Şimdi Ara

Disney Plus’dan beklenen “Atatürk” açıklaması geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
8.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

öyle bişi bizim kültürümüzde yok malesef. ermeni diasporası, yahudi lobisi, hint lobisi vs bir sürü millette böyle bir araya gelme birbirini destekleme görürsün. hatta yurtdışındaki kürtlerde bile çokca vardır. ancak bizim türklerde yurtdışına çıkınca insanlar birbirinden nefret ediyor. çünkü bir türk başka türkü gördüğünde elinden tutma, yardım etme, sahip çıkmadan ziyade nasıl kazık atarım derdine düşüyor. asla böyle bir diaspora olamaz bizden.

• Siz Türkiye'yi ne zannediyorsunuz ? Uyanın artık şu rüyadan. Atv izlemekten mikketin beyni sulanmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt
    O tek hücreli şeylerin tepkiye başlaması için Muharrem İnce'nin vatan millet edalı laflar etmesi lazım. Ancak öyle olunca linçe başlar Dersim Çetesi ve Sözde sanatçılar.

• joven kullanıcısına yanıt
    Gereğini mükemmel yaptınız gerçekten, Kemal'in derdim çetesi için vatan millet evladı Muharrem İnce'yi linç ettiniz!

Ohhhhhhhh! Ohhhhhhhh şimdi!
    Puhaaaaaa :D

• Ne şiş yansın, ne de kebap mantığı ile halletmek istemişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bayanlar sakın geri adım atmayın.

Ah ulan devletin başında ben olacaktım.Her önüne gelenin Atatürk üzerinden para ve reyting kazanmasının önüne geçerdim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm dünyada istenilen anda erişebilecek projeyi, Türkiye’de sinemada yayınlayarak “daha geniş bir kitleye” ulaştıracaklarmış. Yersen

• yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt
    Sahiplerinin emirleri öyle :)

• Hiç yapmasalar daha iyiydi aslında şu yapımı. Şimdi çeşitli açıklamalar var, yok efendim satış stratejisiymiş de şuymuş da buymuş da...vs Parası ödenmiş, çekimleri bitmiş bir filmden bahsediyoruz yani disney, fox'un yanında yayınlasa ne kaybeder ? Hiç bir şey kaybetmez ekstra müşteri kazanırdı hatta. Dolayısıyla bu kararın parayla pulla alakası yok çünkü tam ters etkisi var.

O halde Disney reklamını yapmış olduğu bu yapımı başka bir sebepten yayınlamıyor. Ermeni lobisinin reklamlarına bakacak olursak onların büyük baskısı olmuş. Bu kararın saçma bir etkiyle alındığı gerçek ve Ermeni lobisi dünya üzerindeki ermenileri en zor duruma düşüren aşırı saçma tiplerden oluştuğu için olağan şüpheli olmaları da normal. Ancak bu kadar güçlü olduklarını açıkçası bilmiyordum.

Disney'in şu haliyle türkiyede barınamaması gerekiyor, adamlar senin kurucu liderine sev ya da sevme soykırımcı, katliamcı, katil...vs diyerek dizisini yayınlamaktan imtina ediyor. Daha da ötesi komple yayınlamamayı da yemediği için sadece türkiyede yayınlanacak şekilde fox türkiyede yayınlamak gibi bizi aptal yerine koyacak kararlar alıyorlar. Ulan siz dizinin reklamını yapmışsınız, platformda yayınlayacağız demişsiniz ama sonra kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına sıkıştırıp "sadece türkiyede yayınlanacak" diye değiştirmişsiniz. Buna mı memnun olacağız ? Hayatımda hiçbir ürünü protesto etmedim ama tüm kalbimle bu ahmakların protesto edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Foxta da izlemeyeceğim sinemaya da gitmeyeceğim. Açarım babalar gibi kurtuluş dizisini izlerim gaza gelirim.

• reisimiz dünya lideri diyenlere selam verip çıkacam

• Yillik parasini ödedim iptali olmaz heralde bu saatten sonra ama bir daha sittin sene benim için bitti disney

Atatürk'ün Ermenilerle zerre alakası yok.

Iğrenç insanlar.

Dizilerinde gaylik empoze ediliyordu çok rahatsizdim

Gaylere saygi duymak ayri bisi gaylik pompalamak ayri birsey.

Gaylere saygi nedir o da ayri bir konu.

Mesela hirsiza da hirsiz oldugu için sayfigi duymaj zorunda miyiz? Katile katil oldugu icin?

Sosyal toplumlarda , toplum degerlerine aykiri davranan, gay, travesti, katil, uyusturucu kulanan , kaçakçı bunlara saygi duymayiz

• Disneyi çekilmeye zorlamak lazım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bye bye disney. Git içeriklerini 3 milyonluk ermenistana sat.

• Ermeniler ne alaka? dedim. Atatürk'ten nefret etmesi gerekenler

1. Sırada Yunanlılar
    2. Sırada İngilizler
    3. Sırada Bizdeki dinciler

Dedim ve Google'dan "1915 Ermeniler Atatürk" arattım. Meğer biz Kurtuluş savaşını sadece Ermenistan'a karşı yapmışız. Bu kadar mı olur.

turkish.armenian-genocide.org
    Mustafa Kemal Atatürk ve Ermeni Soykırımı
    https://turkish.armenian-genocide.org/kemal.html
  • Atatürk'ün ermenilerle ne alakası olmuş bilen biri beni aydınlatabilir mi? Olmayan soykırım cumhuriyette önce "olmamış" değil miydi? Bunların derdi ne?

• Ribas0 kullanıcısına yanıt
    İşte bu yapılır da Disney Ermeni diasporası yerine bize boyun egerse bunun bize ciddi bir itibar maliyeti olur. Disney de bize boyun eğmez. ABD'de siyasilerin rüşvet yemesi yasal olduğu için (bkz. kampanya bağışı) Ermeni, Yahudi diasporalari gibi örgütlerin, şirketlerin falan kontrol ettiği çok siyasetçi var.

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Para alıyorlar mı disneyden? Aklıma hep bütün muteber donanım kanallarının yerden yere vurduğu Asus ekran kartlarını ovdukleri mesut videoları geliyor...

• Cehap da ataturkcu mu kaldi? Dersim çetesi ataturkten nefret eder. siyasi rant amaciyla kullaniyorlar sadece

•  

• Rtük gerçekten bir işe yarasın artık iptal edin Disneyin lisansını TR den para kazanmasın böyle şirketler, böyle terbiyesizlik olur mu ... TV de yayınlayıp sonra sinemaymış bide sen kendi filmlerine öyle yapta görelim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.