Şimdi Ara

Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
5
Favori
23.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen yalan dolan. Kaç zaman önce mailimi kaydettirdim. Bir geri dönüş olmadı mail gelmedi. Spam mail bile yok. Şimdi siteye girmek istediğimde mailiniz yoktur diyip. Sıfırdan kayıt oluşturdu bu seferde 350 TL diyor. Bunca zaman site çalışmıyor açılmıyordu. Kim nasıl 250 TL'ye aldı pardon? Bu kişilere bile inanmıyorum artık. Tamamen dolandırıcılık yani.!!!
  • max2022 kullanıcısına yanıt
    Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler
  • İki mail ile ön kayıt olmuştum. İkisine de mail gelmedi. Bugün sitesinden üye oldum. 363,84TL Bekleyen Provizyonda şu an. 200 küsürdü söz de niye böyle oldu anlamadım.
  • SJW Neşfiliks fanboyları ağlıyor :D
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta “ilk neyi izleyeceksin” başlıklı mail geldiyse, bekleyin mutlaka gelir. Yoğunluk dan mail geç gelebilir diye uyarısı var. Bana sabah mail geldi ve sabah üye oldum.
    Eğer mail geldiğinde yine indirim çıkmaz ise farklı browserdan girin, önce girdiğiniz ücretliyi görüyor. Cachliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goqhan06 -- 14 Haziran 2022; 10:18:57 >
  • Herkese merhaba 140 tl ye 2.ortak arıyorum 3 ve 4 istemiyorm ilgilenen arkadaşlarım yazarsa sevinirim tşk
  • Bana mail nedense gelmedi. E-postasina link gelenlerden biri gönderilen linki paylaşabilir mi?
  • fener16 kullanıcısına yanıt
    3 ve 4.cüyüde başkasına kitleyeceksin sanırım :)
  • Goqhan06 kullanıcısına yanıt

öyle bir mail de gelmedi ikisinede. bazı yerlerde mail gelenler de bu fiyattan kayıt olmuş anlamadım gitti...

• Mail geldi ama sayfa açmıyor bir türlü masa üstünden de denedim telefondan da ama açılmıyor sayfa... Sabah aciliyordu uygulaması artık uygulamada açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpben -- 14 Haziran 2022; 10:31:9 >
  • Tanıtım veya spam klasörüne de düşmedi. Yoğunluktan belki. Link paylaşılırsa biz de deneriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suwar -- 14 Haziran 2022; 10:18:25 >
  • xbox store da disney+ uygulaması geldi mi ?

yada yabancı lokasyondan indiridğimiz uygulama için kendi şifremizi giriş atarsak , Türkçe içerik izleyebilecek miyiz ?
  • çözünürlük hakkında bilgi var mıdır?

bu fiyata 4k dahilse gayet makul, ilk 1 2 sene rekabetçi fiyat, istediği kitleye ulaşıncada dayar zamları muhtemelen.
  • mladenbmv M kullanıcısına yanıt
    Fiyat kırmak gibi bir lüksleri yok. 4 nisanda zam yaptıklarında dolar 14,71 di. Şuan 17,2.
  • mladenbmv M kullanıcısına yanıt
    Lisanslı cihaz alınması şart yoksa netflix, disney+ gibi uygulamaları yüksek çözünürlüklü izleyemezsiniz.
  • mail de gelmedi, ayrıca üyelik için 350 lira istiyor. şu 280 lira nasıl olacak anlamadım.

• takami59 kullanıcısına yanıt
    Ben de iki mail girmiştim, ikisinede geldi. İlginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goqhan06 -- 14 Haziran 2022; 10:30:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Goqhan06

Ben de iki mail girmiştim, ikisinede geldi. İlginç

müşteri hizmetleri sayfasına baktım;

"14 hazirana kadar ön kayıt olduysanız 14 haziranda 24 saat içerisinde indirimli kayıt olabileceğiniz bir link bulunan mail gönderilecektir" yazıyor.

neyse böyle bir mail gelirse iptal edip tekrar kayıt olurum artık yapacak bir şey yok.

• mail geldi fakat link falan yuok, disney+ a tıkladığımda hesabımı aktive edip ödeme sayfasına atıyor fakat ücret 350 lira. saçma sapan bir iş. madem böyle bir şey vardı ne diye önceden mailile üyelik aldın. o kadar bekle sonra 80 lira fazladan ver. hayatta vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 14 Haziran 2022; 10:40:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.