünüyor. Fiyatı rekabetçi olmuş. Gelişirse baya kişi netflix ten geçiş yapacaktır.

• takami59 kullanıcısına yanıt
    Bana tanıtımlar kısmına geldi mail. Bildirim vs gelmedi, kontrol et istersen.

• yok değil  gelen arkadaş görür zaten  az olsun dedim üyelik ama şimdi düşününce 3 ve 4 de olsun zaten 1 yıl denicem bakalım uygun fiyat diye...o zaman 2-3-4 de beklerim kişi başı 70 tl ilgilenenler yazsın bana beklerim,bu arada sansung smart tv ye app yokmu gerçekten gelmezse anlamı yok çok kötü  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 14 Haziran 2022; 11:40:23 >
  • DrESB D kullanıcısına yanıt

eyvallah üstad  

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.