Şimdi Ara

Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
5
Favori
23.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hem telefonumda hem de mi stick bağlı TV de başlangıçta kalıyor. Sorun internet kaynaklı mı acaba? Ayar mı yapılması gerekiyor?
    Disney+ Türkiye'de! İşte fiyatı ve tüm merak edilenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dısney 2019'da ABD'de bile aceleye gelmiş.Eski serilere hiçbir ayar yapılmadan eklenmiş, hele bazı serilerin Youtube'da 16:9 HD formatı varken Disney Plus'ta 4:3 SD olarak yayında. Üstüne içeriklerin eksik gelmesi, Fox Kids serilerinin hiçbir ülkede bulunmaması bence büyük eksiklik. HBOMax'da Taş Devri, Jetgiller'in bulunmaması gibi bir şey bu.Türkiye'de Disney Channel'ın adı yokken Fox Kids ve Jetix vardı. Disney+'taki Fox Kids & Jetix içerikleri sadece 9 seriden ibaret. Türkiye için konuşacak olursak onların da dublajı tam değil. Yüz yıllık bir kuruluşun arşivi 2013'den beri kendi içeriğini üreten Netlix'ten zayıf olamaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LG 43UF7787 televizyonumda netflix-amazon prime-digiturk vb... bir sürü uygulama var disney yok , boşuna üye olduk :(((

• DRAVENBACH kullanıcısına yanıt
    Yüklersin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cinquanta kullanıcısına yanıt

tv ye extra cihaz takmadan mumkun mu app yüklemek acaba ? bahsi gecen ürünlerin fiyatlar korkunt artmıs cunku :(

• mail adresini verip kaydolmama rağmen, indirimli abonelik linki gelmedi.müşteri hizmetlerine chat kısmından yazdım ve onların yönlendirmesi ile indirimli olarak abone oldum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yani arkadaşlar iyi veya kötü. Verdiğimiz para yıllık 70 TL. Her tarafı kötü olsa ne olur? Çoğumuzun 1 aylık internet parası bile değil.

• DRAVENBACH kullanıcısına yanıt

Televizyonunuzu bilmiyorum. Akıllı olduğuna ve üzerinde çeşitli platformlar yüklü olduğuna göre bir şekilde bu güncel platform da yüklenir.

Kullandığım Samsung tv de App kısmından yüklenebiliyor.

• barza_20 B kullanıcısına yanıt
    İnteret operatörüyle alakalı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • deneme amaçlı olarak yazın 1 2 ay alıp denenebilir.

• Televizyon desteklemezse en uygun çözüm mibox veya mi stick gibi ürünler olur sanırım.

• Fox Kids, Jetix çizgi filmleri için bekliyordum çoğu yok benim için hayal kırıklığı

• mymaxmy M kullanıcısına yanıt

İlginize teşekkür ederim. Sizin televizyonunuz 4k desteklediği için WebOs versiyon yüksektir. Bu yüzden destekliyordur. Disney plus web sisteminde WebOs 3.0 veya daha yeni versiyon desteklediği yazıyor. Bence disney plus ın çok büyük eksikliği olduğunu düşünüyorum. Her zaman tv değiştirmek mümkün olmuyor. Üreticilerin bu konuda daha düşünceli olmalarını gerektiğini düşünüyorum.sonuçta abone kaybediyorlar. WebOs 1.4 versiyonunda Netflix,BluTV ve benzeri uygulanma yükleniyor güncelleniyor. Bir tek disney yok diyebilirim.

• yılmaz güney filmi varmı

• Merhaba yıllık ücret 349 diyorsunuz ama benden bu sene 649 tl alındı acaba neden tarafıma bilgi verirseniz sevinirim

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Haber tarihi 14 haziran 2022 .. :

• aylık 134.99tl oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyny1 -- 14 Şubat 2024; 10:25:55 >
  • Disney, "Disney+ (Aylık Disney+ üyeliği)" aboneliğinizin ₺64,99/ay olan fiyatını 14 Nisan 2024 tarihinden itibaren artırarak ₺134,99/ay yapıyor.

Sanırım iptal etme zamanı geldi..

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.