Şimdi Ara

Disney Plus’dan beklenen “Atatürk” açıklaması geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
8.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disney e daha yeni yıllık ödeme yaptım ama süre bitene kadar açıp izlememe kararı aldım. Sonrasında da zaten benim için bitmiştir. Büyük komutan M.Kemal ATATÜRK sen rahat uyu …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Sadece bu ailenin lobisi Türkiye'nin lobisinden büyük.
    Bu ülkenin en büyük sorunu bu lobimiz yok.

Yahudilerin bir sözü vardır "altın kimdeyse kuralı o koyar"
    Yani dünyanın en zenginleri listesinde Türk iş adamlari olmalı tabi bunların vatanina milletine bağlı olmasi lazım.
    Abd de doktor Mehmet Öz var adam abd se siyasete atıldi Türk kimliği üzerinde vurdular o da tc vatandaşlığından çıkabilirim dedi.

Hatta nerde sanatçılarımız, Atatürk'ü dilinden düşürmeyen sanatçilarin hepsi bunların reklam yüzü oldu.

Zaten dizilerinin birinde de sözde ermeni katliamından bahsediyorlardı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yavuzhan2323 Y kullanıcısına yanıt
    konu islam olduğu zaman kullanırlar ataturku yoksa umurlarında değil

• Disney içeriği olarak yayınlamaya korktular. Abonelik iptali yapın, ve bu olaya tepki göstermeyen çakma muhalefete oy verirken 3 kere düşünün artık.

6 şubat depreminde de yardım etmemişti bu firma tepkiler gelince yardım kampanyası yapacağız deyip üstünü kapatmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 2 Ağustos 2023; 19:44:36 >
  • Netflix yakında yeni Atatürk filmi çeker.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CHP ses ver

• Bence direkt Turkiyede lisansını iptal etsinler. Disney giitsin kayıplarını 2.7 milyon nüfuslu ermenistanda telafi etsin. 85 milyonluk ülkede ekmek yiyip bir avuç ermeniye boyun eğeceksin.

• Disney bilsin ki Atatürk ile savaşıp kazanan olmamıştır...

• Disney üyeliğimi anında iptal ettim. Etmeyen de kendisine bu memleketin evladıyım demesin bir zahmet

• DH olarak ilk siz elinizi taşın altına koyun, forumdaki Disney bölümünü komple silin. Bunu gerçekten yapın rahatlayacaksınız.

• Biz Atamızı bildiğimiz için önemli olan Dünya da yayınlanmasıydı Türkiye de yayınlanmış yayınlanmamış çok bir şey ifade etmiyor. Sonuç olarak ermenilerin istediği olmuş.

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt
    Kılıçdaroğlu: Siz yine de Demirtaş’ı serbest bırakın

• Disney Plus sitesine ve uygulamasına erişim engeli getirilsin. Yarını beklemeyelim hemen bugün. Dünyada en çok aktif internet kullanıcısına sahip ülkelerden birinin en önemli değerini karşısına alıyorsa bu pazarda yer almasının bir anlamı yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.