Şimdi Ara

Disney Plus’dan beklenen “Atatürk” açıklaması geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
8.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karar ne kadar saçmaysa açıklama da bir o kadar saçma. Umarım Türkiye’den çekilmek zorunda kalırlar. Boykot kere boykot.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kasabali34 K kullanıcısına yanıt
    Dünya kaçtan büyüktü 4 mü 5 mi ? 😂 Bir genç olarak yazıyorum bunları büyüklerimizde akıl olsaydı bu durumda olmazdık zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DanteDMC38 kullanıcısına yanıt

fox, disney in alt kuruluşu diye biliyorum.

• Her halta oyunculuktan anlamayan, sürekli yüzünü buruşturarak rol yaptığını sanan şu adamı seçiyorsunuz. Bir Atatürk'ün yüzüne bak bir de şunun vitaminsiz buruşuk yüzüne bak.
    Elin amerikalıları kendi başkanları olan çirkin yüzlü Abraham Lincoln'ü, Daniel Day-Lewis gibi karizmatik ve usta bir oyuncuya oynatır. Tüm Dünya'ya güzel bir şekilde pazarlar.
    Burdakiler de kendi şişirdikleri meymenetsizlerle güzel olan her şeyin içine eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 2 Ağustos 2023; 19:04:08 >
  • Eyyy ermeni sen kimsin ya

• Disney aboneliğim yok disney'de yayınlanıp yayınlanmaması da benim için çok önemli değil Fox'ta yayınlanırsa orada izlerim. Sonra gider sinemada izlerim. Lakin yıllardır Atatürk düşmanlığı yapanların bugün Disney üzerinden Atatürk milliyetçiliği yapmasının takdirini de halkımıza bırakıyorum.

• "Cok daha genis bir izleyici kitlesine ulasmak.." bu nasil mesnetsiz bir aciklama? International bir yapim olmaktan cikarip yerellestirdiginizde bu kitleyi arttirmak mi oluyor? 🤦🏻‍♂️

• Abonelikleri iptal edelim, siyasiler de olaya el atsın bir zahmet. Gerekirse lisansını iptal edin, gitsin ülkeden. Ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e saygı duymayı öğrenecekler. Türkleri ayağa kaldırmayın geri sakinleştiremezsiniz.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Parayı peşin alsa bir iki lafı olurdu. Parayı daha alamamış

• Bu awk ermenilerinin ne kuyruk acısı varmış da ATATÜRK ismini duyunca direkt feryat figan hemen lobi faaliyetlerine başlamışlar, yazık ezikler.

Ne bileyim yani biz ermenilerin lehine bir şey olacaksa hemen türk komiteleri olarak aleyhte lobi faaliyetlerine başlamıyoruz ki. Nereden baksan inanılmaz ezikçe ve yıkıkça bir hareket.

• Ülkedeki lisansını iptal edin görsünler günlerini. Utanmadan açıklama yapmışlar, ülke tek bütün olup bu hadsizlere tek yanıt vermelidir.

• joven kullanıcısına yanıt
    Atatürkçülük denince akla gelen siyasiler, çok değil 28 gün sonra 30 Ağustos’ta milyonluk takipçili profillerinde bayrağımızı, Atamızı paylaşacak tanınmışlar da bir an önce tepkilerini ortaya koyarlar umarım.

• Clusive kullanıcısına yanıt

p2p den izle ? 2 dizi için para vermek nedir.

• Şimdi Disney ile anlaşmasını devam ettirenler, aynı tarafta yer almış olmuyor mu? Vatan hainliğine çok yakın bir durum. Niye sessizler? Tapındıkları batı, tokatı patlattı diye mi?

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Çok basit çünkü ezikler. Ermenistan bile onların değil Rusya’nın. O yüzden bu kadar ağlıyorlar ya. Acınası insanlar :))

• DanteDMC38 kullanıcısına yanıt

film sanırım bizim fox da yayınlanacak global fox da değil.

Disney Plus’dan beklenen “Atatürk” açıklaması geldi

bilinen şey kardashian ailesinin ermeni olması ve ermeni lobisinin de bayrak taşıyıcısından. ben hatta kardashian ailesinin bunu bastırdığını düşünüyorum.

• Nerde bu köşeye sıkıştıgı zaman Atatürkçüyüm diye ortalığı yıkan sanatçı müsveddeleri? Hangisi tepki gösteriyor? Gerçi film dizi teklifleri gelmez diye korkarlar susarlar. Bunların Atatürkçülüğü bu kadar işte.

• Hadi bakalım çakma Atatürkçüler resmi açıklamadan sonra ağzınızı açarsınız artık.

Bu saatten sonra Disney bitmiştir. Sizce bu halk, FOX'ta izler mi? Para verip sinemeya gider, bu aşağılık kararı alanlara para kazandırır mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.